BG2: Problém s Anomenem

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Flaksa
Sigilan
Příspěvky: 4
Registrován: 12.2.2009 18:06

BG2: Problém s Anomenem

Příspěvek od Flaksa »

Nevm jestli se s tím někdo setkal, pokud ano, pls help :-(

Vytvořil jsem si hardcorově dobrou partu a jako klerika bych rád Anomena (nikdy ´předtím jsem s ním nehrál, má dost blbý kecy:-), i proto že hraju za female character :-)
První část - Anomen se zřekl pomsty za svou sestru, to je ok, byl jsem za soudkyní, fotr mě vyhodil z baráku (stejně to byl ochlasta), ale nastal problém, že se mi pořád nějak neozývají paladini kvuli promotion. Efekt je známý...+4 k wisdom a změna aligmentu. Dočetl jsem se, že obvykle to přichází cca 10 po vyřešení (resp. nevyřešení) problému s Anomenovou ségrou, v minulých hrách už se mi to stalo, ale v aktuální hře už uplynulo 15 dní a pořád nic :-(

Nevíte někdo jestli není ještě nějaký event, který to spouští? nebo jestli se dá někde udělat chyba ?

Díky za jakýkoliv info
Flaksa
P.S. neříkejte mi že je Anomen k ničemu, nechci ho vyhazovat :-)
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s Anomenem

Příspěvek od sevencreature »

A jsi v Athkatle?
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Flaksa
Sigilan
Příspěvky: 4
Registrován: 12.2.2009 18:06

Re: Problém s Anomenem

Příspěvek od Flaksa »

No jasně že jo... procházel jsem se i po každý čtvrti, protože jsem si nebyl jistej, jestli ten messenger neni jenom v některých částech. Takže jsem byl ve všech městských částech během dne i během noci, po každý čtvrti jsem se prošel a nic :-(

skouknul jsem i journal a kvest s Anomenovou sestrou mám ve splněných, takže tam by to mělo bejt taky ok.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s Anomenem

Příspěvek od sevencreature »

Hmm, nejspíš se to vleče kvůli romanci, takže prostě vyčkávej :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Flaksa
Sigilan
Příspěvky: 4
Registrován: 12.2.2009 18:06

Re: Problém s Anomenem

Příspěvek od Flaksa »

jooo začal už mojí krasavici balit, pravda....tak vyčkám :-)
Fakt je ten, že předtím jsem měl pokaždý maina jako chlapa, tak uvidíme....přinejhorším to opláču a budu mít Anomena s Wisdom 12 :-(
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s Anomenem

Příspěvek od sevencreature »

Popravdě řečeno by to žádná velká ztráta nebyla (příšel bys jen o 2 kouzla prvního levelu, 2 kouzla 2. levelu, 1 kouzlo 3. levelu a 1 ze 4. levelu). To je při tom množství kouzel, co klerik má, vesměs zanedbatelné (nepamatuji se, že bych někdy využil všechny kouzla prvního a druhého levelu - možná někdy v začátcích hry, ale ani tam to člověka dvakrát nevytrhne).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s Anomenem

Příspěvek od Razfallow »

Romance = Anomen se sám zmíní, že jeho test se blíží.
Anomen píše:My Test is coming very soon, my lady. I will need to go to the headquarters of the Order and speak to Ryan Trawl. I...I am not looking forward to the judgement I shall receive there.

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Flaksa
Sigilan
Příspěvky: 4
Registrován: 12.2.2009 18:06

Re: Problém s Anomenem

Příspěvek od Flaksa »

joooo bylo to tím, začal o tom mlít, pak jsem mu dala :-) a cca 17. den test přišel...
takže u Anomena maj ženský přednost před povinnostma...to je hezký teda

Jj já vímže to žádný vítězství není, ale jedu teď na maximum kvestů completed :-)
Btw díky za radu
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“