Lichové

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

SlipKnoT píše:Dík ;-) . Demi lich? Něco jako lich v IwD II, v Useklé Ruce?
To nevím, jestli je totéž, na tom v Icewind dale jsem si ještě zuby nevylámala. ;-) Já se chystám na Kangaxxe už se třetí družinou, první dvě party nepochodili. :oops:
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

To je až tak moc velký sousto? Když na něj pujdu po podtemnu tak už bude v pohodě ne?
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

SlipKnoT píše:To je až tak moc velký sousto? Když na něj pujdu po podtemnu tak už bude v pohodě ne?
Pro tebe bude asi v pohodě, já ho nezvládla. Už jsem si tu načetla, ale pár tipů, tak snad ho teď už dám.
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Úplně nejsnadnější řešení spočívá ve svitku ochrany před nemrtvými (teď nevím, kde ho koupit). Zakouzlíš to na postavu s nejsilnější zbraní, ostatní schováš co nejdál od podstavce a ošetřenou postavou řežeš do Kangaxxe a snažíš se mu zabránit přejít ten úzký můstek. To je první řešení (často považované za cheat).
Druhé řešení je paladin se Svatým mstitelem, dobře rozprostřená družina a spousta ochranných a rušících kouzel.
Uživatelský avatar
Syneth
Sigilan
Příspěvky: 118
Registrován: 21.10.2006 16:56
Bydliště: Out ov thy sight...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Syneth »

viem ze ochranu pred nemrtvymi ide kupit skoro vsade... kde som bol...
Obrázek
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

Vanda píše:
SlipKnoT píše:To je až tak moc velký sousto? Když na něj pujdu po podtemnu tak už bude v pohodě ne?
Pro tebe bude asi v pohodě, já ho nezvládla. Už jsem si tu načetla, ale pár tipů, tak snad ho teď už dám.
Né, já nejsem zase až tak moc dobrej hráč :-) .
Uživatelský avatar
Datur Barbatus
Sigilan
Příspěvky: 44
Registrován: 17.6.2007 13:38
Bydliště: HK

Příspěvek od Datur Barbatus »

Carlos píše:Úplně nejsnadnější řešení spočívá ve svitku ochrany před nemrtvými (teď nevím, kde ho koupit). Zakouzlíš to na postavu s nejsilnější zbraní, ostatní schováš co nejdál od podstavce a ošetřenou postavou řežeš do Kangaxxe a snažíš se mu zabránit přejít ten úzký můstek. To je první řešení (často považované za cheat).
Druhé řešení je paladin se Svatým mstitelem, dobře rozprostřená družina a spousta ochranných a rušících kouzel.
Já bych to za cheat nepovažoval 8-) ....prostě se to dá koupit a funguje to proti nemrtvejm. Nemužu za to, že Lich je taky nemrtvej.

Osobně jsem na něj šel vždy před tím, než jsem odjel pro Imoen, ale je fakt, že je to masakr. Musel jsem si vždycky ještě dojít pro hůl mágů :lol: a nabrat na tu chvilku Keldorna abych vůbec byl schopnej ho zranit.
"The only thing that stands between YOU and DEATH on the battlefield is the AXE you are wielding in your hands!"
Datur Barbatus
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Jasně, cheat v pravém slova smyslu to není, ale je to pak IMO hrozná nuda. Nicméně každému dle svého gusta.

Je to jako chodit se Shield of Balduran - pokud vás baví chodit doupětem velmi mocné nepřátelské rasy a jen sbírat poklady, zatímco Beholdeři padají k zemi .. je to vaše volba.
Žralok, který štěká, nekouše.
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“