Sólo hraní

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kong Bao-tan
Sigilan
Příspěvky: 483
Registrován: 11.10.2005 13:11
Bydliště: Svět Ideí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kong Bao-tan »

Elessar píše:A vravim, na vyssich obtaznostiach si tymto pristupom ani neskrknes
Tak mě napadá - zkoušel někdo BG1 solo za maga? Jde to vůbec? Docela mě to láká...

myslím na nejtěžší obtížnost...
Naposledy upravil(a) Kong Bao-tan dne 5.1.2006 12:31, celkem upraveno 1 x.
Dost již bylo ostrých uší, na čase tasit nosy!
Něco málo o Svirfneblinech: http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?p=125332#125332
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

solo nie, ale mag je v BG1 zo zaciatku slabsi ako mucha a jeho magicka jednostrela tiez nestoji za moc, takze asi skor Tutu a F/M alebo T/M...
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Kong Bao-tan
Sigilan
Příspěvky: 483
Registrován: 11.10.2005 13:11
Bydliště: Svět Ideí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kong Bao-tan »

Elessar píše:solo nie, ale mag je v BG1 zo zaciatku slabsi ako mucha a jeho magicka jednostrela tiez nestoji za moc, takze asi skor Tutu a F/M alebo T/M...
Je to výzva - zkusí to. Jen nevím jestli je mága, nebo M/C ale spíš zkusím jen M...
Dost již bylo ostrých uší, na čase tasit nosy!
Něco málo o Svirfneblinech: http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?p=125332#125332
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Ale neviem... nie je v BG potreba co len raz zlodej? Alebo by si to mohol zkusit s F/M/T...
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Kong Bao-tan
Sigilan
Příspěvky: 483
Registrován: 11.10.2005 13:11
Bydliště: Svět Ideí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kong Bao-tan »

Elessar píše:Ale neviem... nie je v BG potreba co len raz zlodej? Alebo by si to mohol zkusit s F/M/T...
F/M/T je profláknutej... :roll: ;-) Zloděj je potřeba, ale snad to půjde i bez něj...už jsem začal nahazovat... 8-) bude to jen mág

EDIT: Tak a není cesty zpět... Je to elfí mág. A jako staty mi "stačilo": 18 19 16 18 10 18. Lepší by sice bylo narvat těch 18 do moudrosti, ale já ještě nikdy nehrál za CHA 18...
Jako zbraň má klasicky - hůl.

Jsem moc zvědav, jestli to za něj dohraju... ;-)
Dost již bylo ostrých uší, na čase tasit nosy!
Něco málo o Svirfneblinech: http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?p=125332#125332
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Kong- oficialne potvrdene- nejde to, takze to ani neskusaj... ;)
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Kong: No, ehm oficiálne potvrdenie od Elesar som ja... myslím, že to nejde ( neskúšal som ), ale v BG1 nie je žiadne poriadne defenzívne kúzlo ( dokonca ani SS ), takže na úspešné dokončenie je tam tak 1% pravdepodobnosť... ;-)
Uživatelský avatar
Kong Bao-tan
Sigilan
Příspěvky: 483
Registrován: 11.10.2005 13:11
Bydliště: Svět Ideí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kong Bao-tan »

Tak já se práve chystám do Nashelských dolů - naprosto povinné kouzlo je neviditelnost ;-) To dost pomáhá... Za chcíli jsem na 4 lvl a zatím to jde. Nejvíc mi zatím zatopila Silke...
Možná to nejde dohrát, ale zajímalo by mě, kam až se dostanu. V nejhorším si někoho přiberu a přes SK mu přihodím potřebné exp, aby byl na stejném lvl jako já...
Dost již bylo ostrých uší, na čase tasit nosy!
Něco málo o Svirfneblinech: http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?p=125332#125332
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Kong Bao-tan píše:Tak já se práve chystám do Nashelských dolů - naprosto povinné kouzlo je neviditelnost ;-) To dost pomáhá... Za chcíli jsem na 4 lvl a zatím to jde. Nejvíc mi zatím zatopila Silke...
Možná to nejde dohrát, ale zajímalo by mě, kam až se dostanu. V nejhorším si někoho přiberu a přes SK mu přihodím potřebné exp, aby byl na stejném lvl jako já...
Problém bude se Sarevokem, který je imunní na magii :-)
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Kong Bao-tan
Sigilan
Příspěvky: 483
Registrován: 11.10.2005 13:11
Bydliště: Svět Ideí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kong Bao-tan »

