Imagine...

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Uživatelský avatar
Artemis Entreri
Sigilan
Příspěvky: 368
Registrován: 7.9.2007 18:53
Bydliště: Kalimport
Kontaktovat uživatele:

Imagine...

Příspěvek od Artemis Entreri »

Cesare píše:Představte si, že byste se mohli podívat na některé z míst ve hře a strávit tam den. Kam by to bylo?
Pak si představte, že byste si tam mohli s kýmkoli pokecat a položit mu pár otázek. Kdo by to byl a na co byste se ptali?
No a pak si představte, že byste si odtamtud mohli cokoli vzít s sebou domů. Co a proč?

Fantazii se meze nekladou, ty otázky berte víceméně jako nápovědu.
Jo a eště...
Představte si, že byste museli splnit jeden z herních questů ale mohli si vybrat, kterej. Jak byste vybírali?

Prostě imagine.
Obrázek

With each kill I grow wiser, and with added wisdom I grow stronger.

Artemis Entreri
Uživatelský avatar
Edvin
Sigilan
Příspěvky: 188
Registrován: 2.11.2006 8:18
Bydliště: Stín

Příspěvek od Edvin »

No, já bych se asi podíval na Umarinu vrchovinu ( asi nejkrásnejsí oblast ), pokecal bych s Edwinem, a vzal bych si domu Viconii :-D

No a taky by se docela hodil nejaký neomezený svitek zrusení prokletí a pás muzství/zenství ( nebo rovnou 2 ) s tím by byla sranda.

A kdybych mel splnit nejaký úkol tak bych zasel za královnou do Elfího mesta a zeptal bych se jí co by chtela za to aby ze me udelal elfa. ( Kdyz mohli udelat z Irenicuse cloveka tam proc ne obrácene :-D )
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Podíval bych se do Brynlaw za sluníčkem a splnil tam co nejvíc úkolů.
Docela rád bych si pokecal s Ellesime.
Domů bych si vzal Jaheiru :-)
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Edvin
Sigilan
Příspěvky: 188
Registrován: 2.11.2006 8:18
Bydliště: Stín

Příspěvek od Edvin »

No, Jaheira sice taky nebyla spatná, ale na me je prilis tvrdá. V nasem vztahu by urcite byla dominantní a to by se mi moc nelíbilo. Navíc naní moc na romantiku.
Uživatelský avatar
Backslider
Sigilan
Příspěvky: 27
Registrován: 23.9.2007 13:26

Příspěvek od Backslider »

Příjemná představa...
Podíval bych se do Druid Groove...
Pokecal bych s Keldornem... (o víře, o pojmu "dobro", atd.)
A domů bych si vzal Aerii...
(a ohledně questu - záchrana cirkusu na Waukeen's Promenade) 8-)
Uživatelský avatar
Edvin
Sigilan
Příspěvky: 188
Registrován: 2.11.2006 8:18
Bydliště: Stín

Příspěvek od Edvin »

Nic proti Aeri, ale pripadá mi trochu moc detinská a její romanci bych hodnotil jako tu nejslabsí.

Je to sice jen muj názor, ale rekl bych ze kazdá romance byla necím zajímavá: S Jaheirou jste museli vzdorovat harfeníkum a Viconie je kapitola sama pro sebe :-D

Aeri mi prisla také nudná, abych se zamilovat do nekoho kdo ríká takové stupidní vety jako " Ale kdyz skocíme do chrámu a knez nás oziví tak budeme zase jako noví, ne ? " je pro me naprosto nemozne.

Kdyby byla Aeri tak o 50 let starsí bylo by to lepsí :-)
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

Šel bych do: Athkatly, Trhova, Větrných vršků, Umařiny vrchoviny, Brynlawi (kvůli nevěstinci :twisted: ). Pak bych se vyspal s Viconii, Aerii, Jaheirou a hlavně Elfí královnou :twisted: . Dál bych šel určitě do Měděný Čelenky, a do Dobrodruhova krámku. Dal bych si s Korganem pivo, pak bysme vyrazili do světa. Trochu bych si tam zaleveloval a vrátil bych se jako nabušenec (s Jaheirou samozřejmě, bez tý bych se nevrátil).

