BG2: Draci

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět

Kterého draka máte nejraději?

Jierdan Firkraag
21
27%
Thaxll'ssillyia
9
11%
Adalon
18
23%
Nizidramanii'yt
1
1%
Drak z pekla v skúške pýchy
3
4%
Saladrex
10
13%
Zelený drak zo Strážcovej tvrze
3
4%
Drakonis
3
4%
Fll'Yissetat
0
Žádná hlasování
Abazigal
11
14%
 
Celkem hlasů: 79

Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Isair píše:a ty se na Firkraag vracis? tak ve druhe kapitole delej tyto ukoly nakonec a das je v poho :-)
No já chci vždycky dopřát Imoen nějaké xp, v pozdějších fázích hry se hodí, že není úplná lemra.
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Isair
V Knize mrtvých
Příspěvky: 111
Registrován: 23.7.2007 13:04
Bydliště: zatim mám

Příspěvek od Isair »

Vanda píše:No já chci vždycky dopřát Imoen nějaké xp, v pozdějších fázích hry se hodí, že není úplná lemra.
jj to je pravda na to jsem mel taky myslet :-D ji sice moc casto neberu ale ted ji mam no kdyztak to dozenu u stroje Luma sileneho :-D
He who fight with monsters should look to it that he himself does not become a monster..when you gaze long into the abyss the abyss also gazes into you..
-Friedrich Nietzsche
Uživatelský avatar
Stanl3y
Sigilan
Příspěvky: 6
Registrován: 14.12.2006 18:44
Bydliště: židle před stolem u PC
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stanl3y »

Jezisss Nevim co si stezujete, ja jsem dal asi na treti pokus Firkraaga uplne vpohode, s jednou postavou a to jsem byl skoro na zacatku. Kdyz hrajete s jednou postavou tak je jednodussi dat na ni hodne ochran a nemusite se trapit tim, ze by vam chcipali ostatni. Sice jsem si pri hre za jednoho neuzil rozhovoru v druzine, ale prosel jsem cely SoA a ToB a mel jsem ho uplne namakanyho.. =) Miluju baldurs Gate, hlavne ten pribeh mi uplne prirostl k srdci... a k pastim jsem klesl jedine kdys jsem mel zabit illaseru proradnou a s tim jednim to sem makal. Celou hru jsem hral na Normal nebo hard, i nicitela jsem odfouknul, ale illaseru jsem delal jedinou na easy a to asi tricetkrat. Ale posledni souboj ma byt hard a o to vic jsem si uzil vitezstvi...
Stanl3y
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

Sir Jierdan Firkraag. Milujem jeho kecy, ako vyzera, jeho smrt a zbroj, co sa da z neho spravit.
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Stanl3y:To já jsem dala Firkragaa na druhý pokus. ;-)

No ale je fakt, že jsem to zkusila jednou, šla pryč a vrátila se až v pozdějších fázích hry, ale na easy taky nehraju. Když něco nejde, tak to prostě zkusím později a ono to třeba pak jde až překvapivě snadno.
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Isair
V Knize mrtvých
Příspěvky: 111
Registrován: 23.7.2007 13:04
Bydliště: zatim mám

Příspěvek od Isair »

Stanl3y píše:Jezisss Nevim co si stezujete, ja jsem dal asi na treti pokus Firkraaga uplne vpohode, s jednou postavou a to jsem byl skoro na zacatku. Kdyz hrajete s jednou postavou tak je jednodussi dat na ni hodne ochran a nemusite se trapit tim, ze by vam chcipali ostatni. Sice jsem si pri hre za jednoho neuzil rozhovoru v druzine, ale prosel jsem cely SoA a ToB a mel jsem ho uplne namakanyho.. =) Miluju baldurs Gate, hlavne ten pribeh mi uplne prirostl k srdci... a k pastim jsem klesl jedine kdys jsem mel zabit illaseru proradnou a s tim jednim to sem makal. Celou hru jsem hral na Normal nebo hard, i nicitela jsem odfouknul, ale illaseru jsem delal jedinou na easy a to asi tricetkrat. Ale posledni souboj ma byt hard a o to vic jsem si uzil vitezstvi...
Tak Firkrag neni nejak tezkej pokud mas dobrou resistenci an ohen a pouzivas spravna kouzla tak padne rychle pri prvni hre jsem ho akorat dal az v pozdejsi fazi hry pak uz jsem ho vzdy daval hned bez strat chce to proste jen tu spravnou taktiku :-)
He who fight with monsters should look to it that he himself does not become a monster..when you gaze long into the abyss the abyss also gazes into you..
-Friedrich Nietzsche
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

Vanda: A to si ho dala metodou "Hrr na ně a Bůh suď" nebo jinak?

