BG1: TuTu

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Izbar
Sigilan
Příspěvky: 3
Registrován: 12.2.2009 12:10

Re: BG1: TuTu

Příspěvek od Izbar »

Zdravím.
Mám problém s instalací tutufix 18. Všechno vypadá správně nainstalováno, dialog i chitin jsou v obou složkách, ale když se pokouším o instalaci tutufixu tak mi to nakonec hodí

ERROR locating resource for 'COPY'
resource [_GENTHO.CRE] not found in KEY file:
[./chitin.key]
Stopping installation because of error.


Mám českou verzi BG1 i s ToTSC. Byl by někdo tak hodnej a poradil mi, co s tím? Dík.
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Re: BG1: TuTu

Příspěvek od Razfallow »

Spouštíš to ve adresáři BG2?

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Izbar
Sigilan
Příspěvky: 3
Registrován: 12.2.2009 12:10

Re: BG1: TuTu

Příspěvek od Izbar »

setup-tutufix.exe spouštím přímo z toho adresáře no. Jinde by mě to nenechalo.

edit: Když jsem to teď zkoušel přeskakovat a proběhnout jen ty části patchů, který fungujou, tak jede všechno kromě těch dvou prvních (Core Bugfixes a Organized Journal Entries).
Izbar
Sigilan
Příspěvky: 3
Registrován: 12.2.2009 12:10

Re: BG1: TuTu

Příspěvek od Izbar »

Hm. Tak nejdřív mi to zas tak nevadilo, že ten tutufix nejede. Ale pak, když jsem vzal do party novou postavu se ta postava pohabovala o hodně pomalejc, než ostatní. Takže jsem se rozhodl pro reinstalaci a teď mám terpv vážnej problém. Mám za to, že jsem to nainstaloval úplně stejně, jako minule a nahrál jsem savy z minula. Všechno bylo stejně, ale když kliknu na nějakou postavu (kromě té mojí, ta je v pohodě), tak mluví úplně špatně nastaveným hlasem a ještě vyhodí nějakou naprosto nesmyslnou hlášku, patřící očividně úplně někomu jinýmu :(. Jsem někde za půlkou hry, takže mě to dost mrzí, protože hrát s Imoen, které mluví jako Minsc je nad moje psychický možnosti... Dík za každou radu, už jsem to instaloval 3x a pořád nic, jenom maj třeba ty hlasy a hlášky jinak zpřeházený...

edit: Neexistuje třeba nějakej add-on, nebo postup, jak změnit zvuky konkrétních npc?
Bozetech
Sigilan
Příspěvky: 5
Registrován: 26.12.2005 18:24

Limit zkušeností v BG1tutu

Příspěvek od Bozetech »

Ahoj
Mám prosbu. Mám nainstalováno BG1tutu a běží bez problémů. Chci se jen zeptat jestli je tam zrušen limit zkušeností a jestli ne tak jakým modem ho mám zrušit. Díky moc.
Uživatelský avatar
Dreamer
Sigilan
Příspěvky: 6
Registrován: 10.2.2010 18:55
Bydliště: Podkrušnohoří
Kontaktovat uživatele:

Re: BG1: TuTu

Příspěvek od Dreamer »

Ahoj, doufám, že už se to někde neřešilo, navzdory tomu, že Search nic nenašel.

Nainstaloval jsem Tutu (normální, ne Easy Tutu, rád bych hrál s češtinou) všechno proběhlo bez chyb. Pak jsem nainstaloval widescreen mod, také bez chyb. Hra běží v pořádku, měl jsem zatím jen jeden crash před chrámem u hostince Přátelská náruč. Bohužel i přesto, že mám tutufix, se mi zobrazuje voda zeleně, což bych překousl, ale mám rozbitý deník. Příběhové záznamy se ukládají bez chyby, ale úkoly nejsou vidět. Mám tam jen prázdné místo a nic víc.
Do not be afraid of going slowly. Be only afraid of standing still.
Uživatelský avatar
Dreamer
Sigilan
Příspěvky: 6
Registrován: 10.2.2010 18:55
Bydliště: Podkrušnohoří
Kontaktovat uživatele:

Re: BG1: TuTu

Příspěvek od Dreamer »

Tak oprava. Deník už funguje. Nějak se mi to spravilo samo, asi kouzlo nebo co. Bohužel jen ta voda je pořád zelená a žádný fix nepomohl. :cry:
Do not be afraid of going slowly. Be only afraid of standing still.
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: BG1: TuTu

Příspěvek od Tarreb »

SKUTEČNĚ jsi instaloval degreenefer do té složky ve které máš tutu? Bez nějaké chybové hlášky? Mě se to taky povedlo asi až na 2hý pokus.
Uživatelský avatar
Dreamer
Sigilan
Příspěvky: 6
Registrován: 10.2.2010 18:55
Bydliště: Podkrušnohoří
Kontaktovat uživatele:

Re: BG1: TuTu

Příspěvek od Dreamer »

Ať to plácnu kamkoliv, tak to nejede. Problém bude to, že to je EasyTutu degreenifier a já mám klasické Tutu kvůli češtině. A v Tutufixu v18 oprava zelené vody chybí a starší fix, kde by podle Pocket Plane fóra ta oprava být měla, zase nemůžu sehnat.
Do not be afraid of going slowly. Be only afraid of standing still.
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: BG1: TuTu

Příspěvek od Tarreb »

Tak sy zvykej :-) zelená voda vypadá mysticky ;-)
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: BG1: TuTu

Příspěvek od PostTrauma »

A u nás to není až tak vzácný jev, i když většinou je pořád ještě hnědá : ) A třeba v Norsku mají vodu tyrkysovou.
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: BG1: TuTu

Příspěvek od Tarreb »

A u dědečka na chalupě je vodička krásně červeno oranžová. Při těch sračkách co do ní hází není divu. Za chvíli to způsobí mutace místních pulců :twisted: Btw vsadím se, že kdyby ta voda byla v základu tutu modrá, tak by se našel nějaký pilný modder, který by ji přebarvil na zeleno ;-)
Uživatelský avatar
Dreamer
Sigilan
Příspěvky: 6
Registrován: 10.2.2010 18:55
Bydliště: Podkrušnohoří
Kontaktovat uživatele:

Re: BG1: TuTu

Příspěvek od Dreamer »

Vy si ze mě děláte prdel, ale já bych ji rád modrou. :D
Do not be afraid of going slowly. Be only afraid of standing still.
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: BG1: TuTu

Příspěvek od Tarreb »

Tak si nainstaluj ten degreenefer znova! A znova! A znova! Dokud to nepůjde! Trpělivost je největší ctností muže a ono to jednou vyjde!
Uživatelský avatar
Oggrim
Sigilan
Příspěvky: 13
Registrován: 9.11.2006 18:22
Kontaktovat uživatele:

Re: BG1: TuTu

Příspěvek od Oggrim »

Zdárec, mám otázečku .. instaloval sem si Tutu, podle návodu co tu máte. Ale když sem spustil BG1tutu.exe .. tak se nic nestalo .. pokracoval sem dál a když spustím hru, jak mám .. tak mi to nezačíná od BG 1, ale od BG 2. Táákže se mi asi nenaisntalovalo to tutu, a nejde to ... nevíte co s tím?
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“