Export postavy a předmětů z BG1 do BG2

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

arion : Tak to je na mašlu...

Btw to nemáš nejakú backup kópiu :?:
Uživatelský avatar
Arronax
Sigilan
Příspěvky: 514
Registrován: 28.9.2005 18:57
Bydliště: Niekde v temnom údolí...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arronax »

arion: Neexistujú na takéto nepríjemnosti nejaké programy, ktoré zreparujú poškodené CD???
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg
thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Arronax: Existují, ale v tomhle případě to asi moc nepomůže.

I když může zkusit IsoBuster - http://www.isobuster.com/
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
arion
Sigilan
Příspěvky: 29
Registrován: 6.3.2006 20:46
Bydliště: u Kokotskeho rybnika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od arion »

Arronax píše:arion: Neexistujú na takéto nepríjemnosti nejaké programy, ktoré zreparujú poškodené CD???
mno nakej curak mi na tom CD tipnul cigaretu a ted pres nej vidim skrz na skrz, a to uz neda dohromady ani prebrouseni :-(
omlouvam se ze pisu jak cune ale nece se mi to opravovat :(
Uživatelský avatar
Kiljaeden
Sigilan
Příspěvky: 6
Registrován: 29.8.2006 16:54
Bydliště: Zatemnělý pokoj s počítačem

Import postavy z BG1 do BG2

Příspěvek od Kiljaeden »

Zdravím,rád bych se zeptal jak importovat hlavní postavu z Bg1 do Bg2 se všemi věcmi které má u sebe :-?
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Z final savu ( resp. z posledného savu, ktorý máš ) postavu exportuj do súboru - a to tak, že v hre na obrazovke so statmi postavy klikneš na tlačítko "export" a zadáš meno. Potom choď v zložke, kde máš nainštalované BG1 do adresára "characters" a tam nájdeš dva súbory rôznej prípony s menom, ktoré si pri exportovaní zadal... tieto súbory skopíruj do adresára "characters" v BG2 a spusti hru... pri vytváraní postavy stlač tlačítko import, kde by si vo výbere mal vidieť súbor s vyššie zadaným menom... potom ešte nastav vzhľad a nejaké drobnosti, ktoré musíš robiť pri importe zakaždým a zaháj hru... keby si teraz voľne pokračoval, tak si importneš postavu takú aká bola, ale bez všetkých predmetov...

Aby si predmety zachoval, tak keď začne hra a na pár sekúnd bude tmavá obrazovka, stlačiť medzerník pre pauznutie hry... keď ju zapauzuješ, mal by si zbadať všetky herné panely... choď do inventára, kde budeš mať všetky veci a vyhoď ich na zem... potom hru odpauzuj... ďalej nastane klasická scéna - príde Irenicus, niečo Ti povie, zavolá ho golem a teleportuje sa preč... príde Imoen, vezmeš ju so sebou a tramtarará... všetky veci, ktoré si mal sú v klietke vedľa Teba... pozbieraj ich a môžeš sa vrhnúť na to! ;-)
Uživatelský avatar
Challenger
Sigilan
Příspěvky: 80
Registrován: 29.9.2006 23:57
Bydliště: úpatí Hory Celestial

Příspěvek od Challenger »

Je jenom škoda že importovat můžeš jen jeden plný inventář.resp. svůj ale věci do něj můžeš dávat od všech postav s Bg1. ;-)
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Challenger píše:Je jenom škoda že importovat můžeš jen jeden plný inventář.resp. svůj ale věci do něj můžeš dávat od všech postav s Bg1. ;-)
Ja myslím, že ani nie ;-)
Agoniss
Sigilan
Příspěvky: 3
Registrován: 27.10.2006 11:49

import postav z BG1 do BG2 se zkušenostmi

Příspěvek od Agoniss »

V BG1 jsem si odstranil hranici maximálního počtu zkušeností (89 000 zk) a rád bych importoval svoji družinu, která tuto hranici přesáhla, do BG2. Ale v BG2 se mi pokaždé sníží zkuščenosti na počátečních 89 tisíc. Nevíte jak tento limit v BG2 odstranit.
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Re: import postav z BG1 do BG2 se zkušenostmi

Příspěvek od drake127 »

Agoniss píše:V BG1 jsem si odstranil hranici maximálního počtu zkušeností (89 000 zk) a rád bych importoval svoji družinu, která tuto hranici přesáhla, do BG2. Ale v BG2 se mi pokaždé sníží zkuščenosti na počátečních 89 tisíc. Nevíte jak tento limit v BG2 odstranit.
Sežeň si datadisk TotSC a budeš začínat s 161 000 XP.
Žralok, který štěká, nekouše.
Agoniss
Sigilan
Příspěvky: 3
Registrován: 27.10.2006 11:49

Re: import postav z BG1 do BG2 se zkušenostmi

Příspěvek od Agoniss »

drake127 píše:
Agoniss píše:V BG1 jsem si odstranil hranici maximálního počtu zkušeností (89 000 zk) a rád bych importoval svoji družinu, která tuto hranici přesáhla, do BG2. Ale v BG2 se mi pokaždé sníží zkuščenosti na počátečních 89 tisíc. Nevíte jak tento limit v BG2 odstranit.
Sežeň si datadisk TotSC a budeš začínat s 161 000 XP.
Jak to myslíš ?
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Agoniss: Protože datadisk zvedá zkušenostní limit na 161 000 XP "regulérním způsobem".
Pokud chceš na začátku BG2 více XP, nejspíš je budeš muset docheatovat, BG2 s těmi neoficiálními odstraňovači XP stropu v BG1 asi není kompatibilní.
Agoniss
Sigilan
Příspěvky: 3
Registrován: 27.10.2006 11:49

Příspěvek od Agoniss »

Děkuji, už jsem našel úpravy souborů, kde se dá nastavit počet počátečnách zk., ale myslel jsem že bude existovat něco "regulérnějšího". Doclea mě to mrzí. BG1 jsem schválně dodělával všechny questy s tím, že si svojí družinu importuji s velkým náskokem (na konci BG1 jsem měl něco kolem (-: 150 000 zk.). A teď se spíš bojím toho, že pokud něc takového není, asi to má svůj důvod a hra se stane s postavami na vyšších lvl. nevyváženou a příliš jednoduchou.
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Agoniss: Vzhledem k tomu, že zkušenostní strop je v SoA 2 950 000 a v ToB 8 000 000, 60 000 expů navíc je vcelku nepatrný rozdíl :-)
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Amok
Sigilan
Příspěvky: 1
Registrován: 26.3.2007 19:58

Export postavy a předmětů z BG1 do BG2

Příspěvek od Amok »

Mohli by ste mi niekto poradit uspesne mam ukoncenu BG1 a ToTSC.....a moj Final save by som chcel vyuzit do BG2, bo som pocul ,ze si tak hned mozem preniest niektore predmety ako Helma Baldurana atd.......lenze hold som v tychto veciach tak trochu hlupak....final sve som hodil do Savov v BG2,ale aj tak neviem co a ako....asi jedina vec co ma napadla...helfnitemi niekto prosim?????
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“