BG2 + Windows Vista a hra za vlastní družinu

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
yossarian
Sigilan
Příspěvky: 45
Registrován: 4.11.2005 17:45

BG2 + Windows Vista a hra za vlastní družinu

Příspěvek od yossarian »

ahoj, tak jsem po letech oprášil bg2 a rád bych si zahrál za družinu z vlatních postav.
jak na to v zásadě vím, jenže, když dám hru za více hráčů, nastavím libovolné síťové připojení (tcp/něco, modem, ...), nazvu hru a zadám jméno uživatele, hra mi spadne do windows.
kdysi jsem to hrával takto na 98čkách a šlapalo to v poho. co s tím mohu dělat?
Borg
Sigilan
Příspěvky: 107
Registrován: 26.2.2009 15:28

Re: BG2 + Windows Vista a hra za vlastní družinu

Příspěvek od Borg »

Vtipné.. zrovna dnes jsme to řešili na Win 7, které má brácha... Skus si pustit BG2 a než vytvoříš hru použij Alt+Enter, který ti přepne hru do okna... potom by to mělo jít. Hned jakmile začne hra, si klidně za pomoci stejné zkratky přepni hru zpět do plného zobrazení a od té doby se o to není třeba starat...
Snad pomůže, dej vědět ;-)
Uživatelský avatar
Hupr
Sigilan
Příspěvky: 150
Registrován: 6.8.2006 10:52
Bydliště: Ostrava - Poruba

Re: BG2 + Windows Vista a hra za vlastní družinu

Příspěvek od Hupr »

Já měl stejný problém ve Win 7, vyřešil jsem to nainstalováním virtuálních Win XP a v nich jsem si vytvořil multiplayerovou hru, kterou jsem poté hrál jako singleplayer ve Win 7. Ale tenhle způsob je lepší určitě taky vyzkouším :)
yossarian
Sigilan
Příspěvky: 45
Registrován: 4.11.2005 17:45

Re: BG2 + Windows Vista a hra za vlastní družinu

Příspěvek od yossarian »

ahoj, díky všem za odpovědi. vyřešilo to "shození" hry do okna. pak už to šlo bez problémů. nakonec jsem ale rozjel solo hru za zaklínače...
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“