Cep věků a kladivo blesků ....

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

smajdalf
Sigilan
Příspěvky: 56
Registrován: 10.6.2007 19:39

Re: Cep věků a kladivo blesků ....

Příspěvek od smajdalf »

myslim ze po splneni ukolu a pokud nejsi valecnik uz se tam nedostanes
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Re: Cep věků a kladivo blesků ....

Příspěvek od Illuminating »

No tak to neva, stejně jsem ty hlavice uložil k Jansenům do bedny, neb se mi nechtěli tahat.
Asi je tam necham. :)
Dík. ;-)
Ralen
Sigilan
Příspěvky: 32
Registrován: 22.5.2008 22:06

Re: Cep věků a kladivo blesků ....

Příspěvek od Ralen »

Mám stejný problém s tím cepem, panství je zavřený - je nějakej jinej způsob jak se tam dostat, popřípadě nějakej jinej způsob jak dát ten cep dohromady? Stál by ten cep za to abych to loadnul? Neni to zas tak dlouho co jsem ten úkol dělal, ale nějakej čas přeci jen už uplynul.
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Re: Cep věků a kladivo blesků ....

Příspěvek od Illuminating »

Údajně se do panství už nijak jinak dostat nejde, ale i tak si myslim, že to nemá cenu loadovat.
Uživatelský avatar
dodo
Sigilan
Příspěvky: 230
Registrován: 22.10.2005 16:13
Bydliště: krasna malebna dedinka pod Tatrami, Novosad

Re: Cep věků a kladivo blesků ....

Příspěvek od dodo »

mno tak podla mna ten cep je zato dost kvalitna zbran a navyse sa da este aj v ToB vylepsit,u mna ho zvycanje nosila Viconia(ktora sice ani zdaleka nevyuzila jeho plny potencial) ale v rukach zkuseneho bojovnika je to skvela zbran, velmi prakticka.

edit:Neviem ci to uz nebolo niekde spominane, ale tak ci onak , ten cep moze byt ukovany len pred dokoncenim questu s tvrzou D`Arnis, potom myslim ze pec uz nesce fungovat :-?
takze, ani dostat sa spet do penvnosti by nijak nepomohlo.
http://s6.bitefight.sk/c.php?uid=43240
ale nic to preto aj bezo 100 lastoviciek bude este leto
Balduran
Sigilan
Příspěvky: 149
Registrován: 7.11.2008 12:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Cep věků a kladivo blesků ....

Příspěvek od Balduran »

no do tvrze se jeste muzes dostat tam jak byla ta palisada tak na severo-vychod od ni je takovej skrytej vchod ale musis odkryt takovou clonu z listi
A glory for Amn.
Uživatelský avatar
Sonny
Sigilan
Příspěvky: 25
Registrován: 3.1.2009 23:14
Bydliště: Lorien
Kontaktovat uživatele:

Re: Cep věků a kladivo blesků ....

Příspěvek od Sonny »

tiez si myslim ze sa tam dalo dostat ale presne ako spominal kolega dodo uz pec nefunguje alebo nieco take... a podla mna to vobec neni taka dobra vec... mal som lepsie veci ako cep vekov a absolutne som ho nepotreboval a iba mi zavadzal
Balduran
Sigilan
Příspěvky: 149
Registrován: 7.11.2008 12:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Cep věků a kladivo blesků ....

Příspěvek od Balduran »

no jak rika sonny jsou i lepsi zbrane ktery ale nebudu menovat ale melo by jit se tam dostat pres tu listovou clonu ale pak uz asi stejne nepujde zkompletovat takte nevim spis si setri na balduranuv mec a celej jehjo komplet
A glory for Amn.
Uživatelský avatar
Zalox
Sigilan
Příspěvky: 49
Registrován: 24.1.2009 16:17
Bydliště: Panství De´Arnise

Re: Cep věků a kladivo blesků ....

Příspěvek od Zalox »

Simtě a na co ti tkovej BalduranSet je? To je lepčí zabijet dragony aělat si z nich brnění. Jinak Cep věků je jedna z nejlepčích zbraní z celý hry. Dyž dám Mincovi (a Booovi(čudné slovo))cep věků+CromFaire tak je lepčí mlátička než Sarevok :lol:
Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.

J.R.R. Tolkien
Uživatelský avatar
Hupr
Sigilan
Příspěvky: 150
Registrován: 6.8.2006 10:52
Bydliště: Ostrava - Poruba

Re: Cep věků a kladivo blesků ....

Příspěvek od Hupr »

Minscovi nic jineho nez obourucak nikdy nedam :-D cep veku a crom faier davam vzdycky klerikovi.
Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: Cep věků a kladivo blesků ....

Příspěvek od Field Mouse »

Crom Faeyr nikdy nestavím, protože je to zbytečně složité a ty jednotlivé posilovací předměty u plné party raději využiju zvlášť..
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Re: Cep věků a kladivo blesků ....

Příspěvek od Carlos »

Myšák: Jsem podobného názoru, avšak mé dualnuté postavě F/C se Crom Fayer hodí velmi. Mně osobně se zdálo, že Crom Fayer je tam pro trpaličího bojovníka (nebo něco takového), který hraje zlou družinu - přijde mi totiž, že zlá družina má daleko lépe rozházené statistiky (pro jejich povolání; kromě Viconie).
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Chmur
Sigilan
Příspěvky: 69
Registrován: 15.5.2008 17:40
Bydliště: Kotlina

Kladivo blesků ....

Příspěvek od Chmur »

Ahojky. Mám problém, chci postavit Crom Fayer a nevím jak se dostak ke kladivu blesků. Údajně má být v dungeonů ilithidů v kanálech v Chrámové čtvrti. Já se do toho dungeonu nemůžu dostat. Někde píšou, že klíč se získá při plnění questu Větrné vršky. Ale kde konkrétně? Já ho totiž nenašel. Díky za radu.
"Lidé často říkají, že hladoví po pravdě, ale když je jim naservírována, málokdy se jim její chuť zamlouvá"
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Chmur: Má ho u sebe Tazok vyskytující se v tom podzemí ve Windspear Hills.
Miros
Sigilan
Příspěvky: 75
Registrován: 25.11.2008 16:13

Re: Cep věků a kladivo blesků ....

Příspěvek od Miros »

Tohle sem nikdy nepochopil. Má snad Tazok něco společného s ilithidy? Přece by nějaký hloupy šef banditů černého drapu, neměl tak důležitý klíč...
Logicky bych ho schoval Skrytému...
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“