BG2: ToB: Melissan

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Uživatelský avatar
Rambo987
Sigilan
Příspěvky: 2
Registrován: 26.7.2006 12:27

BG2: ToB: Melissan

Příspěvek od Rambo987 »

Mám problém. Po začátku 10 kapitoly v prvním boji s Melissan. Nejde zabít. Všechny její poskoky jsem zabil, do ní jsem bušil tak dlouho dokud nebyla na životech Téměř mrtev. Potom se přestala bránit, bojovníci do ní bušili 20 minut, mágové čarovali vše co uměli a pořád žádná změna. Můžete někdo poradit co s ní? Nevím jestli to není bug.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Určite je to bug... jediné, čo ti môžem poradiť je skúsiť naloadovať hru ešte spred Bhaalovho trónu... :-?
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Syf
Sigilan
Příspěvky: 237
Registrován: 3.10.2005 15:42
Bydliště: Trademeet Crypt
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Syf »

Je to bug...často se tak stává, pokud jste na postavu zaútočili dříve než s váma dala pár slov, která mají být při setkání...script občas nespustí hned a vy už bušíte...to se stává třeba u Licha Kangaxe, když do něj řežete hned jak vyleze...a pak je nesmrtelnej a ani na Demi licha se nemění...
Which is worse - the sleep which never ends or that which never comes?
Uživatelský avatar
Sir James 1
Sigilan
Příspěvky: 96
Registrován: 19.6.2006 17:16
Bydliště: ??!!!!!!!?? (přesně tam)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sir James 1 »

Jojo me se to stalo u ty cincily u Yagashurova sidla takze sest namakanejch bojovniku busilo do jedny maly 'mysi' a nikdo nic nezmoh :lol: :lol: :lol:
''Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost, jen tím vesmírem si nejsem jistý.'' (A. Einstein)
Uživatelský avatar
Pan Bača
Lim-Lim
Příspěvky: 401
Registrován: 30.9.2005 7:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pan Bača »

a aby byl komplet dokonán, stává se to i u Lavoka v Planární kouli, pokud použijete taktiku "útoku do tmy"
Uživatelský avatar
Khamúl
Sigilan
Příspěvky: 51
Registrován: 31.10.2006 18:38
Bydliště: Dol Guldur

Příspěvek od Khamúl »

Mě se tohle stalo u Irenica - nešel zabít jenom tam stál a čuměl , ale když jsem hru znovo naloadoval - tak šel zabít.

:-D
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Jak na Mellisan?

Příspěvek od Illuminating »

Nějak nemůžu zabít Mellisan, nevíte kde je problém?
Moje družina: Já- druid přeměňovatel, Jaheira, Minsc, Korgan, Sarevok, Jan.
Jsme tak průměrně na 20 levelu, Sarevok asi 25-26 level, to samý Korgan. Já jsem na 22-21 teď nevim. Vůbec jí nemůžu zabít, neni chyba v mý družině? Neznáte nějakou taktiku jak na ní?
Uživatelský avatar
Isair
V Knize mrtvých
Příspěvky: 111
Registrován: 23.7.2007 13:04
Bydliště: zatim mám

Re: Jak na Mellisan?

Příspěvek od Isair »

SlipKnoT píše:Nějak nemůžu zabít Mellisan, nevíte kde je problém?
Moje družina: Já- druid přeměňovatel, Jaheira, Minsc, Korgan, Sarevok, Jan.
Jsme tak průměrně na 20 levelu, Sarevok asi 25-26 level, to samý Korgan. Já jsem na 22-21 teď nevim. Vůbec jí nemůžu zabít, neni chyba v mý družině? Neznáte nějakou taktiku jak na ní?
Druzinou to nejspis nebude(mozna akorat ze nemas silneho maga),spise to bude urovni, u Mellisan jsem mel nak 32lvl ,takze nemuzu posoudit(zkus hodne posilujicich kouzel, nejake to zruseni mag. odolnosti a pak ji usekat a ukouzlit :-D )
He who fight with monsters should look to it that he himself does not become a monster..when you gaze long into the abyss the abyss also gazes into you..
-Friedrich Nietzsche
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

Hele tak co teď teda budu dělat? Ách joooo :cry: . Nemam ani klerika.
EDIT: Ale uhrát by to mělo jít ne?
Uživatelský avatar
Drow Assasin
Sigilan
Příspěvky: 81
Registrován: 26.6.2007 20:21
Bydliště: Mezzobarrezan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drow Assasin »

mno ja ji usekaal sam s mym solo kensiem ale prošels stražcovu tvrz pred tim ?
Lépe je být po ruce s deseti muži než daleko s deseti tisíci .

Tamerlán


Obrázek
Uživatelský avatar
Isair
V Knize mrtvých
Příspěvky: 111
Registrován: 23.7.2007 13:04
Bydliště: zatim mám

Příspěvek od Isair »

SlipKnoT píše:Hele tak co teď teda budu dělat? Ách joooo :cry: . Nemam ani klerika.
EDIT: Ale uhrát by to mělo jít ne?
jj melo by to jit,kdyztak projdi strazcovu tvrz(jestli jsi ji neprosel :lol: )
He who fight with monsters should look to it that he himself does not become a monster..when you gaze long into the abyss the abyss also gazes into you..
-Friedrich Nietzsche
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

Ne neprošel jsem strážcovu tvrz, ale teď už se tam vrátit nemůžu ne?
Uživatelský avatar
Isair
V Knize mrtvých
Příspěvky: 111
Registrován: 23.7.2007 13:04
Bydliště: zatim mám

Příspěvek od Isair »

SlipKnoT píše:Ne neprošel jsem strážcovu tvrz, ale teď už se tam vrátit nemůžu ne?
No pokud mas save pred tim nez vstoupis k Mellisan (melo by se to pred Mellisan automaticky ulozit) tak se jeste vratit muzes.
He who fight with monsters should look to it that he himself does not become a monster..when you gaze long into the abyss the abyss also gazes into you..
-Friedrich Nietzsche
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zakat »

SlipKnoT píše:Ne neprošel jsem strážcovu tvrz, ale teď už se tam vrátit nemůžu ne?
:lol: Pak se nediv, navíc ti v družině chybí schopný mág s devítilevelovýma kouzlama. Například Edwin, ale dobře se toho zastane i Imoen. Zastav čas dokáže divy! :idea:
Osobně nechápu, proč jsi neprošel WK, když se tam povaluje hromada výborných předmětů (či částí předmětů), které by na Mellisan mohly platit...takhle ti můžu poradit jen ochranná kouzla, posilující lektvary a vyvolané potvory...
Budeš potřebovat často Odolej strachu, Zlom, hodí se i kamenná kůže. U válečníků výřivé útoky. Hodně tady taky pomůže Povolej Devu (jestli máš) a když jsem hrál BG2 poprvé pomohlo mě i kouzlo Mordenkainenův meč. Kdybys měl pořádného mága, tak je to snadnější, ale i tak by se měla dát udolat...
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Uživatelský avatar
Isair
V Knize mrtvých
Příspěvky: 111
Registrován: 23.7.2007 13:04
Bydliště: zatim mám

Příspěvek od Isair »

Zakat: JJ, s magem by ji dal hned. Ale zastav cas na ni stejne nepusobi ne? se pri nem vzdy pohybuje (nebo je to bug?) ,dela to i Balthazar i ten v tom poslednim questu v ukryte sfere.

[smazána citace //- yenn]
He who fight with monsters should look to it that he himself does not become a monster..when you gaze long into the abyss the abyss also gazes into you..
-Friedrich Nietzsche
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“