BG1:TotSC: This version will only run on English language OS

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Re: BG1:TotSC: This version will only run on English language OS

Příspěvek od Razfallow »

DX 6.1 určitě neinstalovat, pokud jsi tak udělal stáhni si někde poslední DirectX.

Datadisk máš, takže se tě týká pouze druhá část, ale toho si nevšímej.

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Uživatelský avatar
SleepingShaman
Sigilan
Příspěvky: 14
Registrován: 15.7.2007 22:56
Kontaktovat uživatele:

Re: BG1:TotSC: This version will only run on English language OS

Příspěvek od SleepingShaman »

Super :!: díky moc. Nechápu čím to předtím bylo, ten directX 6.1 jsem pokaždý nedával... no každopádně díky, vážim si toho. :applause:
Když něco chceš, udělej si to sám. Nebo si najmi Minsca, Jaheiru, Edwina,...
Ellera
Sigilan
Příspěvky: 12
Registrován: 6.10.2011 12:47

TotSC z obchodu nejde spustit

Příspěvek od Ellera »

Koupila jsem si v nejmenovaném obchodě zde v Čechách Baldurs Gate s expanzí TotSC, DVD. Základní hra je na DVD, které nahrazuje 5 CD, načež je tam ještě CD/DVD s TotSC. (Te to ta verze the original Baldurs Gate + Tales of the Sword Coast expansion - Tmavý obal a na čelní straně obrázky BG obalu a obrázek TotSC obalu) Hru jsem nainstalovala, základní hra funguje normálně, ale jakmile nainstaluji ToSC, tak se mi ukáže error/Vykřičník, tohoto znění:

Wrong Version

This version will run on Englisch language operating systems!


Může mi někdo poradit, jak to obejít, přepnout, případně co dělat, aby mi hra šla spustit. Pokud řešení neexistuje, tedy krom toho, koupit si do PC anglický OS, místo českého (Což nechápu, páč český asi není a i Visty jsou asi jen anglický se zaplou češtinou - Ale tomu vážně nerozumím) Jak může někdo v ČR prodat produk, který v ní očividně nelze využít/Spusti. Kupte si na poušti kylo písku, pokud přijdete s dokladem, že jste dva dny nepili, dostanete druhé kilo zdarma, úplně stejně mi tenhle prodej/Nákup připadá - Koupit si hru, načež zjistím, že si jí můžu pustit leda tak z okna na chodník dole...

Takže, pokud to můžu nějak obejít, přepnout, vypnout, předělat, tak prosím co nejpřesnější popis, jak to udělat (Jsem technický antitalent, takže na odpověď přepni si to a to, odpovím asi jedině, kde a jak, takže prosím nějaký podrobnější návod) Pokud s tím nejde nic udělat, prosím, jděte někdo rozbít hubu těm prodejcům, za takovýhle podvod, protože to tak beru, si koupím něco, co tu má český prodejce/Distibutor, ale je mi to k hovnu (Pardon)...
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Ellera
Sigilan
Příspěvky: 12
Registrován: 6.10.2011 12:47

Re: TotSC z obchodu nejde spustit

Příspěvek od Ellera »

Supr, že dííík...
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“