Technické problémy

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

the_Farmer: Zadání chybové zprávy do Google přineslo mimo jiného tento výsledek: http://www.gog.com/forum/baldurs_gate_s ... blem/post4
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
resolut
Sigilan
Příspěvky: 1
Registrován: 21.6.2013 20:08

Re: Technické problémy

Příspěvek od resolut »

prosím vás chcem sa iba spýtať na jednu vec, kúpil som BG2 na GOG nainštaloval som ju a chcel som tam hodiť češtinu ale bohužiaľ tá sa nedá na verziu nainštalovať, vedel by niekto upraviť tú češtinu aby to fungovalo?
Uživatelský avatar
Velehal
Sigilan
Příspěvky: 307
Registrován: 28.9.2005 15:47

Re: Technické problémy

Příspěvek od Velehal »

Mám problém při vstupu Crooked Crane. Hra mi spande a napíše se: An assertion failed in CGameArea.coo at line number 5504. Reinstalace nepomohla: Netušíte jak to řešit? Děkuji
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Technické problémy

Příspěvek od PostTrauma »

Pokud používáš mody, může to být jedním z nich. Pak je asi chybný soubor modu a reinstalace nepomůže (to se mi, bohužel, stalo dostkrát). Pokud máš čistou instalaci s patchem a nikdy dřív ti to nedělalo, tak možná nějaká změna nastavení v systému, nevím.

Každopádně jestli CGameArea.coo má být ten soubor, tak mi to přijde divné, protože připony coo jsem si v souborech BG2 nikdy nevšiml a ani ten název nezní tak, jak se jmenují soubory lokací běžně. Leda by to byl nějaký obecný soubor, který má na starosti načítání lokací. Jestli ale někde existuje, můžeš si od někoho zkusit sehnat funkční a nahradit ten svůj. Taky ale může být součástí třeba exe souboru.

EDIT: Pokud ti to píše CGameArea.cpp, tak se můžeš podívat na tyhle fóra a vyřešit svůj problém. Pravděpodobně je to mody.
Sorcerer's Place
Spellhold Studios
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Honzik
Sigilan
Příspěvky: 1
Registrován: 25.7.2020 16:18

Re: Technické problémy

Příspěvek od Honzik »

Ahoj, po hodně dlouhé době jsem nainstaloval BG2, nyní již na nový PC s win10, a když chci exporotvat postavu/y, tak mi to většinou spadne s následující chybou:
Microsoft Visual C++ Runtime Library
Runtime error!
Progrm:C:/Program files (x86)/Black Isle/BGII/BG main.exe
abnormal program termination

Poradíte mi, prosím, co s tím? Kde je chyba?

Díky. :)
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“