Super-klerik?

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Re: Super-klerik?

Příspěvek od Mecker »

Pravda. Já ji hledal 2 roky, než sem na to přišel a ještě před tím 2 roky než sem se o ní dozvěděl.
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Super-klerik?

Příspěvek od PostTrauma »

Copak jste na začátku neprocházeli každý dům a každé zákoutí? : )
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: Super-klerik?

Příspěvek od Field Mouse »

Mnohem těžší je dostat gaxxův prsten než mágskou hůl, tu jsem opravdu našel bez návodu, gaxxův ringoš nikoli. Navíc zabít gaxxe je také samo o sobě mnohem těžší, pokud člověk nedostane tip na snadný způsob, jak na něj.

Ta postava na 3/3/3 lvlu by to asi dala s holí mágů bez problémů - až do finálního souboje snad není žádný nevyhnutelný příběhový souboj s potvorou, která by viděla skrze neviditelnost (nejsem si jistý u nemodové Bodhi). Jen by asi nešlo dokončit spoustu vedlejších questů, což ale není problém, protože zbraně ani xp nebudou potřeba.. No a na finálový souboj by asi bylo třeba hoodně svitků.. a asi by hoodně štvaly kouzla smrti, které s radostí kouzlí na potkání nepřátelští mágové a kterých si jnak člověk moc nevšímá :Đ a také různé zabíjecí mocná slova, která se navíc sesílají nechutně rychle.. a zastav časy+pravdivé vidění+symboly smrti ..rozhodně ale zkusit to zní ale lépe než hrát potřicáté normální hru, takže až se zase někdy dostanu k BG, tak určitě vyzkouším :)
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Re: Super-klerik?

Příspěvek od Mecker »

PostTrauma píše:Copak jste na začátku neprocházeli každý dům a každé zákoutí? : )
Procházeli, ale ty sebou pokaždé nosíš Kámen darebáků? Prostě sem ho v té době co sem objevil ty dveře neměl a později sem tomu už nevěnoval takovou pozornost, páč sem o té holi ani ještě nevěděl.
Uživatelský avatar
90210
Sigilan
Příspěvky: 131
Registrován: 22.8.2007 21:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Super-klerik?

Příspěvek od 90210 »

PostTrauma píše:Copak jste na začátku neprocházeli každý dům a každé zákoutí? : )
jasne ze jo. a tu hul jsem nasel, ale ne kazdy timto stylem hraje. ja jsem si napriklad schovaval gemy nejvyssi ceny, takze i rogue stone. kdyz jsem poprvy hral bg2, tak to bylo v dobe vydani, kdy ani zadnej navod nebyl. s tim kangaxxem je to maximalne ulehceny v tom, ze je to zaneseny v questbooku, takze ho skoro neni mozny minout. horsi je ho zabit, tezko bez nejaky rady vydedukujete, ze na nej plati jen +5 zbrane, takze defakto jen holy avenger a prak od bonusovyho obchodnika. cd s bonusovymi obchodniky apod. jsem mel mimochodem k dispozici taky v dobe vydani bg2.:0)
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Super-klerik?

Příspěvek od PostTrauma »

90210: Přesně tak, dokud je co objevovat, tak zkoumáš každou blbost. Kámen darebáků je tak jedinečný kámen, že mě sotva napadlo ho prodat, podobně jako s beljurilem : ) Na Gaxxe platí i +4 zbraně (Hůl Rhynnu). Ale třeba než jsem objevil tu tajnou skrýš ve Firkraagově dungeonu s Heartseekerem a beljurilem, tak to trvalo hodně dlouho.

Btw dá se Gaxx odvrátit? : )
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Miros
Sigilan
Příspěvky: 75
Registrován: 25.11.2008 16:13

Re: Super-klerik?

Příspěvek od Miros »

Btw dá se Gaxx odvrátit? : )

Klerikem od 20. urovně určitě, ale podle mě se to nikomu nepovede :-D
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Super-klerik?

Příspěvek od PostTrauma »

Proč by se to nepovedlo? Dáš si ochranu před nemrtvými a je po ptákách (nebo spíš po Gaxxích) : )
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Miros
Sigilan
Příspěvky: 75
Registrován: 25.11.2008 16:13

Re: Super-klerik?

Příspěvek od Miros »

To jo, ale za celou hru se mi nikdy nepovedlo odvrátít licha. Asi si hážou nějaký dobrý záchraný hod.
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Super-klerik?

Příspěvek od PostTrauma »

Mně se to docela daří, když mám nějaký ten 25. level : ) Ale na demilicha jsem to nikdy nezkoušel, neměl jsem na to koule : )
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Miros
Sigilan
Příspěvky: 75
Registrován: 25.11.2008 16:13

Re: Super-klerik?

Příspěvek od Miros »

To by bylo moc jednoduché odvrátit demilicha :-D
Uživatelský avatar
Tumis
Sigilan
Příspěvky: 74
Registrován: 10.7.2006 10:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Super-klerik?

Příspěvek od Tumis »

Kdyby to někoho zajímalo, tak tady je odkaz na fórum, kde se tohle probíralo, kousek níž je i tabulka, ale chybí v ní upíři. :-)
http://www.ironworksforum.com/forum/sho ... urn+undead
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Super-klerik?

Příspěvek od Tarreb »

Ta Hůl Mágu-jde u Impíka vylepšit? Je lepší než Staff of Ram?
Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: Super-klerik?

Příspěvek od Field Mouse »

Tarreb píše:Ta Hůl Mágu-jde u Impíka vylepšit? Je lepší než Staff of Ram?
Vylepšit nejde. Dává menší dmg než staff of ram, ale jinak je díky neomezené neviditelnosti a spoustě dalších vychytávek 1000x lepší než jakákoli jiná zbraň ve hře. Pro bojovníka mága či tripla navíc naprosto ultimátní díky schopnosti dispell on hit.
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“