Lichové

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

crom faeyr udela svoje. jinak asi oproti kv. bansi u lichova neni saving throw.
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Keby tam nebol saving throw tak by nastala instant death. ;-) Podľa mňa tam nie je žiadny rozdiel. (ale nechce sa mi to pozerať)
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

CrowX: Přesně tak. Kdyby tam nebylo saving throws, tak by to asi zabilo i lidi před monitorem, tudíž by sem Killdozer už moc věcí nenapsal :lol:

Killdozer: Crom Faeyr je jako zbraň totální shit. Jediný důvod proč ho mít v off-handu je ta síla, jinak po něm neštěkne ani pes.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
dodo
Sigilan
Příspěvky: 230
Registrován: 22.10.2005 16:13
Bydliště: krasna malebna dedinka pod Tatrami, Novosad

Příspěvek od dodo »

sevencreature píše:Crom Faeyr je jako zbraň totální shit. Jediný důvod proč ho mít v off-handu je ta síla, jinak po něm neštěkne ani pes.
tak s timto rozhodne nesuhlasim , sice CromFayer nema nejake take vihodi ako niektore ine zbrane upravene modami (nieco v stile instant kill bez savihg throws), ale to ze ti zvisi silu na 25 je vihoda nadovsetko postacujuca a pre postavu zameranu na jednorucne zbrane je viac nez len uzitocna (stit ti ponukne nizke AC , a bonus za silu od zbrane ti da nizke Thaco ; niieje co riesit proste si tak vitvoris nabuchaneho bojovnika), a rovnako tak aj pre postavi zamerane na boj s dvoma zbranami (bonus na silu je neodcenitelnou vihodou)
http://s6.bitefight.sk/c.php?uid=43240
ale nic to preto aj bezo 100 lastoviciek bude este leto
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

presne, o jedne ruky CF a do druhe CF. a jinak ten instant death na golemy se docela hodi. a taky dava zraneni bleskem a je to +3. takze na demilicha akorat. tupy zbrane mi na nej sly nejlip. a nejlepsi z nich je asi prave CF.
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

tak si rikam, existuje vubec nejaka zena-lich? (lichka)? :-D
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Killdozer píše:tak si rikam, existuje vubec nejaka zena-lich? (lichka)? :-D
Ano, a dokonce ne jen tak ledajaká ;-) Vládkyně githyanki je lich ženského pohlaví.
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Killdozer: A pokud máš komponentu Tactics Lich in the Docks, tak to je taky lich - žena 8-)

Ale jinak je to dost divný dotaz - lich jako lich - stát se jím může každý (no, víte jak to myslím :lol:).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Ave píše:A to opravdu existuje???O té jsem tedy fakt neslyšela :shock:
Jestli to existuje *opravdu*, to už ti neřeknu, klíč do Astrálu jsem totiž ještě nenašel ;-)
Když si tak měsíc dva počkáš, tak o Githyancích a Astrálu bude jeden z dalších článků o sférách, takže tam se o ní něco dozvíš ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Ave
Sigilan
Příspěvky: 1073
Registrován: 30.11.2005 8:04
Bydliště: Chrám Vědění

Příspěvek od Ave »

[přesunuto z tématu "Co se vám na sérii BG nelíbí?" //- yenn]
azbest-Lovec nemrtvych píše:hej, vsak prave preto hovorim ze napodobeninu :lol: :lol: akurat idem prvy raz vylepit palcat nicenia , predtym som o tejto moznosti nevedel cize uvidime, co to narobi s upirmi a podobnou havedou :twisted:
Myslím si že se tu někde i řešilo,že s palcátem ničení jde zabít i demi-lich 8-)
Plá plamen věrné lásky,
prýští slzy a nad hlavou hoří hvězdy
... a pak už nic... a pak už nic...
Uživatelský avatar
Syneth
Sigilan
Příspěvky: 118
Registrován: 21.10.2006 16:56
Bydliště: Out ov thy sight...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Syneth »

neni nejaky mod v bgII ako sa stat lichom?
Obrázek
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Demilich_Rawenn píše:neni nejaky mod v bgII ako sa stat lichom?
áno bol, ale tento mód bol neweidu a jeho inštalácia pozostávala z nakopírovania súborov do určitej zložky. ČI fungoval neviem a kompatibilta bola asi nulová... ak by si ho však chcel aj napriek tomu, tak ho môžem skúsiť pohľadať - možno ho mám... ;-)
Uživatelský avatar
Ave
Sigilan
Příspěvky: 1073
Registrován: 30.11.2005 8:04
Bydliště: Chrám Vědění

Příspěvek od Ave »

Já ten mod zkoušela. Nic moc teda. Když jsem ho chtěla odinstalovat tak to nešlo....musela jsem přeinstalovat celý BG :-?
Plá plamen věrné lásky,
prýští slzy a nad hlavou hoří hvězdy
... a pak už nic... a pak už nic...
Uživatelský avatar
PinHead
Sigilan
Příspěvky: 193
Registrován: 8.1.2007 19:51
Bydliště: pláž v Nikdyzimě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PinHead »

hodně se tu dikutovalo jak na liche, tady je moje zkušenost

dneska se mi podařilo zabít stínového licha ihned po jeho objevení, nakouzlil na sebe všechny jeho ochrany a tak jsem požil sunray schopnost a dostal damage kolem 50 a potom přes 1000! nevím jestli je to bug (asi, co jiného), ale expy normálně přibyly......haluz ;-)
Miluju ŠPENDLÍKY A HLAVY!!!!!!!!!!!
Adun Toridas!
Uživatelský avatar
Edvin
Sigilan
Příspěvky: 188
Registrován: 2.11.2006 8:18
Bydliště: Stín

Příspěvek od Edvin »

Nevím který primitiv by někdy mohl chtít být lichem.

To já si raději zajdu za nějakou tou " trochu " mocnější čarodějkou a slušně ji požádám aby z mého těla odstranila smrtelnost.

Předtím ji ale důrazně upozorním že jestli zapomenu třeba jen jakou mám velikost bot tak ji to bude šeredně mrzet.

Nezdá se vám že ten " naprosto originální a nikdy nikde nepublikovaný " nápad je mnohem lepší řešení než být páchnoucím nemrtvým ?
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“