Jak dlouho vydržíte u BG?

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Jak dlouho vydržíte u BG?

ani ne 1 hodinu
2
2%
tak 2 h
9
11%
3 h mam dost
16
20%
vic jak 6 h
25
31%
nekdy 10 h
29
36%
 
Celkem hlasů: 81

Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

Adieu píše:Pokud někdo přežije těch 76 hodin, tak ať sem napíše a nejlíp i pošle fotku, protože by mě fakt zajímalo, jak pak bude dotyčný vypadat. :-)
Pokud vím, svého času vyšlo v LEVELu téma věnující se takovýmto následkům. Jmenovalo se to tuším "Jak fungovat po propařené moci", takže v trochu menším měřítku - ale ty rady by se daly použít i tady. Takže ve stručnosti: deodorant + tmavé sluneční brýle + energodrinky, kofein + odpovídání naučenými frázemi ("už to tak bylo", "jistě, máš úplnou pravdu", "udělal jsem to už včera", "taky tě mám rád" a pod ;-) ) Vcelku tohle funguje spolehlivě i v jiných situacích, např. v pondělí ráno nebo před nedělním slavnostním obědem ve společnosti příbuzných 8-)
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Geralt: jj ten článek byl skvělý :-D (bylo to v první polovině roku 2000, v dalším Levelu vyšel jako originálka Fallout 2 - to je pamět co :lol: )
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

AlieN píše:Geralt: jj ten článek byl skvělý :-D (bylo to v první polovině roku 2000, v dalším Levelu vyšel jako originálka Fallout 2 - to je pamět co :lol: )
Dobrá paměť 8-) tehdejší LEVELy se zapomenout nedají...ach kde ty loňské sněhy jsou :cry:
Uživatelský avatar
michy
Šifrovač
Příspěvky: 354
Registrován: 11.2.2006 15:59
Bydliště: Tam kde jsou holky :-)

Příspěvek od michy »

rekord je něco kolem cca 115 hodin,už je to pár let co padl, aspoň myslim
Ježíš přichází, tvař se že pracuješ.

Koukněte sem jen na vlastní nebezpečí!
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

michy píše:rekord je něco kolem cca 115 hodin
K čemu to je dobré? :think:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

sevencreature píše:K čemu to je dobré? :think:
Copak někdo hraje hry pro zábavu, zážitky a vůbec aby si to užil? Ale kde, o tom to vůbec nejni. Co na tom, že Tě to nebaví a od 30té hodiny už se soustředíš jen na to, aby ses udržel aspoň trochu při vědomí. Důležité je, že si dokážeš na naprosto bezvýznamné a zbytečné věci, že jsi KING a nejlépe, když to dokážeš ještě všem těm usoplencům okolo. O tom je hraní!
(A nebo tomu možná nerozumím.) :lol:
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

mno...hraji zásadně, jen když mě to baví, ale to pak, když mě nová hra vtáhne....no....den i noc přestávají platit...čas je mimo prostor...bohužel co chodím do práce používám všechny dostupné prostředky které vrací do reality... 8-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

Když ho hraju s někym po síti tak socela dlouho kolem 16 hodin a druhý den znova (max.3 dny). Ale sám dříve tak kolem 2-6 hodin, ale teď když příjdu ve 3 hodiny z práce tak 1-3 hodiny.
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“