Chyby, problémy a jejich řešení

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Nishruu pouze "vysaje" náplně z předmětů, které je obsahují. Jo a taky naučená kouzla z paměti (ale to je myslím obecně známé).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
SiNuHeT
Sigilan
Příspěvky: 544
Registrován: 30.9.2005 22:28
Bydliště: Lihový doom

Příspěvek od SiNuHeT »

Assassin: mně se to vcelku pravidelně stávalo v "katanovém domě" v chrámové čtvrti, v přízemí s démonem a džinem (nebo ifrítem?)
Jsi-li něčím nesmírně roztrpčen nebo zkrušen, pak se rozpomeň, že lidský život je mžik a že všichni co nevidět odejdeme.
-Marcus Aurelius
Uživatelský avatar
Assassin
Lim-Lim
Příspěvky: 254
Registrován: 30.1.2006 21:32
Bydliště: Cech zlodějů

Příspěvek od Assassin »

Nemůže to být nějakej bug jen nějaké verze?
Zlodějovou školou je sám život. Hřbitovy jsou plné těch, kteří propadli u zkoušek.
Obrázek
Uživatelský avatar
bruanitos
Sigilan
Příspěvky: 11
Registrován: 26.4.2006 23:33

Příspěvek od bruanitos »

Zdravím,
mám drobný problém, potřeboval bych prosím vědět jak se cheatem v bg1 dostanu z 1. části cloackwoodu rovnou do 3. hraju totiž přes Tutu a když chci vejít do 2. části hra mi nemilosrdně spadne, přijdu sice o mé oblíbené pavoučí doupě :(, ale lepší než reinstal.
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

bruanitos: řešení od Raze zde ;-)
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
bruanitos
Sigilan
Příspěvky: 11
Registrován: 26.4.2006 23:33

Příspěvek od bruanitos »

bruanitos: řešení od Raze zde ;-)
dík moc, takhle luxusně naservírované a dokonce budu moct i vybít pavoučky a vzít si spider's bane :-D
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Chyba -1610

Příspěvek od Yachiko »

Po dlhej dobe som sa rozhodol, že si opäť nainštalujem BG2. Najmä vďaka tomu, že nemám čo hrať.

Zahájil som inštaláciu presne ako vždy. Nastavil som typ: plná a tiež folder. Potom sa mal začať samotný proces inštalovania. Namiesto toho som však len dostal hlášku "Chyba -1610. Konfiguračné údaje pre tento produkt sú poškodené. Obráťte sa na technika." Po odkliknutí "OK" sa inštalácia ukončí... samozrejme neviem čo mám ďalej robiť. Neviete mi neikto pomôcť?
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Na nete som našiel nejaké chabé pokyny k riešeniu tohto problému... nemohli by ste mi niekto poslať setup.exe z prvého CD od BG2?
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

nuke: Ďakujem... potom dám vedieť, či to funguje... ale moc v to nedúfam...

EDIT: Hmm... fajn... takže to čo som chcel spraviť nefunguje. Nemáte niekto ešte nejakú radu?
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Yachiko : Čo presne má tá chyba robiť ? Nechce sa mi to hladať ...
Uživatelský avatar
Landor
Šifrovač
Příspěvky: 554
Registrován: 27.9.2005 10:38
Bydliště: Astral Plane

Příspěvek od Landor »

Jde ti zkopírovat cd na disk? zkus to zkopírovat a zpustit tu instalaci z tama.. :think:
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Landor: To som skúšal... aj s tým nuke-ovým setupom... nešlo to... :-?

nuke:
www.bluebeam.com píše:Error 1610: Configuration data is corrupt.
- or -
Error 1610: The configuration data for this product is corrupt. Contact your support personnel.

Solution:

This is a Microsoft Windows Installer initialization error message that occurs when launching a corrupt Windows Installer-based package. This corruption can be caused by authoring errors in the setup itself, a virus, insufficient disk space when the setup was built or other reasons.

1. If the installation file is located on the network, copy the file to a local hard drive.
2. Check the file size of the installation file. The installation file may not have downloaded completely or there was an error during the download. See http://www.bluebeam.com/web03/support/ to find the file sizes of the latest releases.
3. Contact Bluebeam support if the problem continues. Please include the version of Windows you are running and the version of Bluebeam you are installing.
Vieš mi poradiť čo s tým? :think:
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Yachiko : Takéto dačo sa mi stávalo, keď som nestiahol celý súbor a aj tak ho chcel spustiť... To v podstate aj píšu. Prečo to tebe robí z normálneho inštalačného setupu netuším, ale skúsil by som celé CD skopírovať do nejakého adresára na hdd. Potom budeme možno múdrejší. Tj nasleduj Landorovu radu. Ak sa ti dačo neskopíruje, tak ti to prípadne uploadnem.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

nuke: Však to som aj spravil... nešlo to však spustiť -> error at IKernel driver, alebo niečo také mi to vypisovalo... :-?

BTW nuke: Aké BG máš? Platinovku od CD Projektu? Lebo ja som to skúšal spustiť len s tým Tvojím setupom...
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“