BG1: Kde najít předměty...

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Uživatelský avatar
Isair
V Knize mrtvých
Příspěvky: 111
Registrován: 23.7.2007 13:04
Bydliště: zatim mám

BG1: Kde najít předměty...

Příspěvek od Isair »

Ahoj nevite kde najit predmety u kterych na teto strance:http://www.baldursgate.goo.cz/www/tt-bg ... dmetu.html neni napsano kde ho najit? z tech ktere nejsou napsany jsem nasel pouze: upiri pomstu,scimitar+2,valecne kladivo+1 +4proti obrim humanoidum,hul ostep+2,zbroj z tvrde kuze. nevite kde je napr.kyj +1 +3proti neprirozenym bytostem? nebo kopi +3 zpethrot a ostatni kde neni napsano kde to najit?:) bg1 jsem dohral asi 5x a stejne jsem vetsinu z nich nikdy nenasel:( tak kdyby nekdo vedel at to tu pls napise dekuju
Naposledy upravil(a) Isair dne 23.7.2007 17:34, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Drow Assasin
Sigilan
Příspěvky: 81
Registrován: 26.6.2007 20:21
Bydliště: Mezzobarrezan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drow Assasin »

zajdi na http://mikesrpgcenter.com a tam dej baldurs gate 1 maps prohlidni mapy z ToSc pod nema je v aj napsany aky predmety tam sou.
Lépe je být po ruce s deseti muži než daleko s deseti tisíci .

Tamerlán


Obrázek
Uživatelský avatar
Isair
V Knize mrtvých
Příspěvky: 111
Registrován: 23.7.2007 13:04
Bydliště: zatim mám

Příspěvek od Isair »

Sargon píše:zajdi na http://mikesrpgcenter.com a tam dej baldurs gate 1 maps prohlidni mapy z ToSc pod nema je v aj napsany aky predmety tam sou.
jj tuto stranku take znam je celkem good ael ani zde prave nejsou napsany vsechny lokace predmetu je to popsano stejne jako na te predchozi strance az na par vyjimek:) ale treba ten kyj+1 +3 proti neprirozenym bytostem tu take neni atd..:( proste uz nvm kde ty predmety najit:D sice jsou celkem k nicemu ale proste to myslenka ze je tam jeste dost predmetu ktere nemuzu najit je uzirajici:D
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Razfallow »

Kyj +1(+3 proti nepřirozeným) ani Kopí +3, probodávač nelze v původní hře nalézt.

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Uživatelský avatar
Isair
V Knize mrtvých
Příspěvky: 111
Registrován: 23.7.2007 13:04
Bydliště: zatim mám

Příspěvek od Isair »

Razfallow píše:Kyj +1(+3 proti nepřirozeným) ani Kopí +3, probodávač nelze v původní hře nalézt.
skoda:( no aspon je nemusim hledat:D a ostatni predmety? treba kozena zbroj pritazlivost strel ? nebo mec durlagova chlouba ten vim ze je v 1 patre veze ale nvm jak ho pouzivat jestli to vubec je na te strance to maji jako zbran tak nvm a nedaji se nake predmety z datadisku ziskat v normalni hre? jako napr upiri pomsta od ulcastera ktera jde pouze s datadiskem tosc
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

To je docela blbá otázka- získat předměty z datadisku v normální hře, ne?
Uživatelský avatar
Isair
V Knize mrtvých
Příspěvky: 111
Registrován: 23.7.2007 13:04
Bydliště: zatim mám

Příspěvek od Isair »

Mecker píše:To je docela blbá otázka- získat předměty z datadisku v normální hře, ne?
hh otazka je to blba ale da se to jen ztezi popsat ale treba mec upiri pomsta se da diky nainstalovanemu datadisku ziskat v lokacich puvodni hry a ne v nove pridanych tak jsem to myslel:D
Uživatelský avatar
Edvin
Sigilan
Příspěvky: 188
Registrován: 2.11.2006 8:18
Bydliště: Stín

Nenalezené predmety

Příspěvek od Edvin »

Jsem majitelem BG compilation a hrácem BGT ale stejne jsem za celou hru pár predmetu nikdy nenasel.

