Romance v BG

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět

Která romance se vám zdála nejlepší?

s Viconii
84
44%
s Aerií
60
31%
s Jaheirou
41
21%
s Anomenem
7
4%
 
Celkem hlasů: 192

Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

Pokud vím, přesvědčení nehraje roli. Záleží však na rase tvé postavy. Pro vztah s Viconií bys měl být buď člověk, půlelf, pulčík anebo půl-ork. Ostatní rasy mají smůlu.
Uživatelský avatar
Edvin
Sigilan
Příspěvky: 188
Registrován: 2.11.2006 8:18
Bydliště: Stín

Příspěvek od Edvin »

A sakra tak to jsem moji současnou hrou asi promrhal velkou část života
Biuz
Sigilan
Příspěvky: 11
Registrován: 10.2.2006 11:57

Příspěvek od Biuz »

Tak koukám koukám a mám podobnej trabl jako Edwin...
Mám stejnou verzi hry a naštěstí teda už jsem úplně na předposledním rozhovoru s Viky, ale...potřebuju jestli někdo neví kdy má přeskočit ta hodnota CLUA...blablabla...cosi...na nula-dva(02), jestli je to po tomto rozhovoru nebo až úplně po tom posledním. Já mám po tomhle 1 a podle romanceguide by to mělo po tomhle rozhovoru skočit na 2 pokud jsem si to ale přeložil spřávně protože tomu rozumím asi každý třetí slovo.
Jo PS: Edwine nevím jestli je Peklo aj. dungeon podle me teda je, protože je to krytý(nejde tam zakouzlit jasnozřivost) ale normálně tam s Viky kecám tedá romanticky kecám ale i v Dungeonech před tím jsem s ní normálně kecal tedá...však vy uz asi tušíte ...na schodišti před Adalon i Firkraagem. JÓ za hrubky se omluvuju.
Co nejde silou, jde větší silou!
... A až si vy zobáci vyměníte plíny, tak se vraťte budu tady čekat ...
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Nevíte někdo, jak zachránit Anomena z vampirismu? Došla jsem do ruin chrámu, ale tam nějak nemůžu přijít na to, jak ho oživit.
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Tinnarr píše:Mela bys jeho telo polozit do naruci sochy co je za tou podlahou s pismeny.
Už jsem na to přišla, já navíc přehlédla v textu, že tam má přijít i to srdce Bodhi. :oops:
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Edvin
Sigilan
Příspěvky: 188
Registrován: 2.11.2006 8:18
Bydliště: Stín

Příspěvek od Edvin »

Takže strávil jsem asi 10 studování romance s Viconii a zjistil jsem že se s ní dá vést celekem 32 romantických rozhovoru , při 31 je už nasraná a při 32 vás pustí k vodě. Kámen úrazu je v tom jestli můžu projít všech 32 rozhovorů a navázat na romanci v Throne of Ball nebo jestli to musím utnou a rychle dokončit hru před 31 rozhovorem. Jednou už jsem tu romanci s Viki dojel až dokonce ale nevím u kterého rozhovoru jsem skončil. Ted už jsem v Throne of Ball ale Viki semnou nezačala ten počáteční rozhovor který má začít když se Melisan přenese pryč ( v to počátečním městě po vyvraždění těch první stráží ). Když jsem to hrál posledně tak mi řekla něco o tom že ted už mám zpět svoji duši a jestli chci aby jse se měli pořád rádi nebo něco v tom smyslu ale ten rohovor se nedostavil. Žádám vás abyste se semnou poděli o svoje zkušenosti a řekli mi kdy si pamatujete první rozhovor s Viki v Throne of Ball. ( A pokud možno i u kterého rozhovoru jste v Shadow of Amn skončili )
Uživatelský avatar
Khamúl
Sigilan
Příspěvky: 51
Registrován: 31.10.2006 18:38
Bydliště: Dol Guldur

Příspěvek od Khamúl »

Já nevim kde jsem skončil s Viky přesně, ale když jsem přešel do TOB tak se romance vůbec nerozjela. :-(
Elfí sklíčko ještě nedělá krále!
Uživatelský avatar
Edvin
Sigilan
Příspěvky: 188
Registrován: 2.11.2006 8:18
Bydliště: Stín

