BG2: Beljuril

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

BG2: Beljuril

Příspěvek od Carlos »

Nevíte někdo, co tyhle zvláštní kameny dělají? Přijde mi celkem divné, že se nedají kumulovat do větších počtů jako jiné drahokamy...
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

Myslíš ten z BG II? Ten je myslím potřeba na vylepšení nějakého předmětu. Někde tady o tom byla diskuze. Jsou jen 3 v celé hře.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

No právě, že jsou tři. Vím, že jeden je potřeba snad na vylepšení nějakého parohu valhaly nebo co... Nač ty ostatní?
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

Jo jeden se dá použít na vylepšení "stříbrného rohu valhaly" na zlatý a poté na bronzový. Ale na co jsou ty další si již nepamatuji. Možná na další vylepšení něčeho jiného. Napadl mě Češpenar, ale už nevím.
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Trochu jsem zagoogloval a zdá se, že slouží pouze k druhému vylepšení rohu. Cespenar jej nevyužije - http://www.gamebanshee.com/baldursgatei ... sforge.php
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
ЇЯMA

Re: BG2: Beljuril

Příspěvek od ЇЯMA »

Někdo mi říkal, že někde četl (jj, už to zní pochybně :-D ) že v čarotvrzi se v portálu dá pomocí třech beljurilů dostat do nějaký jiný dimenze kde jsou namakaný příšery (matka úlu a podobný). Ve hře jsou pokud vim ale jenom dva beljurily, jeden ve slepici na Umar. vrchovině, druhej už přesně nevim kde (dlouho jsem to nehrál), v léčebně je jen kámen s ikonou jako beljuril, ale jmenuje se jinak. Kde je tedy ten třetí?
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“