Pojmenování hlavní postavy

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Borg
Sigilan
Příspěvky: 107
Registrován: 26.2.2009 15:28

Re: Pojmenování hlavní postavy

Příspěvek od Borg »

Já používám vždy jméno Borg a za to římskou číslici která je tak velká kolikrát jsem to jméno použil, požíval jsem ho u třetí hry a teď jsem u jména Borg VI.
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojmenování hlavní postavy

Příspěvek od Sirine »

-v mém žebříčku vedou pandora, alia a pořád sirine (mno, proč asi?) ;-) 8-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojmenování hlavní postavy

Příspěvek od Carlos »

V poslední době jsem si oblíbil povolání barbara a tomu nejlépe sedí severská jména, která volím buď ze ság (Gerpla apod.) nebo stačí skandinávská či germánská. V současnosti mám rozehrané dvě postavy - zlý a ošklivý barbar Thorgeir a hodný sympaťák Karl :mrgreen:
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: Pojmenování hlavní postavy

Příspěvek od Field Mouse »

Kdysi jsem zkusil hrát postavu Eeeeee, zloděj-válečník se staty 21/21/21/2/2/2 - hříčka přírody, která díky božské esenci měla nadpřirozenou sílu, ale jinak byla úplně mimo. Kdykoli měla rozhovor, tak jsem si házel na kostce odpovědi a choval se naprosto náhodně. O Imoen přišla tak, že díky své vysoké odolnosti jednou vstala ráno brzo z postele, vyšla z Přátelské Náruči a pak zapoměla, kde ta Imoen byla.
Kdykoli jsem poté přibral do party nějakou postavu, každé ráno jsem si házel na to, jestli ji díky bhaalově zabijácké esenci zabije, nebo ne, takže to byl víceméně single.
Od Goriona jsem jí nadělil pytel na předměty, kam sbírala bez rozdílu všechno, na co narazila, ať to byl kouzelný meč, nebo hůl... a po naplnění pytle to postava prodala obchodníkovi (kupodivu to nebylo tak špatné, 40 xvartích mečů nějaký ten peníz vynese :) ) a když narazila na nějakou krčmu, tak všechno propila. Kouzelné předměty prodávala zásadně neurčené, protože nechápala, proč by je měla chtít určit. Svitky nebrala vůbec, protože neuměla číst. Jediný svitek, který měla v inventáři, a který ale nikdy neprodala, byl s kouzlem slepota, který měla jako omalovánku na hraní, když ji někdo zranil a ona se potřebovala zregenerovat.
A nakonec ji zabila víla, kterou ovládal zlý zlobr :-)
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
Uživatelský avatar
Podbi
Sigilan
Příspěvky: 40
Registrován: 4.7.2006 12:38
Bydliště: Brno

Re: Pojmenování hlavní postavy

Příspěvek od Podbi »

Field Mouse píše:Kdysi jsem zkusil hrát postavu Eeeeee, zloděj-válečník se staty 21/21/21/2/2/2 - hříčka přírody, která díky božské esenci měla nadpřirozenou sílu, ale jinak byla úplně mimo. Kdykoli měla rozhovor, tak jsem si házel na kostce odpovědi a choval se naprosto náhodně. O Imoen přišla tak, že díky své vysoké odolnosti jednou vstala ráno brzo z postele, vyšla z Přátelské Náruči a pak zapoměla, kde ta Imoen byla.
Kdykoli jsem poté přibral do party nějakou postavu, každé ráno jsem si házel na to, jestli ji díky bhaalově zabijácké esenci zabije, nebo ne, takže to byl víceméně single.
Od Goriona jsem jí nadělil pytel na předměty, kam sbírala bez rozdílu všechno, na co narazila, ať to byl kouzelný meč, nebo hůl... a po naplnění pytle to postava prodala obchodníkovi (kupodivu to nebylo tak špatné, 40 xvartích mečů nějaký ten peníz vynese :) ) a když narazila na nějakou krčmu, tak všechno propila. Kouzelné předměty prodávala zásadně neurčené, protože nechápala, proč by je měla chtít určit. Svitky nebrala vůbec, protože neuměla číst. Jediný svitek, který měla v inventáři, a který ale nikdy neprodala, byl s kouzlem slepota, který měla jako omalovánku na hraní, když ji někdo zranil a ona se potřebovala zregenerovat.
A nakonec ji zabila víla, kterou ovládal zlý zlobr :-)
Co na to říct než, "pěkné". Couž...
Uživatelský avatar
Anomen
Sigilan
Příspěvky: 8
Registrován: 4.8.2009 8:27

Re: Pojmenování hlavní postavy

Příspěvek od Anomen »

lol ja si pomenujem postavu vzdy svojim menom :lol:
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Pojmenování hlavní postavy

Příspěvek od PostTrauma »

Už si vážně nepamatuju, na čem jsem začínal, ale později jsem si vymyslel set jmen, který více méně pořád používám.

Kurt von Byrokrat - člověk/půl-ork, většinou bojovník
Masotluk Kakal - paladin
Pernik Krucifix - mág, bojovník/mág dual-class
Tibor Lesmilec - bojovník, lučištník
Theoric Minus - kněz, bojovník/kněz dual-class
Jumble Jinglefoot - půlčík, zloděj, bojovník/zloděj, vejtaha

Zároveň je docela dobře vidět složení mojí družiny : )
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“