Přesvědčení

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: Přesvědčení

Příspěvek od Field Mouse »

Fakt je, že hodně předmětů i dialogů by mohlo být omezeno na přesvědčení a bylo by to hodně zajímavé.. konečně opravdový důvod, proč hrát v družině a ne singla :-) ..nebo dialogy nechat a použít ty změny přesvědčení jako z PST, prostě za pomocí přidání dvou proměnných na dobro/zlo a zákonnost/chaos. Akorát by tým lidí musel půl roku procházet všechny rozhovory a ohodnocovat jednotlivé varianty odpovědí, což se nikomu asi chtít příliš nebude (nechcete to někdo pro mě udělat? :-D )
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Což o to, mně by se i chtělo, dokonce mám i několik nápadů. Bohužel postrádám technické znalosti :-(
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Přesvědčení

Příspěvek od PostTrauma »

Taky bych měl spoustu nápadů, ale schopnosti k jejich realizaci postrádám : ) Zkoušel jsem si vyrobit vlastní kit a výsledek byl, že jsem musel přeinstalovat BG kvůli pokaženým souborům : )

(Přesněji postrádám motivaci k získání těch schopností.)
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Přesvědčení

Příspěvek od Tarreb »

Tak já to mám také tak :-) Nedostatek technických znalostí způsobuje, že raději GMuju, než bych se učil programovat.
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Přesvědčení

Příspěvek od Tarreb »

Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Přesvědčení

Příspěvek od Tarreb »

Tak podle jednoho testu jsem Lawful Good. A to jsem se vždy považoval za Neutral Good.

Mimochodem doporučuji zkusit, mě se to líbilo.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

82% chaotic, 66% good.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
vavr
Sigilan
Příspěvky: 26
Registrován: 30.10.2006 9:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Přesvědčení

Příspěvek od vavr »

Tak mně vyšlo PURE NEUTRAL
8-)
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Přesvědčení

Příspěvek od Tarreb »

Na procenta jsem měl 72% good, 32% chaotic. Myslím, že jsem byl těsně na hraně, kdybych byl o pár procent víc chaotic, tak už jsem NG.
vavr: Jak jsi to měl s procentama ty? Btw, všude píšeu, jak je True Neutral lidí málo... Mojí sestře vyšlo taky TN.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Re: Přesvědčení

Příspěvek od Carlos »

Tarreb: Ten test to vypočítává poměrně, takže stačilo, aby jel 50-50 u odpovědí.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
vavr
Sigilan
Příspěvky: 26
Registrován: 30.10.2006 9:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Přesvědčení

Příspěvek od vavr »

Tarreb: myslim, ze to bylo 52% good a 48% chaotic
8-)
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Přesvědčení

Příspěvek od Tarreb »

Hmm, a máte Vy dva pocit, že vám to sedí? Nebo byl podle Vás ten test hloupý, zaujatý apod.? Rád bych znal Váš názor.
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Přesvědčení

Příspěvek od PostTrauma »

Tenhle test jsem si dělal už dřív, vyšlo mi něco jako 80% Good, 60% Lawful, čili NG.

Ten test je samozřejmě jen takový blaf. Něco na styl IQ testů s otázkami 'nehodící se škrtněte'. Sice se považuju za NG, ale je otázka, jeslti mi to vyšlo proto, že takový jsem, nebo proto, že jsem chtěl, aby mi to vyšlo : )
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Re: Přesvědčení

Příspěvek od Carlos »

Osobně se považuji za kombinaci CG-NG-CN, podle situace a prvků situace. Na tomto testu je špatně, že je příliš okatý - snadno si doplníš, k jaké odpovědi co povede. Navíc je dělaný nitkovitou formou - tohle vede ke good, tohle k chaotic -> čeho je víc? Taky je podle mého často nedostatek odpovědí. Přesto bych jej označil za relativně dobrý, byť i na facebooku se dají objevit lepší.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Přesvědčení

Příspěvek od Tarreb »

Na tomto testu je špatně, že je příliš okatý - snadno si doplníš, k jaké odpovědi co povede. Navíc je dělaný nitkovitou formou - tohle vede ke good, tohle k chaotic
)
Bohužel máš pravdu - navíc nechápu co je tak evil na doražení umírajícího šneka a proč je good položit umírajícího šneka do trávy :lol: :-o
Sice se považuju za NG, ale je otázka, jeslti mi to vyšlo proto, že takový jsem, nebo proto, že jsem chtěl, aby mi to vyšlo
Ať tak či onak, máš takové přesvědčení, ať už jsi tam doplnil to, co aktivně prosazuješ, nebo to co Ty pokládáš za ideál, ne?
Pokud jsi tam doplnil něco, co není pravda, tak je to řekl bych proto, že to pokládáš za ideál.
Znám pár lidí, z jejichž charakteru by si mohl brát příkla nejeden paladin, avšak jim prostě chybí odvaha/prostředky/cokoliv k tomu, aby se aktivně podíleli na ochraně chudých a trpících. :-)
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“