Saerileth: Problém s padlým devou

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Czudik
Sigilan
Příspěvky: 7
Registrován: 25.11.2012 12:16

Saerileth: Problém s padlým devou

Příspěvek od Czudik »

Ahoj mám problém. Už mám Watchers keep dojetý téměř do konce jsem ve 4 patře a dozvěděl jsem se že má být někde v tvrzi. Prostě mám saerileth v partě ale o úkolu ani zmínka. Zatím jsem tedy splnil už všechny questy než pomůžu s upíry řádu paladinů. Jsem tedy stále v kapitole 2, ale plním vše, takže už zbývá jen watchers keep. Co je tedy nutné k nalezení devy ? (nebo nemám hledat devu a něco mám hledat v athakale? Hraju jí poprvé (saerileth), jsem ve fázi kdy o mě jeví zájem jaheira, saerileth, a tashia. (chci si vybrat tashiu. Bude ten quest fungovat? Co musím tedy udělat? nějaký návod by se mi hodil díky. (někde jsem četl něco o nějakém kesevarovi, ale já ho ve strážcové tvrzi zatím nepotkal, a prozkoumal jsem všechny patra až do teď (jsem ve čtvrtém). Díky za radu, nebo lépe za návod.
alice
Sigilan
Příspěvky: 1
Registrován: 21.11.2013 12:43

Re: Saerileth: Problém s padlým devou

Příspěvek od alice »

Nainstalujte plnou verzi (při instalaci zvolte Custom a zašktněte všechny položky)! Baldur's Gate (TotSC není potřeba, pouze si stáhněte tento soubor RNDEQUIP.2DA a vložte jej do override u Baldur's Gate).
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“