BG2: Kult nevidoucího oka

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

Ctrl+j je cheat? A nebude to podvod? A kam mě to teleportuje? A budu mít splněný ůkol?
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Teleportuje Ťa to kamkoľvek v danej lokácii chceš ( úplne najlepšie by to bolo asi za te dvere ;-) ) ... a inak - je to cheat, áno, a je to strašný neodpustiteĺný hriech... ale vždy prípustnejší ako hrať sa na Neebera ( v BG1 Noober ), chodiť dookola a pýtať sa nezmysly...
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

Dobrá, ale ještě jedna věc. Co mám udělat ještě před tím než zmáčknu Ctrl+j?
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Úplne najlepšie bude keď si predtým zapneš PC ( tá bedňa v izbe pod stolom ), spustíš Windows ( tie okienka ), spustíš BG 2 ( to je tá ikonka s lebkou na ploche ), naloaduješ ( načítaš hru ), vyznačíš myškou miesto kam by Ti bolo po vôli premiestniť sa a stlačíš "Ctrl+J" ... ;-)
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

ehm yachiko, ale ty t asi robis uz automaticky, alebo mas nejaku super vymakanu verziu, ale ostatni asi musia otvorit baldur.ini, v nom najst sekciu [program options] tam das Debug Mode=1 a pod to dat Cheats=1 (tak a teraz nvm ci debugmode je potrebne...) A AZ POTOM mozes ingame davat ctrl+j :-D ;-)
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlmSiVi »

SlipKnoT: Opravdu, není podvod udělat něco co by normálně šlo, akorát to nejde kvůli chybě ve hře :-) Teda alespoň mě to zní celkem logicky..
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

xRage: Tak vieš, táto vec, tu je napísaná toľkokrát, že by mi prsty všetkých obetí diktátorských režimov nestačili, ale fajn... aby sme sa porozumeli, SlipKnoT, tak:

Ešte pred tým, než zapneš tú "lebku", nájdeš si v inštalačnom adresári Baldur's Gate II ( to je tá hra s Minscom a škrečkom ) súbor baldur.ini, edituješ ho ( teda do neho niečo pripíšeš ) a to tak, že pod nápis Program Options pripíšeš
Cheats=1
a pod to:
Debug Mode=1
a až potom tú "lebku" spustiš naloaduješ, stlačíš "ctrl+space", zapne sa konzola, do ktorej napíšeš ( na toto už tuto súdruh učiteľ xRage zabudol ;-) ):
CLUAConsole:EnableCheatKeys()
stlačíš enter

a až potom prikážeš svojím dobro/zlodruhom, aby niekam utekali a stlačíš oné kontroverzné "ctrl+j"...

...
Naposledy upravil(a) Yachiko dne 2.9.2007 22:22, celkem upraveno 2 x.
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Yachiko píše:nájdeš si v inštalačnom adresári Baldur's Gate II ( to je tá hra s Minscom a škrečkom )
:lol:
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlmSiVi »

Yachiko: Nehceš to ještě trošku prodloužit, zobecnit a dát to do tady na Sigilu do BGII FAQ s nějakým výstižným nadpisem typu "Cheating for dummies" ? :lol:
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

AlmSiVi: Jj, asi by som to tam mal dať, lebo si tu zoderieme prsty a klávesnice, dobrý postreh. Avšak to asi nenazvem "Cheating for dummies", ale "SlipKnoT's Gate" ...
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

Pomalu pomalu... Jakou bednu pod stolem? Před chvílí jsem pod ním byl asi hodinu s lupou a nic takového jsem nenašel. Bojím se že asi nemám počítač :roll: .
Dělám si srandu dík všem. Ale nezavírat, možná mi to nepujde :-) .
EDIT: Slipknots Gate by se hodila...
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

Tak jsem to zkoušel, a nejde to :-? . Připsal jsem do ini souboru co ste mi řekli, a pak jsem ve hře dal ctrl+tab, a nic, žádná konzole, prostě nic... Kde jsem udělal chybu? Už mě to začíná s..t! Prosím, ještě chvilku utrpení s radami pro mě. Prosím...
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Razfallow »

SlipKnoT píše:Tak jsem to zkoušel, a nejde to :-? . Připsal jsem do ini souboru co ste mi řekli, a pak jsem ve hře dal ctrl+tab, a nic, žádná konzole, prostě nic... Kde jsem udělal chybu? Už mě to začíná s..t! Prosím, ještě chvilku utrpení s radami pro mě. Prosím...
Jestli to nebude tím, že v BG2 se konzole otvíra kombinací CTRL + mezerník ;-)
Navíc Cheats = 1 se píše pod [Game Options].
Naposledy upravil(a) Razfallow dne 2.9.2007 22:23, celkem upraveno 1 x.

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Razfallow píše:Jestli to nebude tím, že v BG2 se konzole otvíra kombinací CTRL + mezerník ;-)
Áno, Raz má pravdu, pomýlil som si to s IWD, prepáč... ( post hore som opravil )
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

Tak jsem dal to ctrl+j, a oni jen začali blikat :-? . Samozřejmě že jsem nejdříve kliknul kam chci jít, před i potom. Takže, nenapsal jsem to Cheats=1 někam jinam? Kam jsem to měl celé přesně co všechno napsat?
EDIT:Teď už je to ok, ještě by mě ale zajímalo jak vypnu cheat mod?
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“