EDIT: A ukrad bych Minscovi křečka :twisted: .
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Edvin píše:No a taky by se docela hodil nejaký neomezený svitek zrusení prokletí a pás muzství/zenství ( nebo rovnou 2 ) s tím by byla sranda...
Už vidím tie orgie... :lol:
SlipKnoT píše:Šel bych do: Athkatly, Trhova, Větrných vršků, Umařiny vrchoviny, Brynlawi (kvůli nevěstinci Twisted Evil ). Pak bych se vyspal s Viconii, Aerii, Jaheirou a hlavně Elfí královnou Twisted Evil . Dál bych šel určitě do Měděný Čelenky, a do Dobrodruhova krámku. Dal bych si s Korganem pivo, pak bysme vyrazili do světa. Trochu bych si tam zaleveloval a vrátil bych se jako nabušenec (s Jaheirou samozřejmě, bez tý bych se nevrátil).
Vidno, že fantasy hry a hry vôbec plnia jeden zo svojich najdôležitejších účelov. Každému to, čoho sa mu v realite nedostáva... 8-)


Mno... a keď som sem už zapichol oči, tak sa predvediem aj ja.

Určite by som sa šiel pozrieť do Suldanesellaru, Ust Natha, Jaskyní mozgožrútov, Brynnlaw a snáď aj Athkatly, ak by ostal čas. Porozprával by som sa určite s nejakým starým spráchniveným lichom, Saladrexom, Irenicom, Edwinom a naštvanou Jahierou. Holt, tiež v reále neholdujem adrenalínu. :-D A ako suvenír by som si priviezol/priniesol asi Knihu nekonečných kúziel, Balíček mnohých vecí, magického familiara alebo prinajlepšom Planárnu guľu...
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

SlipKnoT píše:Dal bych si s Korganem pivo, pak bysme vyrazili do světa.
Jo, Korganovi by se nejspíš hodilo nějaké čerstvé maso, noci jsou chladné... :mrgreen:

Mně osobně svět FR ani Planescape nějak zvlášť neláká 8-) A žádná tamější postava mi k srdci moc nepřirostla - vlastně možná až na Yoshima :think:
Naposledy upravil(a) sevencreature dne 30.9.2007 1:02, celkem upraveno 1 x.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Artemis Entreri
Sigilan
Příspěvky: 368
Registrován: 7.9.2007 18:53
Bydliště: Kalimport
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Artemis Entreri »

Co se týká mě (jako vrah sem zákonně zlý )
zašel bych si do Ust Natha
splnil ukol se Sahuaaginy v podvodnim městě( samozřejmě kill all)
a dom bych si vzal visconii nebo tu dceru z Ust natha(tahnou mě drowky)
:twisted:
a to vše samozdřejmě s Korganem v partě super trpaslik :twisted: :twisted:
Obrázek

With each kill I grow wiser, and with added wisdom I grow stronger.

Artemis Entreri
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Edvin píše: ..., a vzal bych si domu Viconii :-D
Tomu říkám odvaha... :twisted:
Edvin píše:No, Jaheira sice taky nebyla spatná, ale na me je prilis tvrdá. V nasem vztahu by urcite byla dominantní a to by se mi moc nelíbilo. Navíc naní moc na romantiku
...říká člověk, co by si prý domů vzal Viconii... :eh: ;-)

Mno... Já bych určitě hodně ráda viděla City of Caverns, Ust Natha, Suldanesselar a Candlekeep. Kdybych si fakt nutně musela vybrat, tak si beztak nevyberu a protáhnu si ten vejlet na dva měsíce...;-) I když je možný že na návštěvě dvou prvně jmenovaných míst bych až tak nutně netrvala, vzhledem k tomu, co za nebezpečnou, exotickou havěť ona místa obývá. Athkatla a Baldur's Gate mají rovněž svoje nepopiratelné kouzlo - v Athkatle bych se nejspíš zaměřila na hřbitov. Hřbitovy já ráda a ten tamější vypadá opravdu luskusně. Přes noc bych se mu ovšem vyhnula.
A taky bych chtěla vidět pocket plane.

Pokecat bych si samozřejmě chtěla s Xanem. Buďto bych ho mučila vyprávěním vtipů anebo předčítáním Medvídka Pú, a to tak dlouho, dokud by na mě neseslal silence nebo sleep. Nebo bych se vyptávala na Everesku. Hodně zajímavý by mohlo bejt i splknutí s Cerndem nebo Keldornem - asi bychom se na některých zásadních věcech neshodli, ale zajímavej rozhovor by to IMHO byl.
A pokec s Cespenarem - rozhodně.

