Romance v BG

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět

Která romance se vám zdála nejlepší?

s Viconii
84
44%
s Aerií
60
31%
s Jaheirou
41
21%
s Anomenem
7
4%
 
Celkem hlasů: 192

Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlmSiVi »

Adieu píše:Jo, já po tom vyklepání taky docela čuměl. :lol:
Jj, já sem si taky řikal jakto že to nescenzurovali :-)
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Imho do to fantasy světa jako BG moc nepatří. Resp. nesedí to tam, hrdinskou fantasy jsem si vždy představoval trochu jinak. Ale zase důvod k cenzuře tu nevidím - i v běžných rodinných filmech se vyskytují věci mnohem "nevhodnější".
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Jo, Ajantis má v tomhle imho pravdu - BG je bezelstná hrdinská fantasy a tam by se to příliš cpát moc nemuselo. Ale neni to zas tak nic moc extra, aby to bylo třeba cenzurovat... 8-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Já bych to viděl jednoduše, kdo chce, ten si to vychutná, kdo nechce, ten to prostě a jednoduše přejde. Svět to imho dělá o něco reálnějším. Neexistuje totiž jen dobro a zlo že :-P
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Syneth
Sigilan
Příspěvky: 118
Registrován: 21.10.2006 16:56
Bydliště: Out ov thy sight...
Kontaktovat uživatele:

Re: Romance v BG

Příspěvek od Syneth »

pocujte ako sa ti romance koncia? saeriou ta mi povedala ze ma miluje tj vse
viconia: musel som sa rozist... daju sa bez doinstalovanych modov aj dako inak? inak vraj existuje s naliou kto ma dajte mi odkaz pls
Obrázek
Uživatelský avatar
Syneth
Sigilan
Příspěvky: 118
Registrován: 21.10.2006 16:56
Bydliště: Out ov thy sight...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Syneth »

ako sa konci ta s aeriou a da sa ukoncit dobre ta s vicii?
a kde je ta nalina_
Obrázek
Uživatelský avatar
Challenger
Sigilan
Příspěvky: 80
Registrován: 29.9.2006 23:57
Bydliště: úpatí Hory Celestial

Příspěvek od Challenger »

No v Bg2 končí po proš..... noci,řekne ti že jsi od vztahu s tebou potřebuje odpočinout nebo něco v tom smyslu.A pokračuje až v ToB kde je pár rozhovorů o budoucnosti a ke konci ti řekne že je těhotná,jo a před final battle s amelysan se vemete.a s Viconií je to jako na houpačce,musíš si dávat sakramenský pozor co jí řekneš,v Bg2 to končí po pár rozhovorech o podtemnu a opět pokračuješ až do Tob kde jsi bude postupně uvědomovat jakou budeš mít moc a co bude sní a s tebou jako hlavní postavou. 8-)
Naposledy upravil(a) Challenger dne 27.10.2006 13:23, celkem upraveno 1 x.
Bojuj se smrtí jestli chceš,stejně jednou prohraješ.
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Demilich_Rawenn píše:a kde je ta nalina_
Víš, obvykle pomáhá, když se při hledání některého módu podíváš do jejich seznamu, který je v sekci BG a kde Raz píše u módů i jejich odkazy ;-)
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Syneth
Sigilan
Příspěvky: 118
Registrován: 21.10.2006 16:56
Bydliště: Out ov thy sight...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Syneth »

otazecka: jako haerdalis prekaza s romancou s aerii? :shock:
Obrázek
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

E-e, je tam konflikt, ale da sa to afaik uhrat...
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

jelikož hraju za ženskou tak mám teda romanci s Anomenem... To je teda síla, to je tak sladké, fuj.:-) Ono by to bylo i milé, ale když si člověk vzpomene na ty jeho kidy předtím, ta otřesná ikonka, no fuj... Proč ne třeba Valigar, to je docela sympaťák.:-) Příště musím hrát za chlapa. Nejlepší moment stejně byl,když mi Nalia nabídla sňatek na oko, to už by byla lepší partie :-D .
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Ave
Sigilan
Příspěvky: 1073
Registrován: 30.11.2005 8:04
Bydliště: Chrám Vědění

Příspěvek od Ave »

Já bych taky preferovala před Anomenem raději Valygara. Takový silný, tichý typ, že? Mám dojem že mi kdysi někdo říkal (asi to byla Neferit), že na něj mód existuje ale prý není úplně dokončený nebo tak nějak.
Plá plamen věrné lásky,
prýští slzy a nad hlavou hoří hvězdy
... a pak už nic... a pak už nic...
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Ave píše:Já bych taky preferovala před Anomenem raději Valygara. Takový silný, tichý typ, že? Mám dojem že mi kdysi někdo říkal (asi to byla Neferit), že na něj mód existuje ale prý není úplně dokončený nebo tak nějak.
jj, je dost možné, že jsem to byla já ;-)

Ano, mód existuje; romance s Valygarem je součástí módu Tortured Souls, příp. by měla jít sehnat i odděleně. Meira z G3 pracuje na dalším vývoji módu (to jest část na ToB), ale jak dlouho bude trvat, než to vypustí do světa, to nemám tucha. ;-)
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Ave
Sigilan
Příspěvky: 1073
Registrován: 30.11.2005 8:04
Bydliště: Chrám Vědění

Příspěvek od Ave »

Neferit píše:jj, je dost možné, že jsem to byla já ;-)

Ano, mód existuje; romance s Valygarem je součástí módu Tortured Souls, příp. by měla jít sehnat i odděleně. Meira z G3 pracuje na dalším vývoji módu (to jest část na ToB), ale jak dlouho bude trvat, než to vypustí do světa, to nemám tucha. ;-)
A až to udělá, dej mi prosím vědět, moc tu dění nesleduju a tak se mi hodí informace. Až bude, moc ráda si ho ozkouším ;-)
Plá plamen věrné lásky,
prýští slzy a nad hlavou hoří hvězdy
... a pak už nic... a pak už nic...
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Ave píše:Já bych taky preferovala před Anomenem raději Valygara. Takový silný, tichý typ, že? Mám dojem že mi kdysi někdo říkal (asi to byla Neferit), že na něj mód existuje ale prý není úplně dokončený nebo tak nějak.
Mluvíš mi z duše, nějak se mi příčí románek s chlapíkem, kterého jsem tak trochu vodila za ručičku. Valygar to už je jiná kapitola. Tichý teda zrovna nebyl, s Janem Jansenem si dost popovídali ;-) Každopádně je mnohem sympatičtější chlap, kterému pomáhám s minulostí, než chlap, kterému pomáhám se sebevědomím.
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“