Příspěvek od Edvin »

Preventivně jsem ještě dohrál hru před 32 rozhovorem ale romance v ToB stejně nezačla, takže se obávám že se potvrdili moje obavy a hru je nutné dohrád po 30 rozhovoru jinak je s Viconii konec
Uživatelský avatar
Ave
Sigilan
Příspěvky: 1073
Registrován: 30.11.2005 8:04
Bydliště: Chrám Vědění

Příspěvek od Ave »

Edvin: Já mám dojem že tu romanci musíš dojet až ke 32 rozhovoru. V ToB by se pak měl normálně rozjet další lovetalk. Jo romance v BG II končí imho po unesení romanční postavy Bodhi.
Plá plamen věrné lásky,
prýští slzy a nad hlavou hoří hvězdy
... a pak už nic... a pak už nic...
Uživatelský avatar
Khamúl
Sigilan
Příspěvky: 51
Registrován: 31.10.2006 18:38
Bydliště: Dol Guldur

Příspěvek od Khamúl »

Edvin píše:Preventivně jsem ještě dohrál hru před 32 rozhovorem ale romance v ToB stejně nezačla, takže se obávám že se potvrdili moje obavy a hru je nutné dohrád po 30 rozhovoru jinak je s Viconii konec
Kolik dní to trvá ? - já dohrál hru is TOB celkem za 80dní SOA- asi za 45 dní - neni to málo?
Elfí sklíčko ještě nedělá krále!
Uživatelský avatar
Edvin
Sigilan
Příspěvky: 188
Registrován: 2.11.2006 8:18
Bydliště: Stín

Příspěvek od Edvin »

Jj, romance se se počítá podle skutečného času ne podle herního, je to každých 45 minut takže když si to spočítáš tak romance trvá přesně 24 hodin.

Jo a když už jsem u toho, tak vy jste šli za Bodhi ukončit romanci až když jste měli za sebou ten poslední rozhovor ? A pak vám jela romance v ToB , nebo ne ?
Uživatelský avatar
Sniper
Sigilan
Příspěvky: 85
Registrován: 9.2.2006 9:22

Příspěvek od Sniper »

zo jsem se chtel taky dozvedet ale nikdo mi neodpovedel... Jinak cas za kdy se objevuje romance je jiny podle kazdy "romanticky" postavy a dylka taky, takze ti to nemusi dycky vyjit na 24h ;-)
Uživatelský avatar
Edvin
Sigilan
Příspěvky: 188
Registrován: 2.11.2006 8:18
Bydliště: Stín

Příspěvek od Edvin »

Ne, čas je vždycky 45 minut, akorát rozhovory probíhají jen na některých místech. Kdybych měl vyjmenovat tak rozhovory nejdou v žádném dungu, v celém podtemnu ( až na jeskyni stříbrného draka, stejně tak jako jeskyně všech ostatních draků ) v městě vodních lidí, peklu a elfím městě. Až na tyto vyjímky, probíhají rozhovory vždy každých 45 minut. Někdy se ti může zdát že je to dýl, protože do toho času se nepočítá když nahráváš hru nabo když hra nahrává nové oblasti a taky ti tikdy nezačně během boje, ale jinak je každých 45 minut.

Jestli mi nevěříš můžeš si to ověřit, jakmile ti někde začně rozhovor tak nech postavy 45 minut stát na místě a uvidíš že jsem měl pravdu.

Jsou to léta zkušeností :-D Serii BG už hraju fakt dlouho
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Edvin: Nicméně se ta doba vážně liší podle postavy od 50 minut až po jednu hodinu.
Žralok, který štěká, nekouše.
Biuz
Sigilan
Příspěvky: 11
Registrován: 10.2.2006 11:57

Příspěvek od Biuz »

Romance se dá docela dobře natáhnout projitím WK ještě v SoA.
A když si do konzole zadáte příkaz CLUAConsole:GetGlobal("ViconiaRomanceActive","GLOBAL")
a jeho hodnota je 2 tak by měla romance pokračovat i v ToB, ale nejsem si 100% jistej. Tehle je přímo pro Viconii...
Co nejde silou, jde větší silou!
... A až si vy zobáci vyměníte plíny, tak se vraťte budu tady čekat ...
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“