Taktika a souboje v BG

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Zamčeno
Danča
Sigilan
Příspěvky: 64
Registrován: 11.3.2007 9:29

Příspěvek od Danča »

Ahoj, jsem za mnicha a dostala jsem vlastnost zabíjet rukou. Tak jsem si říkala, jdu to zkusit. Šla jsem do vršků, osvobodit kluka. Figharta (nebo jak) jsem fakt zabila rujou!! S pomocí Anomena-malou ;-) . Jsem si řekla super! Půjdu na toho v ruinách chrámu..........a nic :-( :cry: :cry: .Teď jsem u Drakonise. Ráda bych zkusila to s tím bersekem a dračím dechem. On jako člověk mi zpitomí Imoen a pak se přemění. Nevím, jak na něj. Time stop nemám. Nedá se v TOB nikde koupit-myslím :cry: .Tak nevím, nevím :?: :cry: :cry:
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Danča: Viz zde - http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?p=25312#25312 + příspěvky níže.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Danča
Sigilan
Příspěvky: 64
Registrován: 11.3.2007 9:29

Příspěvek od Danča »

To vím, ale nic z toho nestíhám. Zkusila jsem se přeměnit na Slayera a taky nic. Potvory šli pro změnu po jeho poskocích. :cry:
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

v BG2 na drakov-to je equip ktory sa vam dostane do ruk pred tym ciernym drakom(preco musia mat vsetci draci mena ako lajdhfahbf'ajksnd alebo kluazaxqwrtfdsmkn'klauzxxxasxdaar?) cize dragon slayer(poznate to-drak, hrdina a mec... jedine co nevie nikto ako sa mohla tato zbran rozsirit poi celom faerune :-) )taky cerveny stit(kurnik ja som ale dlho nehral BG2) tiez zo sady kill ur own dragon a brnenie z cervenych supin... lichov mlatim tak 20-30minut-este sa mi nepodarilo najst vhodny sposob :oops: ... no a ostatny mi nejak nenapadaju
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

xRage: Myslíš Nizidramanii'yta? Hehe, tohle jméno si pamatuju, protože jsem ho měl dlouhou dobu jako heslo k e-mailu.

Ale dračí hlemu, štít a meč získáš před Firkraagem (a následně i červené dračí šupiny :-)).
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

joo firkraag... baron firkraag... presne toho som myslel...
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

BG1: nacházím se po korunovaci v tom praštěným labyrintu pod cechem zlodějů mám před sebou dva kosltvce válečníky. Po ruce mám Xana, Corana, Jaheiru, Kivana. Imoen je momentálně mimo (moje maličkost je trpaslík válečník). Jak mám ty parchanty zlikvidovat? Jediný co na ně platí je Aganazarův žár a trocha zápalnejch šípů co má Kivan (mám jich jen 12 :evil: ) Jinak na ně neplatí snad nic a zkoušel jsem barsco...

A proč se ptám? Ještě se mi je nepodařilo zlikvidovat aniž by u toho nepadli aspoň dva soudruzi z družiny...

Je něco co jsem přehlídl nějakej osvědčenej recept a nebo v nejhorším Cheat?

Prosím o pomoc jinak to v životě nedohraju :-D
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

KEBULE: Zbraně na blízko (obzvláště tupé, je-li na ně někdo (Jaheira) specializován), posilovací kouzla (Spěch...), případně lektvary. A pokud už jsi to sám nezjistil, věz, že je lze vylákat po jednom.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

YENN: Ha nezjistil :shock: A popravdě mě to nenapadlo. Akorát ty tupé zbraně no nevim esi u sebe něco mám. Budu doufat, že sekera je dostatečně tupá zbraň. Děkuju... :-D

EDIT Frosty: Tak nějak sem si myslel, že to bude... :-D
Naposledy upravil(a) KEBULE dne 15.4.2007 22:09, celkem upraveno 2 x.
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

KEBULE: doufat můžeš, ale pochybuji že tím změníš typ jejího útoku ze sečného na tupý :D
Jinak ne že by jsi je tou sekerou nezraňoval, ale na kostlivce tak nějak všeobecně více účinkují hole, kladiva, palcáty atd. ;)
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Forest
Sigilan
Příspěvky: 63
Registrován: 8.4.2007 10:51

Příspěvek od Forest »

S draky bych to viděl asi takhle: SOA - na všechny platí prst smrti (při troše QickLoadu), v TOB už to bohužel nefunguje, takže Drakonis knězovo kouzlo Zraň (zase dost QL). S Abhazigalem je problém, že se proměňuje, takže tady nefunguje ani to, tady bych doporučil zastav čas a kouzla velkého kalibru: Pohlcení (kněz), Dračí dech, Bigbyho pěst/sevření.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Forest: Ehm, bez soustavného loadování by to nešlo? :wink:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Forest
Sigilan
Příspěvky: 63
Registrován: 8.4.2007 10:51

Příspěvek od Forest »

ale jo, pokud je ve zkupině dost postav na opravdu těžkou a špinavou práci, tak se dá použít i hrubé násilí a kde nepomůže násilí, pomůže ještě větší násilí. Bohužel tato varianta často končí smrtí nějakého člena z družiny a to nemám rád, i když si ho můžu oživit, už to prostě není ono. A někdy některá postava pobíhá v děsu ještě tak dlouho po boji, že ten QL je rychlejší :-)
Uživatelský avatar
PinHead
Sigilan
Příspěvky: 193
Registrován: 8.1.2007 19:51
Bydliště: pláž v Nikdyzimě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PinHead »

on je ve hře QuickLoad? :shock: to jsem vůbec nevěděl
Miluju ŠPENDLÍKY A HLAVY!!!!!!!!!!!
Adun Toridas!
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlmSiVi »

Musí se to nastavit, ale jde to :)
Zamčeno

Zpět na „Baldur's Gate I & II“