BeastMaster

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Uživatelský avatar
dodo
Sigilan
Příspěvky: 230
Registrován: 22.10.2005 16:13
Bydliště: krasna malebna dedinka pod Tatrami, Novosad

BeastMaster

Příspěvek od dodo »

Hrali ste uz niekto za BeastMastera, viete mi povedat v com je toto povolanie "mocne"? Ono tie pokuty co ma su pomerne dost silne tj. nemoze pouzivat kovove zbrane a ani zbroje. V celku to poriadne obmedzi vyber jeho zbrani, a teda iba na kyjak, prak, ostep, palica, luk, (kusa??) a zo zbroji moze nosit akorat pokovanu kozenu zbroj , v porovnani s bonusami ktore ziska tj. sumon animal 1,2,3 + sumon familiar , sa mi tie pokuty zdaju az prilis tvrde resp. su jeho bonusy niecim vynimocne?
http://s6.bitefight.sk/c.php?uid=43240
ale nic to preto aj bezo 100 lastoviciek bude este leto
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: BeastMaster

Příspěvek od Tarreb »

Oštěp snad ani nemůže, jinak ja to povolání nijak moc nemám rád a moc silné mi taky nepřijde. Kdyby to summon animals dostal třeba do zvláštních schopností na použití jednou denně. Summon familiar u něj vypada fakt divně, když si může přivolat nějakého pseudodraka (jako Mág), u rangera bych spíše pochopil nějakého medvěda nebo tygra.
Balduran
Sigilan
Příspěvky: 149
Registrován: 7.11.2008 12:19
Kontaktovat uživatele:

Re: BeastMaster

Příspěvek od Balduran »

Jo za něj jsem jednu dobu hrál teda myslím že hrál pokud to je Pán Šelem a v pohodě jsem se s ním dostal až k questu s trhovem jako ae moc si z teho nepamatuju to je tak 3-4 roky zpátky.
A glory for Amn.
Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: BeastMaster

Příspěvek od Field Mouse »

Postih k brnění rangera až tak super nepálí, neboť stejně není front bojovník - v kožených zbrojích se může schovávat do stínu a chodit na průzkumy. Slabší brnění je také důvodem, proč se k rangerovi hodí luk a dvouruční zbraň (a proč mi přijde hodně divný jejich bonus do boje dvěma zbraněmi a vůbec celý Drizzt). Tedy vybavit beast mastera lukem a holí je naprosto ok. Kyselinový kyj z Trhova je taky moc hezký.
Přítelíček docela potěší, ačkoli je pravda, že kromě bonusových HP toho moc nepřidá a většinu hry zabírá jeden slot v inventáři.
Přivolávání zvířat je pak celkem silné - přivolané zvířata jsou silnější než mágovy přivolané příšery, ačkoli ikonka kouzel je totožná. Na vyšších levelech se ale tyto povolávačky přestávají chytat, hlavně mordekainerům nemohou konkurovat. Výhoda pána šelem je ovšem hlavně v tom, že dokáže tyhle přivolávací kouzla kouzlit v docela velkém počtu, což se hodí do soubojů s různými mágy atd., kteří na prvního viděného sumona spouští kouzlo smrti a kde se potom uplatňuje strategie po-jednom-posílám-zvířátka-až-dojdou-nepříteli-sueprsilná-kouzla, taky jako front proti různým klepetnatcům a mozkožroutům, kterým se na začátek hodí nějaká oběť, na kterou si vyplýtvají speciální útoky.
Beast master určitě díky postihu k brnění nebude druhým drsným Minscem, ale jako střelec/průzkumník/zásobovač summony je ok.
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
Uživatelský avatar
90210
Sigilan
Příspěvky: 131
Registrován: 22.8.2007 21:27
Kontaktovat uživatele:

Re: BeastMaster

Příspěvek od 90210 »

beastmaster je jeden z mnoha kitu, ktery ve hre vubec byt nemusel, ale autori chteli dodrzet pocet 3 kitu na klasicky povolani vyjma maga. pochybuju, ze za to nekdy nekdo hral.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Myšák: Jen si dovolím poznámku ke Drizztovi - ten byl cvičený jako drowí bojovník, kteří velice často užívají dvě zbraně (vysoká obratnost). Není ani tak hraničářem podle D&D, jako spíš stylem život - na okraji civilizace, má ochočenou šelmu (byť taky tak nějak po drowovsku - kouzelnou sošku, která vyvolává pantera).
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“