Zákys BGII strážcova věž

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Zdenax
Sigilan
Příspěvky: 2
Registrován: 1.11.2014 16:46

Zákys BGII strážcova věž

Příspěvek od Zdenax »

Zdravím, potřeboval bych pomoct.
zasekl jsem se v BGII v 3 části strážcovi věže, mám sestavené žezlo ale nevím jak se dostat do dalšího podlaží (4.) nedělal jsem to podle návodu, všechny jsem tam pozabíjel a prostě nvm kde se nachází portál do čtvrtého patra.

Víte někdo?? (našel jsem návod, ale nemůžu to i tak najít)
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zákys BGII strážcova věž

Příspěvek od Jab »

S tím bohužel nejde moc poradit. Miř většinou na sever (resp. skoro vždy), pokud to jde. Orientace dle růžice v první místnosti. Zase tolik místností to nemá. Jakmile potkáš Wraitha a jeho poskoky, tak je to opět na sever do závěrečné jeskyně, kde si můžeš zahrát karty s Cambionem (jdou z toho vytřískat dobré věci) - http://www.baldursgate.goo.cz/baldurs_g ... alicek.php
Zdenax
Sigilan
Příspěvky: 2
Registrován: 1.11.2014 16:46

Re: Zákys BGII strážcova věž

Příspěvek od Zdenax »

Mno ale já jsem toho týpka s kartama potkal dřív než ty ostatní dva démony, zabil jsem ho a ted se nemůžu dostat zpátky do té jeskyně (tam je ten portál do 4. patra ne??) , páč mě tam teleportovala ta succuba.

tak nvm jak dál
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zákys BGII strážcova věž

Příspěvek od Jab »

Succuba tě nikam neteleportovala, je tam normálně portál. :) Prostě z té místnosti, kde jsi teď, choď stále na sever, dokud to půjde. Těch místností není zase tolik.
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“