BG2: ToB: Sarevok - Tajemná postava

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Uživatelský avatar
Zehavi
Sigilan
Příspěvky: 14
Registrován: 6.2.2009 16:12

Re: BG2: ToB: Sarevok - Tajemná postava

Příspěvek od Zehavi »

já mám takovej dojem, že aby se mu vůbec to přesvědčení změnilo, je nepožadovat po něm tu přísahu a prostě mu věřit... ale jistej si tím nejsem.
Uživatelský avatar
Kyblik
Sigilan
Příspěvky: 146
Registrován: 4.10.2005 22:50
Bydliště: cože?
Kontaktovat uživatele:

Re: BG2: ToB: Sarevok - Tajemná postava

Příspěvek od Kyblik »

Razfallow píše:Rozhovory se Sarevokem jsou dost náhodné. Může se i klidně stát, že neuvidíte ani jeden. Mod Ascension tohle upravuje, Sarevok s vámi bude rozmlouvat v pravidelných intervalech.
kua, vcera sem ToB dohral za evil partu, skoda, ze sem se sem nejuknul drif :)
'I Wish I Had My Old Tabacco Pipe'

'Aaaaahhh, the flail of many heads it is. Ouch! Oooh, wrong head'
Ellera
Sigilan
Příspěvky: 12
Registrován: 6.10.2011 12:47

Re: BG2: ToB: Sarevok - Tajemná postava

Příspěvek od Ellera »

Jak je napsáno nahoře, jedna z podmínek pro změnu přesvědčení je nepovažovat po něm přísahu, pokud jste si ji vyžádali, můžete se snažit jak chcete a přesvědčení mu nezměníte. Taky v jednom rozhovoru myslím musíte zvolit možnost, že s novým životem může začít znovu a buďto bude staré chyby opakovat, nebo se jim vyhne (Nebo něco takového) Protože jsem s ním takto hrála a jednou jsem toto myslím dala a ke konci hry měl chaotic good a jednou jsem to nedala a zůstal mi zlý, a myslím, že ten rozhovor se té změny týká, protože v nějakém následném hovoru se k tomu tématu vrátil. Viz. S novým životem, může dělat/nedělat staré chyby...

Také mám pocit, že změna jeho přesvědčení nemůže být v rámci základní hry ToB, ale musíte mít nějaký novější patch, kit nebo mod. Já osobně mám nyní pouze Ascension a změna možná je, takže to asi bude součástí tohoto modu, nebo nějaké opravy, co v tomto módu je oproti základu - Komplet sága na pěti CD (Tam mi změna nikdy neproběhla bez patchu/Modu navíc)...
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“