Saradush

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
houmlesak1234
Sigilan
Příspěvky: 6
Registrován: 17.8.2011 4:43

Saradush

Příspěvek od houmlesak1234 »

Mám takový menší problém, po zabití Gronmira jsem vyšel z paláce a nevím jak se dostt dál. V návodu je psáno :
Až budete hotovi, použijte schopnost Pocket Plane a vraťte se do svého dočasného domova. Při odchodu z Pocket Plane si můžete vybrat, kam půjdete
ta Schopnost je nejspíše Ta, kterou umí muj hlavni char ne ? (logo BG1) tím se vrátím do "dočasného domova" ale při odchodu nemám výběr Kam chci. Co s tím ?

pozn: po zbití Gronmira je taky napsáno že mě čeká rozhovor s Melissam, ale bohužel ji po jejim odvedeni nemohu nikde najít - To si myslím že mi chybí ten rozhovor..Kde bych jí našel ?
Uživatelský avatar
valcik
Sigilan
Příspěvky: 311
Registrován: 5.1.2010 16:13
Bydliště: Záhorská nížina

Re: Saradush

Příspěvek od valcik »

Hm, mám dojem, že Melissan sa objavila a odštartovala dialóg priamo v tom hrade, okamžite po tom, ako Gromnir padol. :think:
houmlesak1234
Sigilan
Příspěvky: 6
Registrován: 17.8.2011 4:43

Re: Saradush

Příspěvek od houmlesak1234 »

Tak to mám nějaké divné, jelikož po smrti jsem jen ohledal ostatky obral je i o suché z nosu a vyšel po schodech ven.. žádný dialog nic se nespustilo:/ Co ted s tím ? nějaké fixy či skusit reload celou game ?
Uživatelský avatar
valcik
Sigilan
Příspěvky: 311
Registrován: 5.1.2010 16:13
Bydliště: Záhorská nížina

Re: Saradush

Příspěvek od valcik »

Počkaj ešte, možno poradí niekto iný, zas až tak presne si to nepamätám. (Skúsil by som sa ale poprechádzať po Gromnirovej komnate, možno sa tam odštartuje nejaký trigger.)
houmlesak1234
Sigilan
Příspěvky: 6
Registrován: 17.8.2011 4:43

Re: Saradush

Příspěvek od houmlesak1234 »

Nad tím jsem také přemýšlel takže jsem prošel kousek po kousknu jak jeho komnatu tak i spodní + celé sklepení v domění že po jejim odvedení byla uvězněna.. No uvídím. Třeba tu někdo hodí typ.
houmlesak1234
Sigilan
Příspěvky: 6
Registrován: 17.8.2011 4:43

Re: Saradush

Příspěvek od houmlesak1234 »

Sjel sem celo pasáž od začátku ( Saradushi) a i po opětovném doštrachání se nic neděje.. Jsem v koncích :-|
Uživatelský avatar
Ave
Sigilan
Příspěvky: 1073
Registrován: 30.11.2005 8:04
Bydliště: Chrám Vědění

Re: Saradush

Příspěvek od Ave »

Tak měla by ta sekvence jít nastartovat nějakým kódem...Ale já ti s tím hochu neporadím, tak honěná v tom zase nejsem...
Plá plamen věrné lásky,
prýští slzy a nad hlavou hoří hvězdy
... a pak už nic... a pak už nic...
Mirorich
Sigilan
Příspěvky: 92
Registrován: 7.8.2011 11:58

Re: Saradush

Příspěvek od Mirorich »

Když přijdeš do Gromnirovi komnaty, tak se nastartuje rozhovor mezi ním a Melissan. Poté co ji celkem slušně prokoukne a dá ji odvest, tak prohodí jednu větu k tobě a začne boj (toho boje se zůčastní i stráže které odvedly Melissan). Jakmile je po boji (tj. všichni nepřátelé mrtví), tak se tam ihned teleportem objeví Melissan a začne onen zmíněný hovor. Zkus použít "pravdivé vidění", jestli se třeba v cimře neskovává nějaký zneviditelněný nepřítel, jinak mě fakt nenapadá, proč ti to nejde.
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“