BG2 - Widescreen & Win 7

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
LorD_OniX
Sigilan
Příspěvky: 2
Registrován: 12.12.2009 11:09

BG2 - Widescreen & Win 7

Příspěvek od LorD_OniX »

Ahoj,
chtel bych se vas zeptat, jestli nema nekdo podobny problem jako ja. Mam Win 7 64-bit jak na pocitaci a na notebooku. Na notebooku jsem hral BG2 ve widescreenu a hra funguje normalne, nepada a normalne se zobrazi. Bohuzel pri nainstalovani na pc (stejny operacni system a stejny vyrobce karty - Ati) se mi po spusteni hry BG2 vycentruje obraz, zhorsi se barvy, proste to nefunguje. Widescreen se nainstaluje korektne a ja si myslim ze je to chyba Win 7, bohuzel nevim jak to spravit. Na notebooku to funguje, ale ten ma trochu jine ovladace od graficke karty, tak jestli to nebude tim. Pokud s tim mate nekdo stejne zkusenosti, budu moc rad za odpoved.
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Baldurs Gate 2 - Widescreen & Win 7

Příspěvek od Tarreb »

V manuálu(nebo v readme) je tuším podrobně rozepsáno jaké psí kusy to vyvádí s jakou kartou. Podívej se, pokuď se ještě nepodíval. ;-)
Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: Baldurs Gate 2 - Widescreen & Win 7

Příspěvek od Field Mouse »

Ten widescreen je nějaký mod? Já si vždycky navolím vyšší rozlišení v optionsech a funguje to dobře :think:
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Re: Baldurs Gate 2 - Widescreen & Win 7

Příspěvek od MCZ »

LorD_OniX: zkusil bych prozkoumat konfigurační panely ATi.

Field Mouse: je to poměrně důležitý a užitečný mod.
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Re: Baldurs Gate 2 - Widescreen & Win 7

Příspěvek od drake127 »

Field Mouse píše:Ten widescreen je nějaký mod? Já si vždycky navolím vyšší rozlišení v optionsech a funguje to dobře :think:
To ano, ale BG2 "podporuje" pouze několik rozlišení v poměru stran 4:3. Widescreen Mod dovoluje prakticky jakékoliv rozlišení (a tedy i dnes tak oblíbený poměr 16:10).
Žralok, který štěká, nekouše.
LorD_OniX
Sigilan
Příspěvky: 2
Registrován: 12.12.2009 11:09

Re: Baldurs Gate 2 - Widescreen & Win 7

Příspěvek od LorD_OniX »

MCZ diky, vyzkousim to
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“