Rozhovory mezi NPC

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kyblik
Sigilan
Příspěvky: 146
Registrován: 4.10.2005 22:50
Bydliště: cože?
Kontaktovat uživatele:

Rozhovory mezi NPC

Příspěvek od Kyblik »

takze, precetl sem si nekolikero kecani v prispevku o zbleptech a zajimalo by me kde se daji vsechny rozhovory mezi vsemi NPC z Baldur's Gate I & II sehnat. kdysi davno mi nekdo radil TalkEdit a InfinityExplorer. samozrejme, ja jakozto lenoch az beda, sem se vlastne na tydle programky za cely ty leta skoro ani nekouk.. mor a choleru na me!
je este nakej programek na podobny veci, nebo jen tydle dva??

a taky by me zajimalo, jestli je nejak mozny pres nakou fintu 'prinutit' ve hre NPCka k tomu nejakemu urcitemu rozhovoru. pac kombinaci je more a realne to proste nejde, ze.
jako ze bych zacal BGII, a vsechny lehce sehnatelny NPC (nebo bych mozna pouzil sejf) bych nahnal do, rekneme, Copper Coronet a po ruznu bych je najimal do party a pres nakej cheat nastavil rozhovor(y). jde to?? precist si je v tech utilitkach je jedna vec, ale slyset prvni 2-3 casti rozhovru primo ve hre je druha..
zvlast, kdyz bych do party nikdy nevzal najednou charaktery co spolu proste byt nemuzou, bo by byt nemeli, napr. Korgan+Aerie, Keldorn+Korgan/Viconia a tak..
'I Wish I Had My Old Tabacco Pipe'

'Aaaaahhh, the flail of many heads it is. Ouch! Oooh, wrong head'
ЇЯMA

Re: rozhovory mezi NPC v BG serii

Příspěvek od ЇЯMA »

Ne, leda jestli tu nekdo umi s DebugMode?
Uživatelský avatar
dodo
Sigilan
Příspěvky: 230
Registrován: 22.10.2005 16:13
Bydliště: krasna malebna dedinka pod Tatrami, Novosad

Re: rozhovory mezi NPC v BG serii

Příspěvek od dodo »

Ruku do ohna za to nedam ale mozes sa pokusit otvorit subor *.talk ( niesom si isty nazvom :oops: ) v notePade alebo inom txt editore :-) a mozno s trochou stastia tam nieco ukaze. A co sa tyka tych rozhovorov , je ich mozne vyvolat cez konzolu ale mam taky dojem ze postava (ktorej dany rozhovor patri) musi byt fyzicky v skupine. Su to sice len domienky ale snad ti pomozu :-)
http://s6.bitefight.sk/c.php?uid=43240
ale nic to preto aj bezo 100 lastoviciek bude este leto
ЇЯMA

Re: rozhovory mezi NPC v BG serii

Příspěvek od ЇЯMA »

Myslel jsem tím: ne, ke KONKRETNIMU rozhovoru žádnou postavu nepřiměješ, leda že by pro to byl command. Jinak, k rozhovoru celkově přiměješ postavy když si aktivuješ konzoli a stiskneš CTRL+I (myslim, kdyžtak mě opravte).
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: rozhovory mezi NPC v BG serii

Příspěvek od Tarreb »

ЇЯMA píše:Myslel jsem tím: ne, ke KONKRETNIMU rozhovoru žádnou postavu nepřiměješ, leda že by pro to byl command. Jinak, k rozhovoru celkově přiměješ postavy když si aktivuješ konzoli a stiskneš CTRL+I (myslim, kdyžtak mě opravte).
Cože?
Tak o tom jsem nikdy neslyšel...
ЇЯMA

Re: Rozhovory mezi NPC

Příspěvek od ЇЯMA »

Je to zmíněný i tady několikrát. Už je tu o tom topik. Nevim ale co přesně se má s controlem držet, bud I nebo L nebo J.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozhovory mezi NPC

Příspěvek od sevencreature »

Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Kyblik
Sigilan
Příspěvky: 146
Registrován: 4.10.2005 22:50
Bydliště: cože?
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozhovory mezi NPC

Příspěvek od Kyblik »

to je presne vonco! danke! :)

heled a na puvodni BG by rozhovory nekde nebyly?? :)
'I Wish I Had My Old Tabacco Pipe'

'Aaaaahhh, the flail of many heads it is. Ouch! Oooh, wrong head'
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozhovory mezi NPC

Příspěvek od sevencreature »

Hmm, nejspíš taky někde tam. Nebo v nějakém FAQ, těch pár dialogů, co v BG 1 bylo, moc místa nezabere, myslím :think:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“