Taktika a souboje v BG

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Zamčeno
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

Tinnarr píše:Utikat ven??? Bych se propad hanbou. :evil:
Proč, když stojíš proti obrovsky silnému protivníkovi, který tě kouzli zachvíli vymaže.
Já vím, ty se necháš raději hrdinsky zabít. :-)
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

jinak tohohle licha jsem zvláda bez útěku, ale taky na něj chodím, když už jsem silná. Obvykle mágové ruší jeho ochrany, druid, klerik léči, vyvolám nějakou tu potvoru a bojovníci do něj tlučou jako vzteklý.
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

Já na něho jdu, jen po chvíli co vylezu z Irenicova dungeonu, proto se mu nemůžu postavit přímo. Ale zabiju ho.
Uživatelský avatar
durana
Sigilan
Příspěvky: 281
Registrován: 28.4.2006 20:08
Bydliště: Earth:/Europe/ Slovakia/Martin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od durana »

Ja som utekal, lebo som mal postavy F/M/C a F/M/T a vsetky povolania na 8., az 9. urovni a mod tactics instalovany(aj ked neviem ci ho vylepsuje)

...takze kebyze neuteciem, tak mam sancu tak 3 kola, a proti PfMW som este nemal nic, a aj ked mu vyprsala, predsa ho nebudem sekat cez ohnivy stit.
tak padlo cca 9 lktvarov neiditelnosti, nejake liecive, nejake uteky a padol v pohode na 2. pokus
And if that Mocking Bird don’t sing and that ring don’t shine
I’ma break that birdie’s neck, I’ll go back to the Jeweler
Who sold it to ya
And make him eat every carat
Don’t fuck with dad.
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

Tinnar: Já (berserk level 11)
Minsc (level 11)
Jaheira (první povolání level 8, druhé level 12)
Valygar (level 11)
Nalie (mág level 11, zloděj level 5)
Viconie (level 11)

2all: Díky za radu, zkusím, až budu moci (teď jsem v tom Žraločím městě)
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Tinnarr
Sigilan
Příspěvky: 357
Registrován: 26.6.2006 0:17
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tinnarr »

Na tak nizkych lvlech a jen s dvem magy (je Viconie mag zejo?) by to byla sebevrazda. Doporucuji projit podtemno, tak 3 patra Watchers Keep a jit do nej.
Obrázek
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

Tinnar: Jaheiru už nemám, vyměnil jsem jí v léčebně za Imoen, která už taky povyskočila, takže teď mám kněze na 12 a dva mágy (Nalia na 12, Imoen na 11)
A taky se moje postava může přeměnit na Zabijáka.

Ale stejně budu muset to Podtemno projít, ze Žraločího města se ani jinak nedostanu.
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

Tinnarr píše:Na tak nizkych lvlech a jen s dvem magy (je Viconie mag zejo?) by to byla sebevrazda. Doporucuji projit podtemno, tak 3 patra Watchers Keep a jit do nej.
Nejsou nízké. Mě příjdou na liche docela dobré, kromě Kangaxe. A Viconie je kněz. Jinak samozřejmě, čím později tím snadněji.
Uživatelský avatar
Tinnarr
Sigilan
Příspěvky: 357
Registrován: 26.6.2006 0:17
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tinnarr »

Pokud mu budes zdrhat z lokace tak tam muzes jit hned. Ja hraju solo a chodim tam na vyrovnane urovni.
Obrázek
Uživatelský avatar
fuzzi
Sigilan
Příspěvky: 104
Registrován: 8.9.2006 22:23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fuzzi »

[OFF TOPIC] No tak tos musel hrát tak 7-8x dokola, abys u jedné postavy docílil 25 u všeho. Pokud teda nepočítam nějaké fígle na množení předmětů, což je ale rovněž cheating.) Jinač ja kdybych jendou projel bg s postavou se staty na max., tak už bych tu hru asi nikdy nehrál, pže už by prakticky v té hře nebylo co dokázat.[/OFF TOPIC]
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

fuzzi: O tom, jestli je to cheatování se dá spekulovat - asi spíš zneužívání herních možností :think: Nicméně to je každého věc.

