Ztracená část meče vyrovnávače

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
poly
Sigilan
Příspěvky: 10
Registrován: 6.1.2016 18:05

Ztracená část meče vyrovnávače

Příspěvek od poly »

Ahoj, rád bych se zeptal, zda existuje nějaký způsob, jak koupit nebo nějakým chatem doplnit onen modrý kámen, který je součástí meče vyrovnávače? Získal jsem ho, jako obvykle, v doupěti Irenica, ale na začátku 3 kapitoly jsem zjistil, že kámen nemám. Možná jsem ho omylem prodal, nebo je to nějaký bug. Po zbrani docela toužím, protože jsem ji ještě nikdy nesestavil :-( Předem díky za radu.
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Re: Ztracená část meče vyrovnávače

Příspěvek od Mecker »

Ahoj, nevím jestli máš BG2:EE, se kterým nemám zkušenosti ohledně fungování console. Tím myslím aktivování cheatu v souboru badlur.ini pod [Program Options] Debug Mode=1) (Tohle je možná už v BG2:EE aktivní, tak tento krok prvně přeskoč.)
Ten drahokam totiž půjde přidat nejsnadněji právě přes consoli. A to následovně: v herní obrazovce stiskni Ctrl+Space, napiš: CLUAConsole:CreateItem("SW1H54C"). Drahokam by se měl objevit u vybrané postavy v inventáři.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ztracená část meče vyrovnávače

Příspěvek od Jab »

Případně si stáhni shadowkeeper. Měla by být i úprava pro BG2 EE. Přes něj můžeš měnit vícero věcí a i přidávat věci do inventáře. Navíc je to celé mimořádně přehledné.
poly
Sigilan
Příspěvky: 10
Registrován: 6.1.2016 18:05

Re: Ztracená část meče vyrovnávače

Příspěvek od poly »

Díky za rady. Vyzkouším postupně všechny možnosti. Mám EE přes Steam.
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“