Uvedu nejaké namátkou, ale urcite je jich jeste víc:

Dulragova Chlouba
Zbouba upíru
( Jméno si uz nepamatuju ) Prokletá helma která mení presvedcení

Pár dalsích predmetu ( které ve hre nikde nejsou ) jsem nasel náhodou kdyz jsaem narazil na bug a musel jsem si cheatnout pirátský roh ale nevedel které má
císlo a tak jsem vstrídal asi 200 itemu nez jsou ho nasel. Vím ze jsem jeste narazil na velké mnozství sosek na vyvolávaní zvírat. Byl tam napríklad lev, panter atd.

V blízké dobe to budu znovu prohlízet a pak vám tady hodí seznam pár predmetu a jejich císla ale zatím bych chtel vedet jestli neco nevíte o tech 3 co jsem vám tady napsal. ( Poprípade uvádejte vlastní, nikdy nenalezené predmety )
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

"Durlagova Chlouba" je zapíchnutá v kameni (nebo nějak podobně umístěná) v 1. podzemním podlaží Durlagovy věže. Sebrat se nedá.
Uživatelský avatar
Edvin
Sigilan
Příspěvky: 188
Registrován: 2.11.2006 8:18
Bydliště: Stín

Re: Nenalezené predmety

Příspěvek od Edvin »

O tom samozrejme vím ale náhodou jsem na ten mec narazil kdyz jsem si prohlízel predmety a napadlo me proc by autori dávali do hry predmet který nelze zíkat ?
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Mozna ho planovali do hry nejak zakomponovat, ale nakonec to nestihli. Takove veci se deji...
(Nekde se to tu uz i resilo, zel nevim kde.)
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Re: BG1: Kde najít předměty...

Příspěvek od Mecker »

Co se týče té Upíři pomsty, tak si nejsem zcela jist jestli jsem ji našel, protože vypadá jako Dlouhý meč +1 a tak jsem to možná přehlídl a pak ji prodal, pokud jsem ji měl. Helma opačného přesvědčení se nachází v půvosní hře, našel jsem ji jen jednou u nějakého zmetka, ale nevzpomínám si jestli to byla obyčejná potvora nebo někdo s jménem. :think: :doh:
Uživatelský avatar
Edvin
Sigilan
Příspěvky: 188
Registrován: 2.11.2006 8:18
Bydliště: Stín

Re: BG1: Kde najít předměty...

Příspěvek od Edvin »

Zkus si prosím vzpomenot kde se ta helma nachází, já bych ji moc chtel
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: BG1: Kde najít předměty...

Příspěvek od sevencreature »

Mecker: Není nad příspěvek plný hodnotných informací, že? :wink:

Edvin: Upíří zhouba je ještě horší, než k ničemu. Získáš ji od Ulcastera (ten duch ve zřícenínách magické školy), když máš u sebe Idol of Kozah (soška Kozaha z archeologického naleziště - musíš zabít Doomsayera AFAIK) a Ancient Armor (najdeš u mrtvoly ve Firewine Ruins dungeonu). Ale je to ztráta času :-)

Helm of Opposite Alignment - ve hře se nikde nevyskytuje. Resp., má ji na sobě první instance Demonknighta (jak se v TotSC v Durlagově věži objeví v hale a sešle fireball), která by teoreticky neměla jít zabít (no, s "trochou" úsilí to má být proveditelné, ale osobně jsem to tedy nezkoušel) - jinak řečeno, tvoje nejlepší (a asi jediná) možnost je buď si ji přidat přes konzoli nebo přes nějaký editor (do inventáře nebo někam do hry).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Re: BG1: Kde najít předměty...

Příspěvek od Mecker »

Přidání pomocí konzole:

CLUAConsole:CreateItem("helm02")
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“