Bard a jeho družina

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Velehal: Jj, já vím - ten opasek na začátku dávám díky tomu obvykle něokmu jinému (Jaheira, Keldorn). Ale ke konci mám stejně ten co sílu nastaví na 22 :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Sniper
Sigilan
Příspěvky: 85
Registrován: 9.2.2006 9:22

Příspěvek od Sniper »

No treba ten pasek v trhove jak dava 50% res. na vadnuti a takovy veci se docela hodi
Uživatelský avatar
Sniper
Sigilan
Příspěvky: 85
Registrován: 9.2.2006 9:22

Příspěvek od Sniper »

No a nevite, jakou partu k nemu? je neutral good
Uživatelský avatar
Assassin
Lim-Lim
Příspěvky: 254
Registrován: 30.1.2006 21:32
Bydliště: Cech zlodějů

Příspěvek od Assassin »

Sniper: Jan, Anomen, Keldorn, Minsc, Valygar
Zlodějovou školou je sám život. Hřbitovy jsou plné těch, kteří propadli u zkoušek.
Obrázek
Uživatelský avatar
punkejt
Sigilan
Příspěvky: 13
Registrován: 29.1.2006 23:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od punkejt »

Sniper:
BG I: Imoen, Branwen, Kivan, Minsc, Dynaheir/Xan
BGII: Valygar, Jan/Imoen, Jaheira, Nalia, Keldorn/Minsc/Anomen (podle vkusu :-) )

Toliko můj názor.
Uživatelský avatar
Sniper
Sigilan
Příspěvky: 85
Registrován: 9.2.2006 9:22

Příspěvek od Sniper »

To assasin: nechybi tam mag?
To punkejt: no chtel jsem si to dat takhle, ale napadlo me co: jaheira, khalid, mincs,dynaheir a imoen?
Uživatelský avatar
Assassin
Lim-Lim
Příspěvky: 254
Registrován: 30.1.2006 21:32
Bydliště: Cech zlodějů

Příspěvek od Assassin »

Sniper: Jan je iluzionista a ostatní kouzla obstaráš ty.
Zlodějovou školou je sám život. Hřbitovy jsou plné těch, kteří propadli u zkoušek.
Obrázek
Uživatelský avatar
punkejt
Sigilan
Příspěvky: 13
Registrován: 29.1.2006 23:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od punkejt »

Sniper: Kivan je podle mě největší nabušenec z celý BG I, S Dlouhym lukem zručnosti (bandit camp) je ve střelbě naprosto nepřekonatelnej. Ke konci hry dosáhne THAC0 klidně i 3, což je v jedničce fakt nářez. Hide in shadows taky neni k zahození. Hodí se to na vyprovokovávání (akorát musíš mít po ruce nějakou nekovovou zbroj). Já bych si Kivana nikdy neodpustil, ať hraju BG I za jakýkoli přesvědčení, tak tenhle týpek mi v partě nemůže chybět. A se Spider's bane se taky dokáže slušně ohnat, když jde na blízko.
A jinak mi přijde, že ti tam chybí cleric, protože vyvolávání nemrtvých je v BG I dost silná věc. Navíc já radši používám dva lidi, co zvládaj heal, protože pak nemusim tolik odpočívat.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Takže můj tip na partu s dobrým přesvědčením a z RP hlediska pro

BG I: Bard (kuše) Ajantis (nárazník) + Minsc (obouruční meč, popřípadě luk) + Branwen (prak, popřípadě štít a kladivo) + Coran (než ho získám, tak Imoen) (luk) + Dynaheir (prak)

BG II: Bard + Jaheira (nárazník) + Minsc (obouručák, popř. luk) + Yoshimo (později vyměním za Imoen) (luk, 2 katany) + Jan (kuše) + Aerie (prak)
Naposledy upravil(a) Ajantis dne 9.2.2006 15:27, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Sniper
Sigilan
Příspěvky: 85
Registrován: 9.2.2006 9:22

Příspěvek od Sniper »

Tak už se nějak dohodněte:-)
Uživatelský avatar
punkejt
Sigilan
Příspěvky: 13
Registrován: 29.1.2006 23:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od punkejt »

Sniper: Tak si třeba taky vyber, která postava je ti sympatičtější. Dostals naše návrhy a jak sis sám všiml, tak je to i otázka sympatizace s jednotlivýma NPC...
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Sniper: Tak si vymysli svoji, to je RP přístup ;-) My jen píšeme, co se líbí nám, na tom se těžko shodneme :-)
Uživatelský avatar
Sniper
Sigilan
Příspěvky: 85
Registrován: 9.2.2006 9:22

Příspěvek od Sniper »

No asi si dam minsc+dynaheir+branwen+kivan+imoen(mozna coran:-) )
Uživatelský avatar
Assassin
Lim-Lim
Příspěvky: 254
Registrován: 30.1.2006 21:32
Bydliště: Cech zlodějů

Příspěvek od Assassin »

Sniper: Já BG1 nemám, ale četl jsem, že je tam dobrá skupina Imoen, Khalid, Jaheira, Kivan a Ajantis
Zlodějovou školou je sám život. Hřbitovy jsou plné těch, kteří propadli u zkoušek.
Obrázek
Valgard
Sigilan
Příspěvky: 238
Registrován: 14.10.2005 14:58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valgard »

Podľa mňa najuniverzálnejšia parta je : Khalid, Jaheira, Minsc, Dynaheir, Imoen + charname. Ako charname si možeš vybrať hocičo, čo ti vyhovuje, pretože už máš v parte 2 skvelých bojovníkov, dobrého mága, super zlodeja a aj slabšieho liečiteľa. Navyše sa dajú nabrať veľmi skoro. S touto partou sa mi hralo najlepšie a dohral som to s ňou viackrát za rozne povolania.

Coran je možno dobrý lukostrelec, ale mizerný zlodej. Hneď na ďalšej mape je pár pastí, ktoré nedokáže nájsť. Ja som ho mal len chvíľu na skúšku.

Dvojku som poslednakrát dohral v zložení : Charname - Paladin (Undead slayer), Minsc, Jaheira, Anomen, Imoen (dovtedy Jan), Aerie a musím povedať, že sa mi s ňou hralo fakt super. Akurát pre mňa vyvážená.

Tebe by som odporúčal asi vyhodiť Anomena, alebo Aerie a nabrať Keldorna.
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“