Otázky k modům

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Uživatelský avatar
Swashbuckler
Sigilan
Příspěvky: 181
Registrován: 29.9.2005 12:14

Příspěvek od Swashbuckler »

Velehal: Jo tak, no mě to přijde v pohodě, nic extreme powerfull. Uvítal bych i více kombinací a třeba jako v NWN: HoU nebo DS2 - magické vylepšování zbraní, apd bez ohledu o jakou zbraň se jedná. A když je to od Weimera, proč ne. Obvzlášťe Gloves of the Master Thief se mi zamlouvají. :twisted:

MCZ: No hodně jsem o tom přemýšlel, ale nakonec jsem se rozhodl, že ne.
http://www.walla.com (log: Findecano / pas: Tasartir)
Inbox/Comics
Aktuality: Omrkněte to 18.
baladin
Sigilan
Příspěvky: 8
Registrován: 8.10.2005 20:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od baladin »

ahoj lidi, zkouseli jste nekdy kombinace tactics a improved bottles? netluce se to? if ano, co je podle vas lepsi? dekuju
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Ja som mal oba a išlo to v pohode - až na rakshashas - ich AI bola trošku rozhodená - ale neviem, čím to bolo spôsobené, pretože som mal nainštalované aj veci upravené AI - inak lepší je jednoznačne Tactics.
There is a limit to stupidity.
182
baladin
Sigilan
Příspěvky: 8
Registrován: 8.10.2005 20:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od baladin »

hmm, dekuju.
tactics meni i expy za kill, nebo jen jsou potvory tezsi?
d.
Uživatelský avatar
Eowaraldor
Lim-Lim
Příspěvky: 42
Registrován: 9.10.2005 17:18
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Eowaraldor »

baladin píše:hmm, dekuju.
tactics meni i expy za kill, nebo jen jsou potvory tezsi?
d.
No jestli si to pamatuju správně tak je jich spíš ve většině případů víc. Ale některý sou teda aj těžší, ale myslím, že xp zůstávají stejný.
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Razfallow »

Demon a spol. se v přízemí objeví vždy.
S Kettou a Sionem bojuješ nahoře?

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Uživatelský avatar
Syf
Sigilan
Příspěvky: 237
Registrován: 3.10.2005 15:42
Bydliště: Trademeet Crypt
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Syf »

Mám nainstalováno víc modů, tak bych se chtěl zeptat, jestli netušíte z čeho jsou násl. kompnenty:
1.Nějakej generál(se jmenoval asi Chang) před Firkraagovym doupětem se cca 3 trpaslíkama...u sebe hrozně OP předměty(Green dragons armor a sword)(zbaběle, ale bez problému)
2.Drak se jménem Stín ve stokách pod čelenkou, jak je ten minotaur.(to nebyl problém)
3.Nějaký stíny, stínový válečníci, větší vlkodlak...to jsou jen názvy, ale schopnosti jsou úplně jinde(jeden vypadá jak šouravá hromada), který se teleportujou ke mně v 6. kapitole když vlezu na Waukeninu promenádu.(první rundu sem s problémama dal, ale pak hned se objevili další, z nich 3 vypadali jak adam. golem, pro změnu se jmenovali Stín a každej v řetězovce Witling...sem se rozletěl...load :-x )
Jo a eště jestli mi někdo poradí jak na Firkraaga z (asi) imp. battles(venku)?? Time stop se mu nahodí hned(sesílá snad s trvalou altracitou a jak kdyby nosil 3 róby Vecny :roll: ) a to vážně snad nejde přežít :cry:
Pls help, já coby Inkvizitor bych ten Carsák fakt využil :roll: ...
Which is worse - the sleep which never ends or that which never comes?
Uživatelský avatar
Wendeee
Sigilan
Příspěvky: 266
Registrován: 2.10.2005 9:05
Bydliště: Taboard/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendeee »

Hledal sem mod Multiple Stronghold, našel sem, ale je to neweidu verze, a všechny ty pevnosti bych v tom modu dostal já... Mám ale pocit že sem čet něco o modu, ve kterym by měly ty pevnosti dostávat členové mý družiny, a nevim kde ho najít... Existuje to vůbec???:) Nebyla to nějaká morgánafata když sem to viděl???
Peace on you too you son of a beach!!:-P
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Razfallow »

Wendeee píše:Hledal sem mod Multiple Stronghold, našel sem, ale je to neweidu verze, a všechny ty pevnosti bych v tom modu dostal já... Mám ale pocit že sem čet něco o modu, ve kterym by měly ty pevnosti dostávat členové mý družiny, a nevim kde ho najít... Existuje to vůbec???:) Nebyla to nějaká morgánafata když sem to viděl???
Mod ve výstavbě http://www.gibberlings3.net/npcstronghold/index.php

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Ked xcem nainstalovat UB v cestine, vzdy mi to napise Fatal error- invalid character ý... co s tym???
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Velehal
Sigilan
Příspěvky: 307
Registrován: 28.9.2005 15:47

Příspěvek od Velehal »

Dotaz. Šlo by nějak zařídit toto: instalovat komponent Tacticu Smarter mages, tedy aby mágové měli lépe namemorovaná kouzla apod., ale aby přitom neměli automaticky nahozené všechny dostupné ochrany?
(Nebo nechce někdo vytvořit mod, který by modifikoval kouzla a jejich užívání u všech nepřátelských mágů ve hře...??? Ale to chci moc, že.)
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Razfallow »

Nešlo.

Uvažoval jsem o tom, taky se mi moc tato část Tactics nelíbí(na co je např. Ribaldovi takové množství ochran).

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Problem- mam UB v anglictine, a ked som vosiel do vzdusnej sfery, Chloe mi zacala nieco splietat s booom. Lenze ona ma mat "cierne" rozhovory (mala aj cierny zivotopis), a ked som ju preinstaloval, v zivotopise mala jednu nezmyselnu vetu. Btw ked som ju preinstalovaval, tak mi najskou odinstalovalo a potom nainstalovalo vsetky mody- je to v poriadku?
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Razfallow »

Elessar píše:Problem- mam UB v anglictine, a ked som vosiel do vzdusnej sfery, Chloe mi zacala nieco splietat s booom. Lenze ona ma mat "cierne" rozhovory (mala aj cierny zivotopis), a ked som ju preinstaloval, v zivotopise mala jednu nezmyselnu vetu. Btw ked som ju preinstalovaval, tak mi najskou odinstalovalo a potom nainstalovalo vsetky mody- je to v poriadku?
Je to v pořádku.

Co takhle odinstalovat a nainstalovat jako poslední?

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Uživatelský avatar
Landor
Šifrovač
Příspěvky: 554
Registrován: 27.9.2005 10:38
Bydliště: Astral Plane

Příspěvek od Landor »

Spell50 mi i "prodlouží" přidávání kouzel při každém levelu nebo je jenom na dmg? Tj. na tohle musim mit 50th level rules, nebo je to v tom nějak integrované?
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“