Datadisky k BG1 a BG2 (všeobecná diskusia k TotSC a ToB)

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kalach
Sigilan
Příspěvky: 191
Registrován: 30.1.2007 14:42

Re: Datadisky k BG1 a BG2 (všeobecná diskusia k TotSC a ToB)

Příspěvek od Kalach »

Hmm tak mne sa problem vyskytol uz hned na zaciatku..Mam originalku Baldurs Gate Compilation..Ale nechapem jednej veci, ze ked sa mi spusti autorn.exe dvd BG I a dam install, nic sa nestane, pocitac mi na to nezareeaguje, ani ked to otvorim manualne cez setup.exe...BGII to ide normalne v pohode...Nema to niaky suvis s pocitacom ? Ze je to az moc stara hra ? Nemam ani vistu, mam XP profesional, tak nechapem v com je problem...Nevieete niekto nieco o tom ? Dakujem..
Uživatelský avatar
Chmur
Sigilan
Příspěvky: 69
Registrován: 15.5.2008 17:40
Bydliště: Kotlina

Re: Datadisky k BG1 a BG2 (všeobecná diskusia k TotSC a ToB)

Příspěvek od Chmur »

Ahoj lidičky. Mám dotaz. Vrátil jsem se s Durlagovy věže do Ulgothova Vousu. Měl jsem u sebe dýku pro toho trpoše. Dýku mi vzali fanatici a vyvolali s ní démona. Jak ho zabít? Moc se nechytám. Nejhorší je, že dokáže měnit mé spolubojovníky na ghůly. Díky za odpověď.
"Lidé často říkají, že hladoví po pravdě, ale když je jim naservírována, málokdy se jim její chuť zamlouvá"
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Chmur: Viz FAQ (poslední otázka).
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Chmur
Sigilan
Příspěvky: 69
Registrován: 15.5.2008 17:40
Bydliště: Kotlina

Re: Datadisky k BG1 a BG2 (všeobecná diskusia k TotSC a ToB)

Příspěvek od Chmur »

Ahoj lidi. Ještě jeden dotak k TOSC, kde přesně se dá najít balova sekera? Na netu píšou ve čtvrtém podzemním patře Durlagovy věže, ale tam jsem to prošmejdil a nějak ji musím míjet....Díky.,
"Lidé často říkají, že hladoví po pravdě, ale když je jim naservírována, málokdy se jim její chuť zamlouvá"
Uživatelský avatar
Chmur
Sigilan
Příspěvky: 69
Registrován: 15.5.2008 17:40
Bydliště: Kotlina

Re: Datadisky k BG1 a BG2 (všeobecná diskusia k TotSC a ToB)

Příspěvek od Chmur »

Tak už jsem ji našel. Sám si tedy odpovím. Psali to špatně, není ve čtvrtém, ale třetím patře :roll:
"Lidé často říkají, že hladoví po pravdě, ale když je jim naservírována, málokdy se jim její chuť zamlouvá"
Selidah
Sigilan
Příspěvky: 2
Registrován: 3.5.2011 0:18

Re: Datadisky k BG1 a BG2 (všeobecná diskusia k TotSC a ToB)

Příspěvek od Selidah »

Nevíte někdo, kde bych našel někde ke stažení ten neoficiální datadisk do BG1 - Dark Tales of the Sword Coast? Nebo je zbytečný to hrát?
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Datadisky k BG1 a BG2 (všeobecná diskusia k TotSC a ToB)

Příspěvek od PostTrauma »

Není nic moc, jsou tam spousty moc silných předmětů (hlavně pro druida), ale jestli ho chceš, tak se dá stáhnout tady.
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Selidah
Sigilan
Příspěvky: 2
Registrován: 3.5.2011 0:18

Re: Datadisky k BG1 a BG2 (všeobecná diskusia k TotSC a ToB)

Příspěvek od Selidah »

Díky za link.

Chtěl jsem ještě zeptat: mám originální, před necelým měsícem kupovaný v doprodeji DVD+CD pack BG I + TotSC a dneska jsem chtěl po přečtení tohohle tématu nainstalovat ten datáč, ale když jsem hodil cédo do mechaniky, tak se sice autorun spustil, ale když jsem kliknul na instalovat, tak to nic neudělalo, stejně jako když jsem se snažil spustit setup.exe...

Možná se to tu někde už řešilo, ale přesto, nemohli byste mi poradit, co s tím? nechce se mi jezdit to reklamovat...
fík
Sigilan
Příspěvky: 12
Registrován: 20.5.2007 20:40

BG1: datadisk do rozehrané hry?

Příspěvek od fík »

Ahoj. Prosím dá se doinstalovat datadisk do již rozehrané hry? Jsem již v Baldurově Bráně a rád bych se podíval i do datadisku. Půjde to? Doplňuje NPC i do původní hry?
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Re: BGI : datadisk do rozehrané hry?

Příspěvek od AlieN »

Ano bez problémů, datadisk přidává několik lokací do kterých se můžeš podívat kdykoli ve hře.
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“