BG2: Saerileth

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Dvorin

Příspěvek od Dvorin »

Zajímalo by mě, kde se ta Saerileth nalézá. Mód jsem si stáhl, a nainstaloval, ale ve hře ji nemůžu nikde najít. Díky za pomoc
Uživatelský avatar
Arnika
Sigilan
Příspěvky: 12
Registrován: 9.1.2007 19:25
Bydliště: Doma :)

Příspěvek od Arnika »

Najdeš ji ve chrámové čtvrti. Stojí před budovou Řádu zářícího srdce
Obrázek Kliknete na mého (budoucího) dráčka?
Uživatelský avatar
Syneth
Sigilan
Příspěvky: 118
Registrován: 21.10.2006 16:56
Bydliště: Out ov thy sight...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Syneth »

KOFi-chan píše:Tafif: Docela lituju, že jsem, kvůli romanci s ní, odkopnul Jaheiru :!: :-? Ty dialogový texty v její romanci nejsou totiž nijak zvlášť dlouhý ani propracovaný a hlas Saerileth není též nijak zvlášť sexy - jediný plus je snad ta hudba v romanci..
len tak mimochodom ta hudba je ukradnutá z hry HOMAM III... takže je to najhorší mod vôbec...
po dvoch flirtoch mi povedala že ma miluje...
a ten hlas je úplne otrasný...!!! :-(
Obrázek
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Hihi... Sillaru na vás :lol: ale mezi námi - ten hlas mě taky uváděl do stavu amoku :anxious:

A mezi námi - opravdu to byly flirty? Pokud si dobře pamatuju hru, kdy jsem ji zkoušela, tak sotva po dvou flirtech mojí postavě nikdy lásku nevyznala :roll:
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Neferit: Já jsem ji přibral do družiny a hned v prvním rozhovoru mi řekla, že mě miluje. Takže jsem ji zase rychle odinstaloval :twisted:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

sevencreature píše:Neferit: Já jsem ji přibral do družiny a hned v prvním rozhovoru mi řekla, že mě miluje. Takže jsem ji zase rychle odinstaloval :twisted:
Heh, to byla rychlá odinstalace :lol: Já ji odinstalovala tuším až poté, co se mi ji nedařilo zachránit - už jsem sejmula toho nablblého démona a ... nic :-( a já přitom chtěla vědět, jak to dopadně :( no nic :lol:
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Syneth
Sigilan
Příspěvky: 118
Registrován: 21.10.2006 16:56
Bydliště: Out ov thy sight...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Syneth »

ja som sa potom na ňu naštval a tak som ju v jednom rozhovore nechal edoremovi...
tak jej treba sprostej mysľou nevyspelej krave :twisted:
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“