BG2: Ust Natha

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Ronin
Sigilan
Příspěvky: 1
Registrován: 23.9.2006 21:47

BG2: Ust Natha

Příspěvek od Ronin »

Mam problem v drowym meste. Kdyz mam vsechno splneno a veleknezka uzavre mesto kvuli obradu tak me z niceho nic odhali... Tak sem cely mesto vymlatil vzal draci vejce ale nemuzu se z mesta dostat :(
Nevite nekdo co s tim?
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Myslím, že je tu určitý časový limit, dokedy sa odtiaľ musíš dostať - ak si sa príliš zdržal tak smola (resp. load).
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Mno, asi bug :/ Máš nějaký blízký load?
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Challenger
Sigilan
Příspěvky: 80
Registrován: 29.9.2006 23:57
Bydliště: úpatí Hory Celestial

Příspěvek od Challenger »

V drowskem městě je to ošemetné odhalí tě každá blbost.Např. mě,jednou jsem jen tak z nudy nacheatoval ještě před vyjetím na Brynlaw černého draka,toho co je v Sundenneselaru a pote co jsem se dostal do podtemna a vstoupil do drowského města se mi napsalo byl jsi odhalen a šli po mě všichni.Asi to bylo tím že drak je spojenec Irenica a Irenicus je spojenec drowu. :-?
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

Mně se ještě nestalo, že bych ve svém oblíbeném městě měla nějaký problém odejít... ;-) a to ani po likvidaci všech jeho obyvatel (ale srdce mi pro ně krvácelo...moment, jaké srdce?) 8-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Sirine píše:Mně se ještě nestalo, že bych ve svém oblíbeném městě měla nějaký problém odejít... ;-) a to ani po likvidaci všech jeho obyvatel (ale srdce mi pro ně krvácelo...moment, jaké srdce?) 8-)
Protože hra počítá s tím, že někoho napadne vyhladit celé jedno drowí město, když má za úkol potichu ustoupit. ;-)
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

drake127 píše:
Sirine píše:Mně se ještě nestalo, že bych ve svém oblíbeném městě měla nějaký problém odejít... ;-) a to ani po likvidaci všech jeho obyvatel (ale srdce mi pro ně krvácelo...moment, jaké srdce?) 8-)
Protože hra počítá s tím, že někoho napadne vyhladit celé jedno drowí město, když má za úkol potichu ustoupit. ;-)
tak to opravdu nevím, obvykle jsem neutrální a odcházím odsud jednou tak a jednou zase jinak...ale jak říkám, s odchodem nemám problém - zatím teda :-) 8-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Syneth
Sigilan
Příspěvky: 118
Registrován: 21.10.2006 16:56
Bydliště: Out ov thy sight...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Syneth »

1krat ked som ust natha prechadzal, som zabil toho dzina a vybil cele mesto!!! ale problemy s odchodom som nemal... :-?
Obrázek
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Problém s podtemnem.

Příspěvek od Illuminating »

Potřebuju pomoc. Jsem v podtemnu a mám získat ty dračí vejce pro tu dračici. Jenže jak jsem měl jít kzabít ty mozkožrouty tak jsem asi zranil toho chlapa. Všechny jsem je zabil, uložil ale teď proti mě stojí celý to město. Nemůžu se tam ukázat. Prosím jak a kde seženu ty vejce abych mohl dokončit to podtemno? Předem dííík.
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Pokud nemáš uloženou hru, budeš muset vybít to město. Anebo možná jde celé podtemno obejít přes Kou-Toanské jeskyně, ale v obou případech se připravíš o spousty questů.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

Takže mam prostě vybít město a odejít jo? Ale co ty vejce?
Uživatelský avatar
Tinnarr
Sigilan
Příspěvky: 357
Registrován: 26.6.2006 0:17
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tinnarr »

jj, nejlepsi je udelat questy ve meste a pak ho cely vymlatit.
Obrázek
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

SlipKnoT píše:Takže mam prostě vybít město a odejít jo? Ale co ty vejce?
Ty vejce jsou ve městě (použij logiku a měl bys je časem najít), ale jak říkám, přijdeš o questy, předměty, zkušeností a zážitky.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Datur Barbatus
Sigilan
Příspěvky: 44
Registrován: 17.6.2007 13:38
Bydliště: HK

Příspěvek od Datur Barbatus »

Říkám do pekel s tou drowí cháskou....Moradinův hněv je nemine až se tam ukážu:-)
"The only thing that stands between YOU and DEATH on the battlefield is the AXE you are wielding in your hands!"
Datur Barbatus
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

drowové jsou prima....i jinde ve hrách (pokud to jde) hraji za temné ;-) :-) 8-)takže tak :twisted:
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“