Datadisky k BG1 a BG2 (všeobecná diskusia k TotSC a ToB)

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Uživatelský avatar
Chmur
Sigilan
Příspěvky: 69
Registrován: 15.5.2008 17:40
Bydliště: Kotlina

Re: Datadisky k BG1 a BG2 (všeobecná diskusia k TotSC a ToB)

Příspěvek od Chmur »

Ahoj všem,
chci se zeptat, kde začíná quest za stopami Baldurana? Jde mi jen o začátek. Já jsem teď získal Balduranovu přílbu. Jedná se o nějakou lokaci, která se objeví na mapě nebo mě někdo zadá nějaký úkol. Možná to nepíši zcela srozumitelně. :-?
"Lidé často říkají, že hladoví po pravdě, ale když je jim naservírována, málokdy se jim její chuť zamlouvá"
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Chmur: Balduranova přilba s tím nesouvisí. Začátek questu obsahujícího výpravu za Balduranem je v Ulgouthově Vousu, v jednom domku na západě. Musíš si promluvit s mužem jménem (myslím) Mendas.
Uživatelský avatar
Chmur
Sigilan
Příspěvky: 69
Registrován: 15.5.2008 17:40
Bydliště: Kotlina

Re: Datadisky k BG1 a BG2 (všeobecná diskusia k TotSC a ToB)

Příspěvek od Chmur »

Dík za opověď...
"Lidé často říkají, že hladoví po pravdě, ale když je jim naservírována, málokdy se jim její chuť zamlouvá"
Miros
Sigilan
Příspěvky: 75
Registrován: 25.11.2008 16:13

Baldurs gate 1- TotSC

Příspěvek od Miros »

Nazdar lidi mám takový jeden problém. Dohral jsem BG1 a nainstaloval TotSC. Myslím, že sem dal patch i češtinu. Nahraji final save no a sem v té rybářské vesnici, ale na mapě světa jsem ve východní časti baldurovi brány tam,kde je cech zlodějů. Udělám první guest a chci jít do brány pro mapy, mapy získám ale těd se nemůžu dostat do vousu. Vím, že bych měl jít do té farmy, jak tam pochodovali zombie ale z tama se nemůžu dostat do vousu prostě tam není to kolečko pro cestování. Myslel jsem, když přehodím cd 6 že to pujde ale pořád tam nic není... :cry:
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Re: Baldurs gate 1- TotSC

Příspěvek od Razfallow »

Zkus to z mostu do Baldur's Gate.

Případně použij konzoli: CLUAConsole:MoveToArea("ar1000")

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Miros
Sigilan
Příspěvky: 75
Registrován: 25.11.2008 16:13

Re: Baldurs gate 1- TotSC

Příspěvek od Miros »

Po dlouhé době sem na to přišel, ale nikde o tom nepsali. V jedné podsložce byla aplikace MCorvert MFC Application kde si člověk PŘEKONVERTOVAL world mapu a už to šlo, ale stále to nejde z té zombie farmy a jde to z toho mostu do BG...
Uživatelský avatar
Kalach
Sigilan
Příspěvky: 191
Registrován: 30.1.2007 14:42

Re: Datadisky k BG1 a BG2 (všeobecná diskusia k TotSC a ToB)

Příspěvek od Kalach »

Prosim o prepacenie, za vybranie zlej temy ale neviem kam to mam napisat.Myslim ze uz to tu niekde bolo ale neviem to nasjt...Prosim vas ako je to so skusenostami v BG...? Cim vyssia obtiaznost tym viac skusenosti potom dostavam? Napr. mam obtiaznost velmi tazka a zabijem medveda..Dostanem za neho 300xp...Mam obtiaznost podle pravidel, zabijem medveda a dostanem 200exp... (to som si len vymyslel priklad)..Funguje to tak alebo pocet ziskanych xp nezalezia od obtiaznosti? Diki moc..:)
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Re: Datadisky k BG1 a BG2 (všeobecná diskusia k TotSC a ToB)

Příspěvek od Razfallow »

Nezáleží.

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Uživatelský avatar
dodo
Sigilan
Příspěvky: 230
Registrován: 22.10.2005 16:13
Bydliště: krasna malebna dedinka pod Tatrami, Novosad

Re: Datadisky k BG1 a BG2 (všeobecná diskusia k TotSC a ToB)

Příspěvek od dodo »

ak mas na mysli IWD2 tak tam velkost exp ktore dostanes za svojho protivnika zavisi od tvojej urovne tj. cim nizsia je tvoja uroven tym viacej skusenosti za zabitie dostavas, a teda to znamena ze na vyssich urovniach uz za niektore priseri ako su napr. skreti uz vobec ziadne expi nedostavas lebo ich vysoko presahujes svojou urovnou
http://s6.bitefight.sk/c.php?uid=43240
ale nic to preto aj bezo 100 lastoviciek bude este leto
Uživatelský avatar
Kalach
Sigilan
Příspěvky: 191
Registrován: 30.1.2007 14:42

Re: Datadisky k BG1 a BG2 (všeobecná diskusia k TotSC a ToB)

Příspěvek od Kalach »

jj to viem...Ale myslel som Icewind dale 1....Skusil som zmenit obtiaznost a po zabiti protivnika pocas tazkej obtiaznosti som dostal viac exp ako ked som ho zabil v obtiaznosti podle pravidel.....
Uživatelský avatar
Kalach
Sigilan
Příspěvky: 191
Registrován: 30.1.2007 14:42

Re: Datadisky k BG1 a BG2 (všeobecná diskusia k TotSC a ToB)

Příspěvek od Kalach »

Ake preferujete povolania v BG? Multipovolanie alebo obycajne? Momentalne sa zaujimam o Multipovolanie konkretne F/M..Vyplati sa takto hrat od BG I az po koniec BG II? Budem vdacny za akekolvek informacie..>:)
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Datadisky k BG1 a BG2 (všeobecná diskusia k TotSC a ToB)

Příspěvek od sevencreature »

Stručně - ano.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
dodo
Sigilan
Příspěvky: 230
Registrován: 22.10.2005 16:13
Bydliště: krasna malebna dedinka pod Tatrami, Novosad

Re: Datadisky k BG1 a BG2 (všeobecná diskusia k TotSC a ToB)

Příspěvek od dodo »

jj, multipovolanie je velmi uzitocne od zaciatku az po koniec sagy. Obvzlast v ToB kde mas naozaj dost vysoky skusenostny limit je mozne dosiahnut "majstrovstvo" v oboch povolaniach.
http://s6.bitefight.sk/c.php?uid=43240
ale nic to preto aj bezo 100 lastoviciek bude este leto
Uživatelský avatar
Kalach
Sigilan
Příspěvky: 191
Registrován: 30.1.2007 14:42

Re: Datadisky k BG1 a BG2 (všeobecná diskusia k TotSC a ToB)

Příspěvek od Kalach »

Momentalne hram za F/M BGT..Hram s viacerymi modmi a jedne z nich mi umoznuje (myslim BG 2 tweak pack) carovat s magom aj v zbroji....Ibaze ked kuzlym s F/M vacsina jeho kuziel (ked mam zbroj) sa nepodari....Co zvysuje sancu na dobre zoslanie kuzla? A mam este jednu otazku...Nebudem moc (kedze som multipovolanie) zaostavat urovnovo za ostatnymi clenmi z druziny? Kedze mne sa skusenosti delia este na polovicu..? Dik.
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“