Super-klerik?

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Borg
Sigilan
Příspěvky: 107
Registrován: 26.2.2009 15:28

Super-klerik?

Příspěvek od Borg »

Tak mě moc nenapadlo do které sekce, tak dělám novou...Lidi, máte pro tohle vysvětlení? Jelikož jsem ve 2. (3.) kapitole zapomněl zajít pro hůl mágů tak jsem si pro ní šel teď, chvíli klidně bojuju, dávám sluneční paprsek a pak BUM, nejdřív na to dívám jak blb, potom se zvednu a začnu se radovat... Mám intersféryckého super-klerika, je sice na dobrém lvl, ale tohle? Nebo je to chyba, moje chyba ve výpočtu a je to zcela normální či co?...
Obrázek (kliknutí - zvětšit)
Uživatelský avatar
Zalox
Sigilan
Příspěvky: 49
Registrován: 24.1.2009 16:17
Bydliště: Panství De´Arnise

Re: Super-klerik?

Příspěvek od Zalox »

tohle je podle mě klasickej účinek kouzla klerika sluneční paprsek....dá něco přes 1000 dmg do jakýhokoliv nemrtvého
Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.

J.R.R. Tolkien
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Pěkné... Proti čemu jsi to zakouzlil? Jestli jsi nedostal nějaký bonus nebo tak. V každém případě, tohle už je hodně velký damage :applause:
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Super-klerik?

Příspěvek od sevencreature »

Normální stav proti nemrtvým.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Borg
Sigilan
Příspěvky: 107
Registrován: 26.2.2009 15:28

Re: Super-klerik?

Příspěvek od Borg »

Vskutku? To jsem tedy nečekal, někdy je to proti nim sotva účinné... I když fakt je, že to nepoužívám na lichy často... :-? :-?
Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: Super-klerik?

Příspěvek od Field Mouse »

Skoro určitě je to bug, ale funguje to tak.. stejně jako se zdá docela bugoidní možnost licha odvrátit nebo zničit odvracením.
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Re: Super-klerik?

Příspěvek od Razfallow »

Field Mouse píše:Skoro určitě je to bug, ale funguje to tak.. stejně jako se zdá docela bugoidní možnost licha odvrátit nebo zničit odvracením.
Nikoliv, bug to rozhodně není.

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: Super-klerik?

Příspěvek od Field Mouse »

Jo asi je to tak schválně, ale je to pěkná hloupost, jak to odvracení, tak 1k dmg :)
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Super-klerik?

Příspěvek od Tarreb »

Btw kde to je??
Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: Super-klerik?

Příspěvek od Field Mouse »

Tarreb píše:Btw kde to je??
Jestli myslíš odkud je ten screenshot, tak to je z tajné komnaty, která je přístupná z mostu a jen s kamenem darebáků. Dveře k této lokaci jsou na stejném domě, jako do mostní hrobky s kouskem gaxxe.
Chodit tam ale nedoporučuji - dá se tam získat hůl mágů, což je nejhloupější předmět na světě, který dokonale kazí hru možností neomezeně se zneviditelňovat.
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Super-klerik?

Příspěvek od PostTrauma »

FieldMouse: Nevím, jak ty, ale já jsem hůl mágů (krom solo za M/T) nikdy nepoužíval k zneviditelňování. On mág s ní stejně trefí velké prd, takže mu slouží jen k útěku (a to jen před slabšími soupeři). Ale jako celek je ta zbraň předimenzovaná hodně... +5 enchantment, -2AC, dispel on hit, invisibilty on equip a možnost kouzlit spelltrap a ještě něco, to je fakt síla...
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: Super-klerik?

Příspěvek od Field Mouse »

Ano, s touto zbraní by SoA udělala i samotná tripl postava s xcapem na třetím levelu :)
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
Miros
Sigilan
Příspěvky: 75
Registrován: 25.11.2008 16:13

Re: Super-klerik?

Příspěvek od Miros »

Tak ono hodně lidí na tu zbran ani nedojde jako třeba já :D ale pravda že kdybych jí našel tak bych jí používal, tak by mi to možná tu hru pokazilo :D
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Super-klerik?

Příspěvek od PostTrauma »

FieldMouse: To by bylo zajímavé zkusit : )
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Uživatelský avatar
90210
Sigilan
Příspěvky: 131
Registrován: 22.8.2007 21:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Super-klerik?

Příspěvek od 90210 »

4field mouse - ani jedno z toho co pises neni bug.

staff of magi je secret weapon, nezapominejte na to. pulka z vas mozna hraje BG2 s navodem po ruce, aby jim neunikla sebemensi pi@#&ina, ale normalni hrac tuhle zbran ziska jen nahodou. jeji sila je proto odpovidajici.
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“