Já ho dal na popátý (moje postava mu obřadně zasadila poslední ránu Drakobijcem :-) )
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Cozzinnni: no nepamatuji se přesně, ale mám za to, že dvě postavy měly měly nějaké meče na draky, pak jsem vyvolala něco potvor na zabavení, rozestavěla družinu do půlkruhu a pak se do něj pustila, mágové kouzlili rušení ochran a útočná kouzla, bojovníci bušili, druid a klerik doplňovali životy. ;-)
Metoda "Hrr na ně a Bůh suď" se mi zatím moc neosvědčila. :-)
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Danča
Sigilan
Příspěvky: 64
Registrován: 11.3.2007 9:29

Draconis

Příspěvek od Danča »

Ahoj, mám mága Aerii, má jen 2 kolonky na dračí dech a Heradlise nebo jak a ten je na 7. úrovni mága :cry: . A nevím co s Drakoušem :cry: :cry: . Jednou se mi podařilo vážně zraněn :-D :-D . Ale jinak nic moc :cry:
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

Danča píše:Ahoj, mám mága Aerii, má jen 2 kolonky na dračí dech a Heradlise nebo jak a ten je na 7. úrovni mága :cry: .A nevím co s Drakoušem :cry: :cry: .Jednou se mi podařilo vážně zraněn :-D :-D .Ale jinak nic moc :cry:
Mohla bys to, prosím tě, upravit do nějaké lépe pochopitelné formy? Nějak nechápu, co chceš říct a ani co potřebuješ.
Danča
Sigilan
Příspěvky: 64
Registrován: 11.3.2007 9:29

Příspěvek od Danča »

Mám málo dračího dechu a zeslabování odolnosti na něj nějak nefunguje.Nejvíc jsem ho zranila "vážně zraněn".Nevím, jak ho zabít.Vím, že tady je x návodů, ale mě se to nějak nedaří.
Uživatelský avatar
Isair
V Knize mrtvých
Příspěvky: 111
Registrován: 23.7.2007 13:04
Bydliště: zatim mám

Re: Draconis

Příspěvek od Isair »

Danča píše:Ahoj, mám mága Aerii, má jen 2 kolonky na dračí dech a Heradlise nebo jak a ten je na 7. úrovni mága :cry: .A nevím co s Drakoušem :cry: :cry: .Jednou se mi podařilo vážně zraněn :-D :-D .Ale jinak nic moc :cry:
Mas na mysli Drakonise? Zkus pouzivat pravdive videni a snaz se mu zrusit ochrany myslim ze pouziva ochrany na magicke zbrane staci napr: rozptyleni magie a pak ho proste rozsekej :-) (taky se mi na nej osvedcilo Straslive vadnuti Abi-Dalzima)
He who fight with monsters should look to it that he himself does not become a monster..when you gaze long into the abyss the abyss also gazes into you..
-Friedrich Nietzsche
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

Jó, už to chápu. Mě se na něj osvědčili pasti (vylepšené od 20. úrovně), někomu to sice příjde ubohé, ale extrémě učiné. Jinak na nejlepšího válečníka naházet ochrany před kyselinou a do draka kouzlit Tajné slovo ,Zlom, Proraž kouzlo, Spětný rubínový paprsek atd. Hodí se i nějaké potvory, aby zabavily Neviditelné stopaře.
Uživatelský avatar
Isair
V Knize mrtvých
Příspěvky: 111
Registrován: 23.7.2007 13:04
Bydliště: zatim mám

Příspěvek od Isair »

Mecker píše:Jó, už to chápu. Mě se na něj osvědčili pasti (vylepšené od 20. úrovně), někomu to sice příjde ubohé, ale extrémě učiné. Jinak na nejlepšího válečníka naházet ochrany před kyselinou a do draka kouzlit Tajné slovo ,Zlom, Proraž kouzlo, Spětný rubínový paprsek atd. Hodí se i nějaké potvory, aby zabavily Neviditelné stopaře.
jj dost se hodi Planetar nebot ho vidi i kdyz je neviditelny :-)
He who fight with monsters should look to it that he himself does not become a monster..when you gaze long into the abyss the abyss also gazes into you..
-Friedrich Nietzsche
Danča
Sigilan
Příspěvky: 64
Registrován: 11.3.2007 9:29

Příspěvek od Danča »

Tak jsem ho zabila!!Sama nevím jak :lol: .Ani jsem nečarovala.Aerie nestačila dát ani 2krát zeslab odolnost a byl tuhej ;-) .Teď mi dělá problémy pro změnu tatík :cry:
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“