Problém se sbíráním předmětů

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Krabice
Sigilan
Příspěvky: 2
Registrován: 31.8.2010 1:07

Problém se sbíráním předmětů

Příspěvek od Krabice »

Ahoj,mam problém se sebíráním předmětů které jsou za jiným předmětem.
dam příklad:zabiju nepřítele a chci sebrat jeho equip,jenže tělo nepřítele se zrovna kryje se dveřma
a já nemůžu sebrat nepřítelův eq. protože pořád se mi zobrazujou jenom dveře.
nevite někdo jak na to?

dík
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém se sbíráním předmětů

Příspěvek od Jab »

Pokud nepomáhá ani následné zavření/otevření dveří ani najetí na předmětu s pomocí TABu (funguje jen v BG 2 + ToB), tak seš v háji. :-) Um. Nebo to možná byl ALT a já si to už pletu s Diablem 2. :-(
Ale nemělo by se ti to stávat nějak často a semo tamo to obírání mrtvol můžeš oželet.
Krabice
Sigilan
Příspěvky: 2
Registrován: 31.8.2010 1:07

Re: Problém se sbíráním předmětů

Příspěvek od Krabice »

hmm,asi sem:D.naštěstí to fakt neni až tak moc často.
Stalo se mi to zatim 2x,jednou v kouli(valigarův quest),tam mi umřel ten pulčík co ma rukavice síly
3x za dveřma a ja ho nemoch obrat.Po 4tý sem si ho už vytáh nekam pryč.Podruhý už to byl trošku problém.
Byl sem v ruinách(tam jak najdete tu NPC hobitku válečnici) a za hlavou,která vám dáva otázky ohledně
modlení se k bohu Amataurovi je malá zapěstěná úschovna.Dostal sem se kní tak,že sem stál se skupinou
tak cca 4 obrazovky od hlavy a pomocí Tab se si najel na tu schovku za hlavou sochy.Takhle sem to odpastil a
stejnym způsobem i sebral.
Když sem stál u hlavy tak mi kurzor pořád ukazoval pokec s hlavou sochy.
Jinak mam nainstalovanej i TOB a vim,že to nejak šlo(BG SOA mam už jednou dohraný,cca 5let zpátky a párkrát se mi to
taky stalo a nějak sem to vyřešil),ale už si nepamatuju jak:D.

ale i tak dík za radu
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“