True Role-playing v Infinity hrách

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Taky to mám podobně. Za vyslovený parchanty se mi hraje těžko... Sice nejsem zrovna charakter, ale zas taková svině taky ne... Obvykle mi nejlíp vyhovuje něco na způsob "chaotic good".

A je fakt, že než se vůbec odhodlám hrát třeba za zlou postavu, musím tu hru mít zfouknutou už minimálně pětkrát (pokud mě baví).
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Jj, chaotic good na me taky sedi.
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

necrotising_ píše:Jj, chaotic good na me taky sedi.
Ono to IMHO sedí na značný procento relativně slušnejch normálních lidí... ;-)
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Ted nevim, jestli to brat jako kompliment nebo urazku :-? :lol: .
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

necrotising_ píše:Ted nevim, jestli to brat jako kompliment nebo urazku :-? :lol: .
Kompliment...;-)
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Oh :) :D. Mne tam moc nesedelo to slovo 'normalni' :-P .
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Vampiria píše:Hmm, jestli to tak má většina hráčů (jakože asi ano), tak vpodstatě hrají stále stejně dokola jednu hru (u PC her, ne u AD&D) 8-)
Jak to myslíš? Jakože si tím likvidují znovuhratelnost té dané hry, protože ji hrajÍ pořád dokola za stejné přesvědčení? Nu spousta her (BG1) k tomu ani alternativu vlastně nenabízí - nejni tam plnohodnotná hra za "zlou" postavu. A třeba FallOut 2, kde ta možnost je - já ho dohrál asi 3x nebo 4x, přičemž vždy za dobrou postavu a nemám pocit, že bych hrál pokaždé tu samou hru - jednak si člověk může vždy zvolit jiné specializace, takže naráží na jiné questy a souvislosti a druhak často hodně možností hry přehlížím (ostatně jako v životě), takže mi i několikáté hraní přináší stále nové a neznámé věci.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Ajantis: Nepsala jsem nic o likvidaci znovuhratelnosti ;-) naopak - základ je sice stejný, ale pokaždé na něj můžeš navěsit jiné věci - tj. hra sice stejná, ale pokaždé jiná - řekněme, jako pravá láska ;-) :-D . Proto hraju už 6 (nebo kolik) let pořád dokola Fallouty etc. - jelikož je Ti ta postava blízká, tak tím spíše si hraní za ni užiješ a budeš to hrát vícekrát. Kdybys hrál za něco, co je opakem Tebe - to je dost často likvidace replayability ;-)
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Hmm, třeba Fallouty jsem dohrál několikrát a pokaždé za hodně podobné postavy ( :shock: :-? :lol: ).

Obecně taky nedokážu hrát za zlé postavy - resp. možná v NWN bych to dokázal, ale jistý si tím nejsem. KotOR 2 jsem zkoušel za temnou stranu a skončil jsem někdy ve třetině, protože jsem nedokázal pokračovat :-)

Takže většinou za NG - teda nejsem si jistý, jestli mi tohle přesvědčení odpovídá v reálu, ale trochu si to myslím.

Jinak hraju většinou hodně podobně všechny rpg :think: Tj. podobně z hlediska chování postavy.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Siki
Sigilan
Příspěvky: 97
Registrován: 5.1.2006 18:50
Bydliště: to neznate
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Siki »

sevencreature píše:Hmm, třeba Fallouty jsem dohrál několikrát a pokaždé za hodně podobné postavy ( :shock: :-? :lol: ).

Obecně taky nedokážu hrát za zlé postavy - resp. možná v NWN bych to dokázal, ale jistý si tím nejsem. KotOR 2 jsem zkoušel za temnou stranu a skončil jsem někdy ve třetině, protože jsem nedokázal pokračovat :-)

Takže většinou za NG - teda nejsem si jistý, jestli mi tohle přesvědčení odpovídá v reálu, ale trochu si to myslím.

Jinak hraju většinou hodně podobně všechny rpg :think: Tj. podobně z hlediska chování postavy.
taky vetsinou hraju za dobre postavy , ale v Kotor by to mohla byt sranda ...Lord Malak:)
javoxy

Re: True Role-playing v Infinity hrách

Příspěvek od javoxy »

Ako sa chovate pri vykradani kapes? Ked sa vam to nepodari, tak znasate nasledky, alebo loadnete? Lebo mi nepride moc RP loadovat ked si ma dotycny vsimne ako sa ho snazim okradnut, ale zas je to dost velky risk, hlavne ked sa jedna o dolezitu postavu pre nejaky quest, alebo ked okradnem obchodnika, on si ma vsimne, a ak neloadnem, tak uz s nim mam problem celu hru, nie?
Uživatelský avatar
Kong Bao-tan
Sigilan
Příspěvky: 483
Registrován: 11.10.2005 13:11
Bydliště: Svět Ideí
Kontaktovat uživatele:

Re: True Role-playing v Infinity hrách

Příspěvek od Kong Bao-tan »

Já jednou hrál BG1 hard-core RP gnoma zloděje/mága... a dost sem utíkal před stážema... byla to celkem sranda... do Nashelu jsme pak už nemohl ani jít, protože tam po mě šli všichni... ale hra byla dost zábavná ;) Doporučuju zkusit všem!
Dost již bylo ostrých uší, na čase tasit nosy!
Něco málo o Svirfneblinech: http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?p=125332#125332
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Re: True Role-playing v Infinity hrách

Příspěvek od Cesare »

javoxy píše:Ako sa chovate pri vykradani kapes? Ked sa vam to nepodari, tak znasate nasledky, alebo loadnete? Lebo mi nepride moc RP loadovat ked si ma dotycny vsimne ako sa ho snazim okradnut, ale zas je to dost velky risk, hlavne ked sa jedna o dolezitu postavu pre nejaky quest, alebo ked okradnem obchodnika, on si ma vsimne, a ak neloadnem, tak uz s nim mam problem celu hru, nie?
Obvykle to řeším tím, že nekradu... :angel:
Ale pokud už se o krádež pokusím, a jsem přistižena, zbaběle loaduji.
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
javoxy

Re: True Role-playing v Infinity hrách

Příspěvek od javoxy »

Cesare píše:Obvykle to řeším tím, že nekradu... :angel:
Ale pokud už se o krádež pokusím, a jsem přistižena, zbaběle loaduji.
Ja velmi silno uvazujem, ze to skusim za barda a s nim by som celkom rad to kradnutie vyuzival, ked uz je v tom taky dobry, akurat ide o to, ze mi to pride nezmyselne vyuzivat, kebyze mam loadovat, lebo uz len samotne zvysovanie vykradacskych schopnosti by bolo len o tom, ze mam mensiu sancu, ze ma pristihnu, teda ze budem menej loadovat. Je to uplne nerealne, lebo ked uz sa pokusim o nieco take nehanebne ako je kradnutie :twisted: , tak by som mal aj znasat dosledky :doh: , a mozno ze by som si aj tu hru viac uzil, lebo ja BG nejdem hrat prvy krat, tak by som to celkom rad skusil asi co najrealnejsie... :salut:
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Re: True Role-playing v Infinity hrách

Příspěvek od Illuminating »

Tak nějak, jako Sevencreature.
Nějak se do postavy se zlým přesvědčením nemůžu vžít. . . Což se k RP nehodí.
AD: Baldurs Gate. Byl jsem na tom téměř stejně jako Yachiko. :)
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“