Otázky k modům

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Uživatelský avatar
Velehal
Sigilan
Příspěvky: 307
Registrován: 28.9.2005 15:47

Re: Otázky k modům

Příspěvek od Velehal »

Hráli jste někdo ten mod co přidává Kivana a jeho manželku Deherianu. Protože když jsem jí nechal vyvovolat, měla 89 000 exp. Ne že by mě to nějak vadilo, ale jde o její bezpečnost, jak má přežít Tactic souboj s Irenicem? Ochrany on umí rušit a i když bude utíkat tam kde se nebojuje, on se teleportuje a nějaké Strašlivé vadnutí nebo Fireball jí určitě zasáhne. A to nepřežije.
Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: Otázky k modům

Příspěvek od Field Mouse »

nehrál jsem, ale pokud jde o damage kouzla, co takhle jí dát sahuaginský plášť a pár předmětů ochrany na zlepšení záchranných hodů pro případné zabíjecí kouzla?
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Otázky k modům

Příspěvek od Tarreb »

Hrál jsete někdo Classic Adventures? Nemáte s tím nějaké zkušenosti? Stojí za stáhnutí? A tak podobně.
Uživatelský avatar
Kalach
Sigilan
Příspěvky: 191
Registrován: 30.1.2007 14:42

Re: Otázky k modům

Příspěvek od Kalach »

Pozdravujem vsetkych...Dlho som nehral Baldur's Gate a teraz som dostal na to zrovna vacsiu chut..Len potreboval by som poradit, kedze si chcem Baldur's Gate uzit v plnej parade niake dobre mody, kedze ja uz nemam prehlad, o modoch a ktore su fajn..

Chcem hrat BGT s cestinou a k tomu niake mody..Aby som mohol s postavami s ktorymi skoncim BG I prejst plynule do BG II az po Throne of Bhaal..Viem ze ked som hraval, tak som instaloval k BGT aj niaky NPC romance, Tactics.. Dalej by som sa chcel spytat na niaky vylepsujuci mod, ktori vylepsuje BG, tusim nieco ako divine remix.. Alebo niake fixpacky? A ak niekto vie o niakom mode, na kuzla ktori umoznuje napriklad ( carovanie v zbroji, mozno niake nove kuzla a zlepsovanie kuziel az do levelu 50) tak budem moc vdacny...:) Prosim vas poradte niake odporucania na takyto styl ...:P Dakujem.
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Otázky k modům

Příspěvek od PostTrauma »

No, jestli si chceš zahrát BGT v češtině, tak budeš muset přeze mě : ) Pošli mi svůj mail a já ti pošlu češtinu. Ale je tam pár problémů, které nevím, čím jsou způsobeny (nic vážného).

Já teď hraju BGT s mody:
BG2Fixpack
ToBFixpack
BGTTweaks
aTweaks
BG2Tweaks
BG1NPCProject
D0QuestPack
BG Mini-Quests and Encounters
BG1 Unfinished Business
BG2 UB
BG1GUI
IEPBanters

A ještě si možná přidám ten Divine Remix, když o tom tak mluvíš. Jen nevím, jestli je kompatibilní.

Spell50 jsem zkoušel jednou, ale pak mi to přišlo zbytečné.

Každopádně ne všechny mody jsou v češtině, takže tam budeš mít i trochu anglického textu (hlavně z quest packů a NPCProjectu).

Btw nezkoušeli jste někdo s BGT FinnJo's Subrace Mod?

EDIT: Mno, když už jsem byl v tom, přidal jsem si Divine Remix, Oversight, Rogue Rebalancing a Refinements : )
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Uživatelský avatar
Kalach
Sigilan
Příspěvky: 191
Registrován: 30.1.2007 14:42

Re: Otázky k modům

Příspěvek od Kalach »

Preco cez teba? Myslim ze viem ako tu cestinu rozbehnut, uz som to tak hral, dufam ze som to nezabudol.. :D

Aky je rozdiel medzi fixpackom a tweakpackom?
A mozes mi prosim ta povedat nieco blizsie o tom spell 50? Ako sa to konkretne prejavuje?? A nie je niekde niaky zoznam pre BGT kde je vypisane ktore mody s BGT su kompatibilne? :P Dik.
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Otázky k modům

Příspěvek od PostTrauma »

To jsi ale hrál s češtinami do jednotlivých BG, takže ti tam zůstaly nepřeložené kusy, které BGT přidával nebo měnil. Já a Lyrick jsme přeložili BGT, zatím je to ve fázi testování.

Fixpack opravuje chyby - je to neoficiální patch. Tweaks mění obsah a pravidla.

Spell50 by měl prodloužit tabulky kouzel až do levelu 50. Teď efekty kouzel končí na levelu 20. Tudíž kouzla, která dřív trvala kolo/úroveň nebo dělala zranění/úroveň, se nepřestanou zlepšovat na 20. levelu a pokračují dál.

BGT kompatibilita
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Uživatelský avatar
Kalach
Sigilan
Příspěvky: 191
Registrován: 30.1.2007 14:42

Re: Otázky k modům

Příspěvek od Kalach »

Hmm aha..A kedy to vyzera ze to bude dokoncene ?
Fixpack sa teda oplati instalovat tiez vsak ?
A ten spell 50 je teda dobra vec..Take nieco sa mi lubi...Len mozno este niaky mod na rozsirenie kuziel v hre ak je..:)
A dik za info...:)
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Otázky k modům

Příspěvek od PostTrauma »

Dokončené to je, s výjimkou readme. Jen je třeba otestovat a pořešit bugy.

Fixpack se vyplatí, akorát upravuje české texty.

Kdyžtak tady je seznam modů týkajících se kouzel.
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
netlink
Sigilan
Příspěvky: 1
Registrován: 19.4.2010 18:54

Re: Otázky k modům

Příspěvek od netlink »

Tak jsem zakoupil Score, (s přílohou :dancing: ) a chtěl bych se zeptat jestli na TuTu funguje čeština?
Hledáte : škoda octavia, autobazar, vw golf, škoda - Vše naleznete na portálu www.aaauto.cz
Miros
Sigilan
Příspěvky: 75
Registrován: 25.11.2008 16:13

Re: Otázky k modům

Příspěvek od Miros »

Na TuTu bohužel čeština nefunguje. Můžeš zkusit výše zmínený BGT, který ti taky převede BG1 na grafiku BG2. A díky sigilu je i čeština ;-)
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Otázky k modům

Příspěvek od Tarreb »

Ehm, na TuTu myslím funguje... nefunguje pouze na EasyTuTu.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Otázky k modům

Příspěvek od Jab »

Nejde ani na tutu. Dá se to nějak udělat asi ale. Do budoucna chceme popřemýšlet jak...
Uživatelský avatar
Thanes
Sigilan
Příspěvky: 101
Registrován: 20.3.2006 15:58
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Otázky k modům

Příspěvek od Thanes »

Čau, neexistuje nějaký mód, který by po zabití charname neukončil hru? Dal třeba 5 minut na oživení nebo tak... Je to hrozně iritující jak ho musim pořád bránit :-D
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Otázky k modům

Příspěvek od Tarreb »

Ne, nexistuje.
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“