Taktika a souboje v BG

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Zamčeno
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Isair: Mám dojem, že ano. Ale je to jen dojem - koneckonců, ten pokus jsem dělal někdy v době, kdy vyšel TotSC, takže něco vody už uteklo :-?
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
fuzzi
Sigilan
Příspěvky: 104
Registrován: 8.9.2006 22:23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fuzzi »

sevencreature píše:Z mého pohledu je to především děsná nuda :lol: Alespoň u BG1 - je jednou jsem importoval postavu z konce TotSC, abych zkusil zabít Goriona :whistle: Ale hrát s ní celou BG1 od začátku by mě silně nudilo - vždyť mě už pomalu ani nebaví hrát TotSC potom, co dosáhnu experience cap :-?
pro me to zas az tak nuda neni. zrovna ted budu rozehravat novou hru s trema postavama, se kteryma jsem bg projel 2x a s 3ma novyma. pokud jde o povolani, se kteryma clovek jeste nikdy nehral, tak bych rekl, ze to muze byt celkem zabava. a navic si clovek s tema silnejsima postavama muze ledacos zkusit. ruzne taktiky kouzla etc., co by si jinak dovolit nemohl.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

fuzzi: No, nebaví mě hrát RPG, kde mi "nepřibývají zkušenosti" či se prostě nemůžu zlepšovat. Což je stav BG1 po dosažení maximální hladiny zkušenosti.

Hmm, moje příští hraní BG1 bude rozhodně s odstraňovačem limitu zkušeností.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

NightKiller píše:Ano jiste ze jsem Goriona zabil,btw nic u sebe nema ;-)
i Drizzta sem sundal na ferovku :-D
Já ho taky zabil, ale pochybuju, že se mu někdo posatvil sám, je to kravina, usmaží vás blesk i s maximální odolností na elektřinu či magii. Jedině jak ho zabít je, že se někdy stane bug a on nekouzlí a jen bojuje a pak ho po čase usekáte, nebo na něj nahazíte kvanta potvor a možná ho zabijí, než je usmaží, podobně to dělá i Tethtoril.
Jinak Drizzt není už s dobrou postavou žádný problém, btw s jakou postavou jsi ho zabil?
Zamčeno

Zpět na „Baldur's Gate I & II“