Nejlepší žblept

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Uživatelský avatar
M.O. 007
Sigilan
Příspěvky: 50
Registrován: 9.2.2007 14:19
Bydliště: Tam nahoře... však víte...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.O. 007 »

Skvělý je Lilalcor:
"Hodíme si do týhle krvavý fontánky minci pro štěstí!" Při boji se stíny
A jednou, když jsem to hrála poprvé, tak se tam ukázalo při boji s trolly "Ty lechtáš, ale já škrábu!" a já si myslela, že to řekl ten troll :-D

Irenicus na konci Shadows of Amn, umírá: "No! NO!!!" A charname: "Yes!" (standartní zvuk pro mužské postavy, teď si nevzpomenu číslo, ale má nejhlubší hlas)

V BG1 ve Svítící tvrzi quest, kdy jste měli zabíjet krysy, zápis v deníku: Armáda koček zklamala, milý deníčku, sbohem... ** A po splnění: Po hrdinském boji...
Život je jako bonboniéra, Foreste...
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Jak se taktně rozejít s dívkou..

Cayia: ''A-ale.. Deshariku, miláčku, ty přece víš co k tobě cítím...''
Desharik: ''Madam, jste totálně vymazaná''

zbytek znáte :twisted:
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

To jsem nevěděl, že Jaheira si užívala s Harfeníkama v Ust Nasthské hospodě už dříve :-D

http://members.sigil.cz/drake127/sigil/ ... erdark.jpg
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

aj po rokoch vyhrava minsc a boo->go for the eyes boo, go for the eyes! | boo says: WHAAAAAT?! | haha, great fun, right boo?
a samozrejme lilarcor-zabijme si tamtoho v rohu, aj tak vyzera nejak smutne
Naposledy upravil(a) Morty dne 26.3.2007 18:02, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Teď mě dostala skvělá hláška... (omluvte amatérský překlad):
Jasper st.Baird: ,,Ok, na poledne mám schůzku s nějakým baatezu, ve dvě masíruju božská záda své paní na pátek bych se snad mohl stát bohem... Mějte se a mějte rádi všechny bardy, vyjma Haer'dalise, je to děsnej ňouma..."
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Dvorin

Příspěvek od Dvorin »

Můj oblíbený výrok kontaktu stínových zlodejů "super" je skvele ozvučen a to jeho dlouhé táhlé COOOL na začátku každé vety je proste cool :lol: hlavne když se clovek snaží rychle odkliknout rozhovor (který již zná na zpamnet) je to samé cool, cool a cool...
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Jj, Gaelanův přízvuk je naprosto k sežrání... Co já se ho naposlouchala, když mi padala cs na začátku druhý kapitoly ;-) a kupodivu mě neomrzel... 8-)
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Danča
Sigilan
Příspěvky: 64
Registrován: 11.3.2007 9:29

Příspěvek od Danča »

Já mám nejraději sen, kdy se proměním v Zabijáka a po probuzení získám tuto schopnost.Nejlepší je jak je všechny zabíjím a Imoen to počíta ;-) .Má takový zvláštní hlas :lol:
Uživatelský avatar
Edvin
Sigilan
Příspěvky: 188
Registrován: 2.11.2006 8:18
Bydliště: Stín

Příspěvek od Edvin »

Perfektní je ten komentář když se Janovi konečně podaří ukrást Minscovi Booa
Jan tam říká že je dnes moc krásný den a že je rád že odchází v tak pěkný, protože ma Calimarské ( nebo tak nějak ) smrbění a nedožije se zítřka. Minsc říká něco o tom že odejde statečný bojovník a ptá se Jana jestli by pro něj nemohl v jeho poslední den něco udělat. Jan se rozpovídá že když byl malý měl malýho křečka jménem Hryzal kterého moc miloval a že kdyby mohl odejít s křečkem v náručí tak by jeho duše našla pokoj. Minsc se nakonec nechá přemluvit a " pujči " Janovi Boo na jeho poslední den, a Jan se začne chechtat sebe Boo a začne zdrhat a výkřiky " Konečně tě mám Boo ! " , " Nemůžu uvěřit že taková stupidní finta zabrala ". Minsc ho chvíli honí a pak muzačne vyzhrožovat a Jan mu ho nakonec vrátí.

Pokud jste tenhle dialoh neviděli rozhodně si ho nenechejte ujít, je to jeden z nejlepších a hlavně nejdelších dialogů ve hře.
Uživatelský avatar
Arnika
Sigilan
Příspěvky: 12
Registrován: 9.1.2007 19:25
Bydliště: Doma :)

Příspěvek od Arnika »

Jj :-D Všechny Janovy pokusy ukrást Booa jsou bezvadné
Obrázek Kliknete na mého (budoucího) dráčka?
Uživatelský avatar
arion
Sigilan
Příspěvky: 29
Registrován: 6.3.2006 20:46
Bydliště: u Kokotskeho rybnika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od arion »

buton píše:Tak sem doputoval se svoji družinou do Trhova, a po čase sem narazil na chlapíka co se jmenoval Neeber a asi po 8 jeho otázce sem si myslel že ho už něčím bacím.otravoval a otravoval. :-D
to je podbonej typos jak v BG1 v nashkelu,
jestli tohoto neserves z kuze, tak zachili pilneho klikani dostnes nakou tu exp (vazne si nepamatuju kolik) a naky blby magicky sutry do praku
omlouvam se ze pisu jak cune ale nece se mi to opravovat :(
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Cespenar mě nepřestává odrovnávat...:-)
Oooh, big weapon, that. You overcompensating maybe?

A historka o tom, jak si Bhaal pustil kladivo na palec, případně hláška o tom, že šlápl do něčeho "squishy"...

Já ho chci domů... :pray: :mrgreen:
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Forest
Sigilan
Příspěvky: 63
Registrován: 8.4.2007 10:51

Příspěvek od Forest »

Není to sice úplně hláška, ale hrozně mě pobavilo, když ve vládní čtvrti při rozhovoru se šlechtičnou jí Nalie zatáhla šrajtofli :lol:
Uživatelský avatar
PinHead
Sigilan
Příspěvky: 193
Registrován: 8.1.2007 19:51
Bydliště: pláž v Nikdyzimě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PinHead »

nejlepší je češpenar a jeho písnička dim-di-dim-di-dam-dam-já hrabu se věcma co nejsou moje....
Miluju ŠPENDLÍKY A HLAVY!!!!!!!!!!!
Adun Toridas!
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

Mě se líbí hlášky Ulghotských dětí: "koboldšoustové"... :lol:
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“