Romance v BG

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět

Která romance se vám zdála nejlepší?

s Viconii
84
44%
s Aerií
60
31%
s Jaheirou
41
21%
s Anomenem
7
4%
 
Celkem hlasů: 192

Elendrill
Sigilan
Příspěvky: 5
Registrován: 14.2.2010 14:43

jaheira

Příspěvek od Elendrill »

Ahoj lidi,
mám problém....mohl by mi někdo poradit kdy je nějaká rozhodujíci diskuse s jaheirou ohledně romance s ní?...BG už mám párkrát obehraný, ale s touhle romancí ještě ne...Prosím poraďte... :pray: :pray:
Elendrill
Sigilan
Příspěvky: 5
Registrován: 14.2.2010 14:43

Re: Romance v BG

Příspěvek od Elendrill »

myslim zlomovej bod už v SoA.....protože v ToB se se mnou n ebaví...není to tím, že jsem vzal do party Sarevoka? :?:
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Romance v BG

Příspěvek od Tarreb »

Aha, takhle jsi to myslel s tím zlomovým bodem. :!:
Sarevokem to určitě není... myslím že ho moc nemusí, ale romanci kvůli tomu neskončí.
Buďto jsi ji někde v SoA urazil, nebo je to jeden z miriády bugů, kterými je romance s Jaheirou protkaná jako španělské ptáčky.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Jaheiřiny zlomové momenty se vesměs točí kolem Harfeníků - zejména před střetnutím s nimi. Ale ta romance je vesměs předvídatelná, takže je nepravděpodobné, že bys udělal chybu. Spíš jestli ti někdy v průběhu nezkameněla, nebo jestlis ji neoživoval (teď nevím, ale při nějakém oživení se ti snad taky vypne romance), popř. jestli jsi ji vědomě nevyhodil z party (tzn. neodešla ti sama).
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Romance v BG

Příspěvek od Tarreb »

Anebo se ti také zruší romance, pokud ji zmněníš scripty.
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Romance v BG

Příspěvek od PostTrauma »

Tarreb píše:Anebo se ti také zruší romance, pokud ji zmněníš scripty.
Tak to si nemyslím. Já vždycky všem nastavuju standard attack a nikdy jsem s tím problém neměl.
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Romance v BG

Příspěvek od Tarreb »

Aha, taky i manuál se m ůže mýlit ;-) . Anebo jsem to viděl někde jinde? :think:
Elendrill
Sigilan
Příspěvky: 5
Registrován: 14.2.2010 14:43

Jareira

Příspěvek od Elendrill »

No takhle...po podtemnu jeste dobrý...Phaere jsem odmítl...žádný únosy od Bodhi u Jaheiry nejsou ne?.....a pak najednou začala opakovat dialoqy, který jsem s ní už někdy předtím vedl....konkrétně si vzpomínám na ten, kdy ona říká, že jsem sebou trhl.....a na to jsou možný odpovědi, že je to stará rána a nebo jako lichotku, že jsem se díval jen jejím směrem.... :-? :-?
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Romance v BG

Příspěvek od Tarreb »

U Jahiery JE únos od Bodhi; takže je nejspíš neco shnilého ve státě Dánském ;-) . Doporučuji ti romance guide.
Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: Jareira

Příspěvek od Field Mouse »

Doporučuji uměle dokončit romanci přes SK, pokud ti Bodhi Jaheiru neunesla, nejlepší jistota. Přijdeš tím o pár dialogů, ale hlavní je, že bude vše fungovat, jak má (u stromu života atd. a pak zejména v ToB).
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
Elendrill
Sigilan
Příspěvky: 5
Registrován: 14.2.2010 14:43

Re: Romance v BG

Příspěvek od Elendrill »

SK? :?:
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Romance v BG

Příspěvek od Tarreb »

Shadow Keeper, ne třeba slovensko ;-)
Elendrill
Sigilan
Příspěvky: 5
Registrován: 14.2.2010 14:43

Re: Romance v BG

Příspěvek od Elendrill »

Tak dík moc všem.... :dancing: :-)
Uživatelský avatar
Edvin
Sigilan
Příspěvky: 188
Registrován: 2.11.2006 8:18
Bydliště: Stín

Re: Romance v BG

Příspěvek od Edvin »

No jo mám dokonale nastudovanou Viconii, ale Jaheiru jsem už jednou projel a zajímalo by mě jestli tam taky jsou nějaké " zlomové body " ale tím myslím asi něco jiného. Třeba u Viconie byl v romanci v ToB jeden bod ve kterém jste jsi mohli ( ale nemuseli ) změnit přesvědčení na neutrála. Zajímalo by mě jestli jsou nějaké takové " vychytávky " i u jiných slečen. Třeba bych určitě ocenil i nějaké vtloukání rozumu i Aerie jejíž romanci jsem jenom proletěl protože se to opravdu nedalo posloucha, hold blondýnky ;-)

Jo a když jsem měl v partě Aerie a Jaheiru tároveň a ubou zkoušel romanci tak se v určitém době o mě " pohádaly " a já jsem musel dát za pravdu jedné z nich a tím zrušit romanci u druhé. Docela by mě zajímalo jestli je to i u jiných kombinací slečen. Ku příkladu Viki by měla Aerie minimálně mlátit hlavou o strom vzhledem k jejich charakterům :-)
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Romance v BG

Příspěvek od PostTrauma »

Zlomové body jako změna přesvědčení u Jaheiry a Aerie nejsou (u Anomena ano), ale Aerie se postupně vyvíjí a ke konci už je vcelku normální.
Zobrazit spoiler
Jediný zlomový bod u Aerie by mohl být, zda se s ní vyspíš nebo ne. Pokud ano, romance skončí.
Co se týče romancí s více postavami, vždycky se pohádají a budeš si muset vybrat jen jednu.
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“