drake127 píše:Problém bude se Sarevokem, který je imunní na magii :-)
A vyvolaní vlci ho asi neukoušou.... :think: hmmm tam by mohl nastat problém.
Ale když se dostanu až k němu a cestou splním všechny úkoly, tak budu happy a na ten final match si někoho holt budu muset přibrat :-? ...
Dost již bylo ostrých uší, na čase tasit nosy!
Něco málo o Svirfneblinech: http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?p=125332#125332
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Kong Bao-tan píše:A vyvolaní vlci ho asi neukoušou.... :think: hmmm tam by mohl nastat problém.
Ale když se dostanu až k němu a cestou splním všechny úkoly, tak budu happy a na ten final match si někoho holt budu muset přibrat :-? ...
Kdybys jel Tutu s XP Cap Removerem, tak bys měl asi 12. úroveň (zaklínač) a s tím bys měl i nějaká použitelnější kouzla - to by se snad dalo (není tam nějaké sniž odolnost?)
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

drake127 píše:Kdybys jel Tutu s XP Cap Removerem, tak bys měl asi 12. úroveň (zaklínač) a s tím bys měl i nějaká použitelnější kouzla - to by se snad dalo (není tam nějaké sniž odolnost?)
k Tutu nepotřebuješ XPCapRemover
to Zeslab odolnost je tuším kouzlo 5 úrovně, tak si ho tam kdyžtak hoď přes konzoli (teda jestli hraješ za normálního mága)
jen ti vlci Sarevoka asi neukoušou, myslím že na to má moc vysoký AC
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

AlieN píše:k Tutu nepotřebuješ XPCapRemover
to Zeslab odolnost je tuším kouzlo 5 úrovně, tak si ho tam kdyžtak hoď přes konzoli (teda jestli hraješ za normálního mága)
jen ti vlci Sarevoka asi neukoušou, myslím že na to má moc vysoký AC
XP Cap Remover potřebuješ právě na tu 12. úroveň. Jinak se zasekneš na 161000 XP, což je plýtvání (můžeš mít až okolo 1250000). Dále nechceme cheatovat, takže je třeba mít zaklínače, protože v BG1 to kouzlo snad ani není (ale zaklínač snad získá i ty, co v norm. BG1 nejsou).
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

drake127 píše:XP Cap Remover potřebuješ právě na tu 12. úroveň. Jinak se zasekneš na 161000 XP, což je plýtvání (můžeš mít až okolo 1250000). Dále nechceme cheatovat, takže je třeba mít zaklínače, protože v BG1 to kouzlo snad ani není (ale zaklínač snad získá i ty, co v norm. BG1 nejsou).
já hrál bez XPCapu a měl sem na konci o hodně víc než 250000 XP
s tou konzolí to cheatování sice je, ale se samotným mágem by to asi nedohrál a kdyby před tím soubojem nabral nějaké postavy navíc tak jim stejně musí přihodit přes konzoli (nebo SK) pár levelů navíc
Uživatelský avatar
Kong Bao-tan
Sigilan
Příspěvky: 483
Registrován: 11.10.2005 13:11
Bydliště: Svět Ideí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kong Bao-tan »

Díky za tipy. Ale já to zatím zkusím bez všech těch vymožeností. Jen samotné BG1+TotSC... A teprve až nastanou neřešitelné problémy (Saverok) uchýlím se k nějakému tomu "koření"...
Dost již bylo ostrých uší, na čase tasit nosy!
Něco málo o Svirfneblinech: http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?p=125332#125332
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“