Posouvání času v BG2 a rady ke zlé družině

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Tommyg00x
Sigilan
Příspěvky: 6
Registrován: 8.10.2008 11:17

Posouvání času v BG2 a rady ke zlé družině

Příspěvek od Tommyg00x »

Ahoj,

potrebuju poradit ohledne posunuti casu v BG II. KDyz chci mluvit s nejakyma postavama napise mi to ze jsou zaneprazdnene a nemuzu zacit rozhovor. Patch tam na to dat nemuzu, bo mam Valen mod a pak se mi u ni neukazuji rozhovory :(

Ted to mam v cestine s tim ze kdyz mluvi Valen je to anglicky coz mi az tak u ni nevadi.

Jinak hraji za zlou partu, ja Kensay (asi na 12lvl udelam 2-povolani na maga, jakmile se to vyrovna tak to je killing machine :twisted: ), pak Korgan, Viconia, Valen a Edwin. Muzu se zeptat taky jak je to s tema lidma co chteji zabit Valen? :wall:

Diky za reakce
Uživatelský avatar
dodo
Sigilan
Příspěvky: 230
Registrován: 22.10.2005 16:13
Bydliště: krasna malebna dedinka pod Tatrami, Novosad

Re: Posouvani casu v BG II. a rady ke zle druzine

Příspěvek od dodo »

prave tento problem riesi patch takze skus odinstalovat valen mod , nainstaluj patch , tak nahod spet valen mod a mozno to aj pojde :)
http://s6.bitefight.sk/c.php?uid=43240
ale nic to preto aj bezo 100 lastoviciek bude este leto
Tommyg00x
Sigilan
Příspěvky: 6
Registrován: 8.10.2008 11:17

Re: Posouvani casu v BG II. a rady ke zle druzine

Příspěvek od Tommyg00x »

dodo píše:prave tento problem riesi patch takze skus odinstalovat valen mod , nainstaluj patch , tak nahod spet valen mod a mozno to aj pojde :)
jasny, ale mas na mysli patch na SoA nebo ToB? Ja totiz hraju znovu SoA ale s datadiskem, je to lepsi, sou tam predmety a postavy navic :)
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Re: Posouvání času v BG2 a rady ke zlé družině

Příspěvek od drake127 »

Pokud máš nainstalované ToB, potom musíš instalovat ToB patch (poslední je 26498). Jinak to dopadne špatně.
Žralok, který štěká, nekouše.
Tommyg00x
Sigilan
Příspěvky: 6
Registrován: 8.10.2008 11:17

Re: Posouvání času v BG2 a rady ke zlé družině

Příspěvek od Tommyg00x »

cau, tak nainstalovano vse dle doporuceni a jede to, jen dialogy s vallen mam v EN ale to mi nevadi.
jinak sem nedostal odpoved na hlavni dotaz...... jak muzu posunout cas v BGII? pamatuju se ze to slo nejakou klavesovou zkratkou posouvat po hodinach.
jak to prosim bylo??

Diky
Gouranga
Sigilan
Příspěvky: 17
Registrován: 12.10.2006 17:08

Re: Posouvání času v BG2 a rady ke zlé družině

Příspěvek od Gouranga »

Tommyg00x píše:jak muzu posunout cas v BGII? pamatuju se ze to slo nejakou klavesovou zkratkou posouvat po hodinach.
jak to prosim bylo??

Diky
pokud vim, tak to v BG vubec nejde..jedine spankem nebo cestovanim...to co jsi popsal spis pusobi jako Oblivion :-)
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Posouvání času v BG2 a rady ke zlé družině

Příspěvek od Jab »

Tommyg00x píše:cau, tak nainstalovano vse dle doporuceni a jede to, jen dialogy s vallen mam v EN ale to mi nevadi.
jinak sem nedostal odpoved na hlavni dotaz...... jak muzu posunout cas v BGII? pamatuju se ze to slo nejakou klavesovou zkratkou posouvat po hodinach.
jak to prosim bylo??

Diky
Dialogy s Vallen si ani v jiném jazyce mít nemohl. Tedy pokud si nenainstaloval českou verzi modu, kterou už dříve udělal michy.
http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?f=10&t=1840

Posouvat čas tuším nejde. Možná nějakým cheatem...
Tommyg00x
Sigilan
Příspěvky: 6
Registrován: 8.10.2008 11:17

Re: Posouvání času v BG2 a rady ke zlé družině

Příspěvek od Tommyg00x »

Jab píše:Dialogy s Vallen si ani v jiném jazyce mít nemohl. Tedy pokud si nenainstaloval českou verzi modu, kterou už dříve udělal michy.
http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?f=10&t=1840

Posouvat čas tuším nejde. Možná nějakým cheatem...
DIKY!!! ted uz mi valen mod jede v cestine :)
jinak je mozna ze sem si to spletl s BG I ale pamatuju si ze to posouvat urcite slo.
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Re: Posouvání času v BG2 a rady ke zlé družině

Příspěvek od drake127 »

V BG2 se posouvá čas o hodinu dopředu pomocí Ctrl-T. Zapnutý Debug Mode je samozřejmostí.
Žralok, který štěká, nekouše.
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“