Z mého pohledu je to především děsná nuda :lol: Alespoň u BG1 - je jednou jsem importoval postavu z konce TotSC, abych zkusil zabít Goriona :whistle: Ale hrát s ní celou BG1 od začátku by mě silně nudilo - vždyť mě už pomalu ani nebaví hrát TotSC potom, co dosáhnu experience cap :-?

NightKiller: Co se týče truhly - hmm, s tím ti neporadím. Nejlepší varianta je podívat se na ni do editoru.

Ale ten quest s Janem je dokončený tak, jak je. Prostě je to jedna ze záhad - Illithidům zase jednou nevyšla jedna invaze :wink:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Katie
Sigilan
Příspěvky: 56
Registrován: 18.6.2006 13:40
Bydliště: Close to you... lurking in the shadows... watching your every move
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katie »

Myslim, ze si matne vzpominam, ze v tom sklepeni byl nekde schovany i klic..

a s tim Skrytym..v BG2 je takovyhle vztahu vic, me zase vzdycky zajimalo, co s tim na spolecneho Tazok, resp. Firkraag
Obrázek
UNIX is user friendly, it's just picky about who it's friends are.

Kousátko
Uživatelský avatar
Isair
V Knize mrtvých
Příspěvky: 111
Registrován: 23.7.2007 13:04
Bydliště: zatim mám

Příspěvek od Isair »

sevencreature píše:fuzzi: O tom, jestli je to cheatování se dá spekulovat - asi spíš zneužívání herních možností :think: Nicméně to je každého věc.

Z mého pohledu je to především děsná nuda :lol: Alespoň u BG1 - je jednou jsem importoval postavu z konce TotSC, abych zkusil zabít Goriona :whistle: Ale hrát s ní celou BG1 od začátku by mě silně nudilo - vždyť mě už pomalu ani nebaví hrát TotSC potom, co dosáhnu experience cap :-?

NightKiller: Co se týče truhly - hmm, s tím ti neporadím. Nejlepší varianta je podívat se na ni do editoru.

Ale ten quest s Janem je dokončený tak, jak je. Prostě je to jedna ze záhad - Illithidům zase jednou nevyšla jedna invaze :wink:
To s tim Gorionem jsem delal taky :-D ,podarilo se ti ho zabit?(ono to asi ani nejde mi prislo,mne vzdy dal jednim kouzlem ,stejne tak Teothril(nebo jak se jmenuje))
He who fight with monsters should look to it that he himself does not become a monster..when you gaze long into the abyss the abyss also gazes into you..
-Friedrich Nietzsche
NightKiller
Sigilan
Příspěvky: 20
Registrován: 30.8.2007 23:29

Příspěvek od NightKiller »

Ano jiste ze jsem Goriona zabil,btw nic u sebe nema ;-)
i Drizzta sem sundal na ferovku :-D
Uživatelský avatar
Isair
V Knize mrtvých
Příspěvky: 111
Registrován: 23.7.2007 13:04
Bydliště: zatim mám

Příspěvek od Isair »

NightKiller píše:Ano jiste ze jsem Goriona zabil,btw nic u sebe nema ;-)
i Drizzta sem sundal na ferovku :-D
Klkrat jsi tu hru opakoval? :-D ja ji dohral jednou sundal jsem drizzta, ale Goriona s jednou postavou pak ne. (a dal jsem nepokracoval, jsem chtel jen zkusit dat Goriona)

Myslim jednou (s jednim charem), jinak jsem ji dohral vickrat, ale nikdy s jiz naexpenym charakterem.
He who fight with monsters should look to it that he himself does not become a monster..when you gaze long into the abyss the abyss also gazes into you..
-Friedrich Nietzsche
Zamčeno

Zpět na „Baldur's Gate I & II“