BG2: Kult nevidoucího oka

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Uživatelský avatar
Katie
Sigilan
Příspěvky: 56
Registrován: 18.6.2006 13:40
Bydliště: Close to you... lurking in the shadows... watching your every move
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katie »

Ja treba nemam napsane cheats nikde a funguje to. A neni potreba nikde klikat, jen vyberes postavy, mysi najedes na misto, kam je chces prenest (neklikas tam) a zmacknes ctrl+j a chvilku pockas (2-3 vteriny u me) a ony se prenesou.

EDIT: smazes to Debug Mode=1
Obrázek
UNIX is user friendly, it's just picky about who it's friends are.

Kousátko
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

Chachá! Už pařim ;-) .
Uživatelský avatar
90210
Sigilan
Příspěvky: 131
Registrován: 22.8.2007 21:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 90210 »

SlipKnoT píše:Ctrl+j je cheat? A nebude to podvod? A kam mě to teleportuje? A budu mít splněný ůkol?
ne to skutecne neni cheat ani podvod, ehm...
Danča
Sigilan
Příspěvky: 64
Registrován: 11.3.2007 9:29

Příspěvek od Danča »

Zkoušel někdo nechat si to žezlo?Co se stane? :twisted:
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Normálně zemřeš. Pokud to ale uděláš chytře, tak máš uber zbraň :-) IMO ta druhá varianta je horší :lol: Jeden ze způsobů, jak ji přenést je oblíbený trick "Familiar pickpocket" - necháš ho štípnout tyč z inventáře, sbalíš ho do batohu a přeneseš přes přechod mapy, kde se kontroluje přítomnost tyče v inventáři. No a ve městě si ji zas vezmeš zpátky a je veselo :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Skelderon
Sigilan
Příspěvky: 4
Registrován: 13.8.2008 23:31

Re: BG2: Kult nevidoucího oka

Příspěvek od Skelderon »

Ahoj všichni,

mám problém jako kolega nahoře = vydrvil jsem celý kult, mám jednu část žezla a z hlavního sálu kultu se nemlžu dostat do beholdrova doupěte. Po velmi dlouhé úvaze podpořené cca 20 hodinami hlednání dalšího vchodu jsem se nerad rozhod pro cheating. Blbý je, že baldur.ini mi nejde editovat: poznámkový blok mi píše, že

"Název souboru, adresáře nebo jmenovka svzku je neplatná"

Co s tím? Nechci hrát BG od začátku a tedy vás prosím o pomoc.

Díky
Tommyg00x
Sigilan
Příspěvky: 6
Registrován: 8.10.2008 11:17

kult bezokych ze by bug?

Příspěvek od Tommyg00x »

hraju za zlou partu (ja kensay/mage, korgan, viconia, valen, edwin) a prijal jsem ukol pro helmuv chram zniceni kultu bezokych. kdyz najdu druhou cast zezla, tak se mi spoji a prede mnou se obevi nevidouci oko. normalne si pamatuju, ze se zjevilo az nahore a ja to vykydlil i s prosluhovacema. jenze ted ho zabiju v dungeonu, nahore zabiju jen toho co mi zadal ukol najit tu druhou cast-patri k fanatikum- a ostatni odejdou. kdyz vylezu napovrch, jde po me cela chramova ctvrt, naprosto vsichni me kydli, nechapu PROC?! povest mam prupernou a ukol jsem podle me splnil jak chteli, tak co se pokazilo?

-vsiml sem si, ze kdyz se vracel to zezlo do chramu zapomenuteho boha, ten rozhovor se mi spustil 2x, takze stredni stit osvobozujici milost +3 mam hned dvakrat. muze to byt tim? podle me ne, tak kde se stala chyba??
Tommyg00x
Sigilan
Příspěvky: 6
Registrován: 8.10.2008 11:17

Re: kult bezokych ze by bug?

Příspěvek od Tommyg00x »

to neni bug, ale je to Valen! kdyz ji necham ve stokach nezautoci na me nikdo. jakmile ale vyjdu ven s Valen, zacnou me kydlit. vse bylo v poradku az nez jsem nainstaloval ceskou verzi modu Valen. Da se tomu nejak predejit?
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: kult bezokych ze by bug?

Příspěvek od Jab »

Tommyg00x píše:to neni bug, ale je to Valen! kdyz ji necham ve stokach nezautoci na me nikdo. jakmile ale vyjdu ven s Valen, zacnou me kydlit. vse bylo v poradku az nez jsem nainstaloval ceskou verzi modu Valen. Da se tomu nejak predejit?
Nechoď s upírem v partě do chrámové čtvrti. :-)
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“