A domů bych si vzala Cespenara. Brala bych i Xana, kdyby chtěl, ale ten by stopro nechtěl.
Ten pás mužství/ženství je super nápad, BTW, ten bych taky chtěla... A pak ještě nějakej kouzelnej prstýnek.

...a fungující cheaty. Představte si, že řeknete Ctrl+R a vyvrtnutej kotník přestane bejt vyvrtnutej, to by se mi zrovna teď *ohromně* hodilo... :twisted:

Jinak - pokud jde o questy - ta série questů spojená s provozováním divadla by byla fajn...
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Podíval bych se do Druids grove, Trademeet (/Trademeat :twisted: ) či Candlekeep. K pokecu z NPC bych si asi vybral Valygara, Yoshima či Sarevoka. Z jedničky Kivana, Tiaxe a Faldorn. Hmm a taky Khalida a Jaheiru mám docela rád...
Co bych si vzal domů je asi nejtěžší. Kniha kouzel by se docela šikla, ale ještě by mě někdo musel naučit kouzlit. Cesperara bych též bral, jako hlídač a služebník by byl nadoma perfektní. Navíc by dokázal složit a opravit více věcí než Macgyver. :-)
No a samozřejmostí je autogram od Larryho, Darryla a Darryla. 8-)
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

Zatoužil bych po Botách rychlosti - konec závislosti na pražské MHD! Již žádné čekání, sbohem ujetým tramvajím...a též si dovedu představit uplatnění těchto zajímavých botek na nějakém atletickém závodu. :-)

Nejraději bych se sešel s Kivanem, ale obávám se že bychom společně propadli takové trudomyslnosti, takže to asi není nejlepší nápad. Možná tedy mého druhého oblíbence Xana? No, to by asi také dopadlo podobně. Do třetice všeho dobrého: podíval bych se za Thalantyrem.

Z míst mě láká nějaký z těch zdánlivě nevýznamných lesíků a obyčejných mapek rozesetých po BG1, kde nenarazíte na nic jiného než hrstku koboldů, dva vlky a jakéhosi pomateného poutníka básnícího o Nikdyzimě. 8-)

Z úkolů bych se rozhodl vyzkoušet ten, v němž buďto kněžkám Umberlee předáte převzácnou knihu Moudrosti anebo je napálíte a pošlete k šípku. Zajímalo by mě, jak bych se zachoval.
Uživatelský avatar
Bodkin
Sigilan
Příspěvky: 474
Registrován: 5.12.2005 0:32
Bydliště: Soukromá krypta

Příspěvek od Bodkin »

Problém je v tom, že jak bych se "tam" jednou dostal, už bych se nechtěl vrátit domů...

Prolezl bych všechny velká města, vydělal co nejvíce peněz(krádeže a podvody) a potkal co nejvíce lidí (ženského rodu)...

Jak to tak vidím, stejně bych skončil někde v Pustolese...

Co nejdále od lidí, kterým bych dlužil velké peníze...
Co nejdále od výběrčí daní...
Co nejdále od lidí, kteří se podezřele starají o mé zdraví...
Co nejdále od otců a bratrů kamarádek z cest...

Živil bych se pálením kořalky a řezbařením... Sošek polonahých a nahých žen ve všech pozicích a rozměrech...

A až bych si vydělal dost, založil bych si tam vlastní bordel... Yetiové, ekymaci, barbaři... Ti všichni by si tam přišli na své....

Jo a ještě bych na cestách hrozně rád znesvětil nějaký chrám!
A pobodal nějakého paladina ze zadu, aby zjistil jak vypadá nečestný boj a že není hanba utéct...
SKOČTE ŠIPKOU DO MUŠLE, JEZTE KAŠI S MRKVÍ.
JENOM JÁ JSEM NAŽIVU; VY JSTE VŠICHNI MRTVÍ.
Uživatelský avatar
Artemis Entreri
Sigilan
Příspěvky: 368
Registrován: 7.9.2007 18:53
Bydliště: Kalimport
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Artemis Entreri »

Bodkin píše:Problém je v tom, že jak bych se "tam" jednou dostal, už bych se nechtěl vrátit domů...
....
Jo a ještě bych na cestách hrozně rád znesvětil nějaký chrám!
A pobodal nějakého paladina ze zadu, aby zjistil jak vypadá nečestný boj a že není hanba utéct...
až na to poslední jsi celej regis ( info knížky RA salvatore
Obrázek

With each kill I grow wiser, and with added wisdom I grow stronger.

Artemis Entreri
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“