Cheaty, ShadowKeeper

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kong Bao-tan
Sigilan
Příspěvky: 483
Registrován: 11.10.2005 13:11
Bydliště: Svět Ideí
Kontaktovat uživatele:

Cheaty, ShadowKeeper

Příspěvek od Kong Bao-tan »

Tady se všichni bráníte jak nikdo nepoužívá editory a podobně. Já si ale pamatuju, že se na BG fóru bago lidí přiznalo, že si vlastnosti "nahazují" práve přes SK... Tak by mě zajímalo, jak je to zde...
Dost již bylo ostrých uší, na čase tasit nosy!
Něco málo o Svirfneblinech: http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?p=125332#125332
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Vlastnosti poctivo RP nahadzujem cez hru ;)
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Kong Bao-tan: :shock: nj, holt jsem nechodil na bg.cz. To by mě ani nenapadlo, mě to nahazování naopak baví a když si nějakej dobrej výsledek "oddřu", mám z něj aspoň větší radost.
Ale za nějakejma hyper číselma se poslední dobou už nehoním, když už mám postavu s moc velkejma číslama, často mě to ani nebaví. Takže naházet si pro mě nějaké pěkné číslo ani moc času nezabere...
Uživatelský avatar
Kong Bao-tan
Sigilan
Příspěvky: 483
Registrován: 11.10.2005 13:11
Bydliště: Svět Ideí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kong Bao-tan »

Ajantis_CG_thief píše:Kong Bao-tan: :shock: nj, holt jsem nechodil na bg.cz. To by mě ani nenapadlo, mě to nahazování naopak baví a když si nějakej dobrej výsledek "oddřu", mám z něj aspoň větší radost.
Ale za nějakejma hyper číselma se poslední dobou už nehoním, když už mám postavu s moc velkejma číslama, často mě to ani nebaví. Takže naházet si pro mě nějaké pěkné číslo ani moc času nezabere...
To jsi řekl moc krásně. Já dříve nahazoval přes SK. První hru ne a pak jo - byl jsem hold powergamer jak sv*ň. To mě ale přešlo a už zase nahazuju poctivě. Dá se říci, že mě série BG odnaučila powergamingu a jsem jí za to vděčen... ;-)
Dost již bylo ostrých uší, na čase tasit nosy!
Něco málo o Svirfneblinech: http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?p=125332#125332
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

SK jsem nikdy nepoužil. I když jsem se hnal po co nejvyšších číslech, nahazoval jsem "ručně" a nyní už mě stejně jako Ajantise postavy s vysokými staty nebaví, přijdou mi jako osobnosti nudné.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Já SK používám a nestydím se za to :twisted: dříve jen na změny v barvách oblečení a vzhledu postavy, poté co jsem BG2 dohrála x-krát za sebou a hraji to už jen coby oddechovku, tak si naprosto natvrdo nacpu všude 25 :twisted:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

Ja mam postavu so vsetkymi statmi na 25 aj bez pouzitia SK. :lol:
Tuto vsak nepouzivam. ;-)

Pri zacati kazdej novej hry poctivo hadzem aj viac ako polhodinu.
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

SK používám jen ke kosmetickým upravám hry. Např. mám li sílu 18+63, zaokrouhlím dolů na 60...
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

LordArian píše:SK používám jen ke kosmetickým upravám hry. Např. mám li sílu 18+63, zaokrouhlím dolů na 60...
A k čemu Ti to je dobré? :shock:
To by mi za ten pocit, že je má postava upravená editorem fakt nestálo...
Uživatelský avatar
Pan Bača
Lim-Lim
Příspěvky: 401
Registrován: 30.9.2005 7:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pan Bača »

asi se mu jen líbí na konci 0, protože na vlastnosti tohle vliv nemá :) jok kdyby to zvedl na těch 00, tak se divím taky... to by zrovna mohl dát 25 všude ;)
Uživatelský avatar
Wendeee
Sigilan
Příspěvky: 266
Registrován: 2.10.2005 9:05
Bydliště: Taboard/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendeee »

Já SK používám... Vlastnosti normálně nahazuju, ale upravuju v SK během hry normálně zaměření na zbraně, protože já než si vždycky rozmyslim s čim chci mlátit po hlavě, tak sem v půlce hry...:) A taky teď asi udělám následující:Hraju TuTu,takže v BG2 nastavim všem co mám v BG1 a budu mít i v BG2 staty a zaměření atd. tak jak skončili, je to přece logický že by to tak mělo bejt...
Peace on you too you son of a beach!!:-P
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Já SK nikdy nepoužil, ale rád bych zkusil nějaké netradiční multi takže ho asi použiju. Jen občas používám konzoli na nápravu bugů, nebo když chci něco zjistit. Jednou jsem ji taky použil na zapnutí romance s Viky když jsem hrál za elfa. (a pak jsem ji musel pomocí konzole popostrkovat kupředu, protože sem ji zapnul pozdě a ona nějak odmítala normálně plynout)

Wendeee: do BG2 jdou postavy z TuTu savů normálně importovat, takže si nemusíš nic nastavovat v SK
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

AlieN píše:Wendeee: do BG2 jdou postavy z TuTu savů normálně importovat, takže si nemusíš nic nastavovat v SK
No jestli chce mít i zbytek družiny tak jak byla, tak to asi jinak nepůjde, bo se myslím dá importovat pouze chrname.
Jinak pokud ještě někdy rozehraji romanci s Jaheirou a opět zamrzne, tak to bude asi prvně co SK použiji 8-)
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
punkejt
Sigilan
Příspěvky: 13
Registrován: 29.1.2006 23:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od punkejt »

(Přesunuto z threadu "Tipy, triky, podvody"-Ajantis)


Mám dotaz ke konzoli.
Chtěl jsem si udělat postavu s kompletním "Balduranovým" vybavením. A na to si potřebuju z jedničky cheatnout plášť, kterej ve dvojce, jak určitě odbře víte, neni. Ale když tam zadám ten příkaz
CLUAConsole:CreateItem(clck05)
Tak mi to napíše že Error file does not exist.

Vždycky jsem konzoli používal jenom na Explore Area (Edwin to nezakouzlí), takže s timhle nemám zkušenost. Můžete mi někdo poradit?
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Razfallow »

punkejt píše: CLUAConsole:CreateItem(clck05)
CLUAConsole:CreateItem("clck05")

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“