BG2: Pohřešuje se Aerie

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Girtmen
Sigilan
Příspěvky: 68
Registrován: 5.3.2009 16:17

BG2: Pohřešuje se Aerie

Příspěvek od Girtmen »

Z nějakého důvodu nemůžu najít aeri takle dal jsem jí hůl mágů a z nějakého důvodu (er to bude asi moje přesvědčení) ji nemůžu najít nevíte co stím? Jo a jinak nevíte někdo jak si vrátit přesvědčení na zmateně dobrý já totiž jsem z nějakého důvodu neutrálně zlý.
Uživatelský avatar
HiHi789
Sigilan
Příspěvky: 129
Registrován: 13.3.2009 23:27
Bydliště: Nepovím a nepovím.

Re: BG2: Pohřešuje se Aerie

Příspěvek od HiHi789 »

Asi jen editorem. Na konci hry ještě nejsi, že?
Girtmen
Sigilan
Příspěvky: 68
Registrován: 5.3.2009 16:17

Re: BG2: Pohřešuje se Aerie

Příspěvek od Girtmen »

Ne to nejsem jo a jinak jakym editorem??
Uživatelský avatar
HiHi789
Sigilan
Příspěvky: 129
Registrován: 13.3.2009 23:27
Bydliště: Nepovím a nepovím.

Re: BG2: Pohřešuje se Aerie

Příspěvek od HiHi789 »

Girtmen
Sigilan
Příspěvky: 68
Registrován: 5.3.2009 16:17

Re: BG2: Pohřešuje se Aerie

Příspěvek od Girtmen »

Aha tak shadowkeeper mam a přesto se mi to nechce změnit jinak jsem to skoušel.
Uživatelský avatar
Ave
Sigilan
Příspěvky: 1073
Registrován: 30.11.2005 8:04
Bydliště: Chrám Vědění

Re: BG2: Pohřešuje se Aerie

Příspěvek od Ave »

Teoreticky, by změnit mělo jít, ale obávám se, že by ti to už moc nepomohlo. Protože kdykoliv je zadáno nějaké přesvědčení (popřípadě se změní) jsou nastavené různé proměné, které udávají jak na tebe budou lidi reagovat. Takže...asi by to šlo, ale muselo by se to i přes ty proměné a to ti neporadím, protože nevím jak.
Plá plamen věrné lásky,
prýští slzy a nad hlavou hoří hvězdy
... a pak už nic... a pak už nic...
Girtmen
Sigilan
Příspěvky: 68
Registrován: 5.3.2009 16:17

Re: BG2: Pohřešuje se Aerie

Příspěvek od Girtmen »

Co jsou ty proměné či co toje?
Uživatelský avatar
Ave
Sigilan
Příspěvky: 1073
Registrován: 30.11.2005 8:04
Bydliště: Chrám Vědění

Re: BG2: Pohřešuje se Aerie

Příspěvek od Ave »

Tos mě zaskočil. Myslím že úplně jednoduše by se dalo říct, že jsou to vlastně kódy dat uvnitř hry. A ty podle jedné akce určí co se bude dít v další akci. (To jako, ty třeba zabiješ nevinného člověka - což povede k tomu, že se okolní neutrální postavy naštvou také.) Doufám, že takhle to jde laicky vysvětlit.

Teda ještě lepší příklad je, že proměná udává, zda daná romance začne, či ne na základě rasy a pohlaví.
Plá plamen věrné lásky,
prýští slzy a nad hlavou hoří hvězdy
... a pak už nic... a pak už nic...
Girtmen
Sigilan
Příspěvky: 68
Registrován: 5.3.2009 16:17

Re: BG2: Pohřešuje se Aerie

Příspěvek od Girtmen »

Asi nevíš jak to udělat jenom mam takovou výhodu i nevýhodu. Ten člověk kterého jsem zabil byl v náhodné mapě čili jako že jsi byl napaden při cestě atd a navíc to byl týpek co jsem ho měl sebrat a dát harfníkům takovej otrávenej blbec. Řikam pouze jsem chtěl aby se mi snížila repka no a ne abych měl neutrálně zlýho vola a teď ta dobrá nebylo to v žádnym městě a navíc po mě nikdo nejde. Navíc já debil jsem dal aeri hůl mágů takže když budu zlej tak jí neuvidim což mě sejří protože ta hůl je skvělá.



Odbočim od tématu nevíte někdo jak si zvětšit batoh. Protože já mam v tom docela pěkný věcičky a nece se mi vybavovat družinu protože já mam 60 lektvarů velkejch potionů a navíc hodně věcí čili mam dva bezedný pytle. Jo a nejde nějak dostat npc postavy z TOB do SOA nebo alespoň bezedný pytel.
Uživatelský avatar
Ave
Sigilan
Příspěvky: 1073
Registrován: 30.11.2005 8:04
Bydliště: Chrám Vědění

Re: BG2: Pohřešuje se Aerie

Příspěvek od Ave »

Tak co řešíš? Když to vezmu laicky - proč si hůl mágu nehodíš do inventáře přes Shadowkeeper když o ni tak moc stojíš? Stačí si v shadowkeeperu nahrát poslední save a přidat postavě do item slot v inventáři hůl mágu přes Item browser. To samé lze udělat i s Bezedným pytlem. O zvětšní Inventáře nic nevím, ale pokud ti jde o lahvičky, existuje i brašna na lektvary - lze ji koupit u jednoho z těch maníků na Strážcově Tvrzi. Pak existuje ještě opasek na munici (na kuličky do praku, na šipky a šípy a házecí šipky) v prvním patře Strážcovy Tvrze, tam kde je zahalená socha Demogorgona.


NPC postavy z TOB? A proč? Vždyť vyjma Sarevoka tam v nemodované hře nikdo není a toho skrze Shadows of Amn myslím oželet dokážeš, ne? - Ale odpovím ti, jde to, ale ta postava prostě nebude ta postava. Nebudou s ní probíhat rozhovory, nebude správně fungovat atd. Protože je prostě nastavená na ToB.
Plá plamen věrné lásky,
prýští slzy a nad hlavou hoří hvězdy
... a pak už nic... a pak už nic...
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“